Şimdi Ara

Samsung Galaxy Fit 2 [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
19
Favori
26.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Perşembe akşamı sipariş ettiğim ürün dün elime ulaştı. Dünden beri kullanıyorum. Telefona bağlı değilken saat ekranının üstünde bileklik sembolü çıkıyor. Bağlayınca gidiyor. Tam tersi olması gerekmez miydi bağlı olduğunu belirtmek için? Biraz mantıksız geldi doğrusu. Onun haricinde saat gerçekten güzel. Ekran kalitesine tav oldum. İyiki mi band almamışım dedim.

• egehan531 kullanıcısına yanıt

Telefona bağlıyken sürekli üstte bir şey görünmesi daha çok rahatsız ederdi bence.

• 2 gündür saate hiç su değdirmedim  

Tırsıyorum elektronik alete su değdirmeye. Telefon da su geçirmez ama ona değmiyor zaten. Bileklik sürekli kolda özel çaba sarfediyorum. Siz değdirdiniz mi denediniz mi?

Bileklikle duşa girmedim ama elimi yıkarken bilekliği de sudan geçirdiğim oldu. Bir şey olmadı  

• Şarjı bence bahsedildiği gibi 14 gün falan gitmiyor.Bildirimler açık,oto stres kalp atışı kapalı,ekran parlaklığı 4. seviyede,oto ekran süresi 10 saniye ve sürekli evdeyim ama 1 hafta da %10 kalıyor.

Telefonun yanında hediye gelmese kendi paramla alsam kesin iade ederdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Chesterfield -- 19 Ocak 2021; 21:46:43 >
  • Fit 2 için kordon satışı yok mudur ya bulamadım ben hiçbir yerde. Kırmızı kordonlusu da satılıyor fit 2 nin ama trk başına satılmıyor sanırım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de bu bileklikten var, aktif tüm bildirim ve özellikleri açık kullanıyorum gayet memnundum fakat 2-3 gündür kalp ritmi sensörü sürekli çalışıyor. Kontrol ediyorum ara ara yeşil sensör ışığı sürekli ölçüm halinde. Şarjıda hızlı azalmaya başladı günde %15 civarı azalıyor. Uygulamadan ve Samsung Health’den ritim ölçmeyi kapattım ama hala sürekli ölçüyor. Böyle bir şey başına gelipte çözebilen var mı?

• Aubergine Machine kullanıcısına yanıt

Nabız ölçüm sürekli açık olduğu için, şarjı da hızlı azalacaktır. Bilekliği sıfırlamayı deneyebilirsiniz, Wear programını güncelleyebilirsiniz.

• Aubergine Machine kullanıcısına yanıt

Sabit durunca her 30dk da bir ölçüm yap gibi bir ayar var. Sizde bu ayar daha kısa süreli olabilir mi, belki ondan sürekli ölçüm yapmaya çalışıyordur.

• Selamlar,
    Spor modunu -örneğin yürüyüşü- bileklik üzerinden başlatınca telefondan haritadan takip edilmiyor mu?
    Samsung healt, wear yüklü....

• Helsinki H kullanıcısına yanıt

Markacasenin sitesinde var fakat 70 lira.Çakallar 200 liralık bileklige 70 liraya kordon satıyor.

Vergi muhabbeti olmasa fiyatlar makul, kargo, vergi turkiye ile ayni fiyata geliyor

• Brkelf B kullanıcısına yanıt

8 küsür lira vergi var.Türkiyedeki çakallar 70 liraya satıyor çinden kupon ile bedavaya alıp.35-40 liraya geliyor aliexpressten alınca.

• Mr.Chesterfield kullanıcısına yanıt

Eyvallah. Detayli bakmak lazim ya. Eskiden ucuza aliyoduk.

• Dostlar iyi geceler. Cihazı yeni aldım. Şöyle bir sorunum var. Biri arayınca bilekliğe bildirimi düşüyor ama whatsapp olsun sms olsun hiçbir şekilde bildirim alamıyorum. Uygulamadan bildirim gelmesini istediğim uygulamaların hepsi aktif. Nerede hata yapıyorum acaba?

• infazci captain kullanıcısına yanıt

Galaxy Wear uygulaması üzerinden > Bildirimler kısmından uygulamaları ekleyeceksiniz.

Seçili uygulama sayısını azaltıp deneyin isterseniz. Bende 4 uygulama seçili hepsi de geliyor.

Olmadı yazılımı güncelleyip, sıfırlamayı deneyebilirsiniz.

• Oradan uygulamaları aktif hale getirdim zaten. Bildirim kısmının üst tarafında ki en yeni ye basıp açmayı diyorsunuz değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arama geldiğinde aramayı cevapladığım halde telefonla konuşurken bileklik titreşim arama uyarısı vermeye devam ediyor. Sizde de böyle mi?

• uyku takibi basarili mi?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.