Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY GIO [ANA KONU] ★★ (499. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19.246
Cevap
61
Favori
1.133.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • samsung neden 2.3.3 ü yayınlamıyor şimdiye kadar.prensibini bilen varmı?
  • Slm bende vodafon 3g var ama bolgisayaraya baglayamiyorum acil yardim bekliyorum
  • SELAM ARKADASLAR SONUNDA BENDE BU GUN GIOLANDIM YALNIZ SİZE BİR SORUM OLACAK GPS İ AÇTIM YAKLASIK 30 DAKİKADIR NAVIGASYNDAYIM KONUM BEKLENİYOR DEYİP DURUYOR SİZDEDE BOYLEMİ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

quote:

Orijinalden alıntı: erchann

@kaan0101
    türkçe dil desteği mevcut ise türkçe t9da olması gerekiyo , eğer türkçe t9 kelimeler varsa bilgilendirri misin ona göre yüklemeyi düşünüyorum

var dostum

çok teşekkür ederim arkadaşım sağolasın tek sorun türkçe t9 olayıydı onuda çözmüş bulundum
  • Kies güncellemesi çıkmış.

Kies Sürüm Notu
    Dosya --------------------- Versiyon -------------------Sürüm Tarihi ---Boyut (MB)
    SAMSUNG Kies(kies_win.exe) ---- 2.0.2.11071_128_2 ----- 04.08.2011 --- 76.2
  • Bir Gio kullanıcısı sistem uygulamalarının nasıl kaldırıldığını video ile anlatmış, buyurun;

http://www.youtube.com/watch?v=GWrE8rA07l8&feature=channel_video_title

Not: Bilmediğiniz uygulamaları kaldırmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 4 Ağustos 2011; 22:55:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcuk666

quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

quote:

quote:

İyi geceler arkadaşlar. Yeni galaxy ace kullanmaya başladım ama şöyle bir sorunum var.

Vodafone genç avantaj tarifesinde ne kadar dakikam falan kaldığını öğrenmek için *456#1116# yazmam lazım. Ben bunu yazdığımda ''Reddedildi'' diye bir hata veriyor. Altında da mmi kodu başlatıldı yazıyor. Eski telefonumda olmuyordu bu. Nasıl düzeltebilirim?

bump

bummmp

budertten bende muzdarıbım bırınız yarımdımcı olsun cozen varmı bu sorunu

bumppp

• quote:

Orijinalden alıntı: 1TİGER1

SELAM ARKADASLAR SONUNDA BENDE BU GUN GIOLANDIM YALNIZ SİZE BİR SORUM OLACAK GPS İ AÇTIM YAKLASIK 30 DAKİKADIR NAVIGASYNDAYIM KONUM BEKLENİYOR DEYİP DURUYOR SİZDEDE BOYLEMİ?

ARKADASLAR SORUNUMU ÇÖZECEK BİRİ YOK MU
  • quote:

SELAM ARKADASLAR SONUNDA BENDE BU GUN GIOLANDIM YALNIZ SİZE BİR SORUM OLACAK GPS İ AÇTIM YAKLASIK 30 DAKİKADIR NAVIGASYNDAYIM KONUM BEKLENİYOR DEYİP DURUYOR SİZDEDE BOYLEMİ?

Bende de gps sorun oluyordu. Hayalcinin konusundaki 2.3.4 romunu kurdum. Şimdi en fazla 30 sn yede uyduları buluyor.
  • YENİ SÜRÜMÜ KURMADAN BU SORUN GİDERİLMEZ Mİ
  • LG Optimus One ve bu telefon arasında hangisini, neden tercih edersiniz? Böyle çat diye soruyorum ama kritik bir durumda olduğum için :)
  • quote:

YENİ SÜRÜMÜ KURMADAN BU SORUN GİDERİLMEZ Mİ

iGo kur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VolkanikYanardağ

LG Optimus One ve bu telefon arasında hangisini, neden tercih edersiniz? Böyle çat diye soruyorum ama kritik bir durumda olduğum için :)

tabiki gio çat die
  • Evet arkadaşlar Android Marketten Seçmeler adlı programımız başlıyor

Bugünkü uygulamamız:S-Android
    Bu uygulama daha doğrusu market ücretsiz ugulamaları bizlere sunuyor.Hemde Türkçe olarak.Uygulamalrda Türkçe uygulamalarda mevcut.Hemde ücretli uygulamlarda mevcut nasıl alındığı konusunda bir fikrim yok fakat ücretli uygulama var işte.Oyunlar videolar uygulamalar gibi bölümler mevcut.Bu bölümlerde de kategoriler mevcut.Aradağınızı daha kolay buluyorsunuz yani.Güzel bir uygulama

Bugünkü oyunumuz:GRave Defense HD Free

Oyunda değişik yaratıklara karşı savaşıyoruz.Parayla değişik bölgeleri silahlandırıyoruz.Ve yaratıkların geçmesini önlüyoruz.

---------------Evet arkadaşlar bugünlük bu kadar kusura bakmayın özür diliyorum sizden bugün çok geç yayınladım umarım beğenirsiniz siz beğendikçe devam etcem bir sorun olmazsa--------------------
    --------------------------------------------------------------Hayırlı Ramazanlar-----------------------------------------------------------

• quote:

Orijinalden alıntı: niclay_0908

quote:

LG Optimus One ve bu telefon arasında hangisini, neden tercih edersiniz? Böyle çat diye soruyorum ama kritik bir durumda olduğum için :)

tabiki gio çat die

Peki ama neden? Onu da yazarsanız güzel olur gerçekten. Bir de merak ettiğim bir konu gio nun rami ve grafik işlemcisi nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

Bir Gio kullanıcısı sistem uygulamalarının nasıl kaldırıldığını video ile anlatmış, buyurun;

http://www.youtube.com/watch?v=GWrE8rA07l8&feature=channel_video_title

Not: Bilmediğiniz uygulamaları kaldırmayın.

yedeğini aldıktan sonra kaldırmak varken ne gerek var

kiesin yeni sürümünü indirmek için girdiğim samsung türkiye sitesinde şok olduğum bir telefon gördüm, neden hiç reklamı olmadı, nerede satılır bilemiyorum ama yeni bir telefon çıkmış samsung galaxy s wifi 5 adında ve sıkı durun ekran büyüklüğü 5 inç
    http://www.samsung.com/tr/consumer/mobile-phone/mobile-phone/business-professional/YP-G70CW/TUR/index.idx?pagetype=prd_detail&returnurl=

öne çıkan özellikleri

5 inç ekran
    2 500 mAh pil :D :D :D :D
    40 saat müzik
    8 saat video oynatım süresi

size soruyorum, bu telefonu alsak nasıl taşırız :D :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbg0 -- 5 Ağustos 2011; 0:32:45 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: niclay_0908

quote:

tabiki gio çat die

Peki ama neden? Onu da yazarsanız güzel olur gerçekten. Bir de merak ettiğim bir konu gio nun rami ve grafik işlemcisi nedir?

Çat diye P503.

• Lutfen biri bana yatdim etsin telefonu kullanarak bilgisayardan nete girmek istiyorum ama olmuyor.yardimmmmmmm
  • 2.3.3 geçtim beyler.hayalciye teşekkür ederim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leviathan

Kies güncellemesi çıkmış.

Kies Sürüm Notu
    Dosya --------------------- Versiyon -------------------Sürüm Tarihi ---Boyut (MB)
    SAMSUNG Kies(kies_win.exe) ---- 2.0.2.11071_128_2 ----- 04.08.2011 --- 76.2

Bu kies programının güncellemesi mi?
  • 
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.