Şimdi Ara

Samsung Galaxy Fit 2 [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
19
Favori
26.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

N11 den almıştım ürünü. Ürün Geldi 1 gün sonra satıcıya mesaj attım kordon olmadı iade etmek istiyorum diye oda üründe satışa engel durum yoksa gönderebilir siniz dedi.. ona göre onay veririz dedi. Bende Gönderdim iade onaylandi. Öyle servis raporu vs öyle şeyler istemedi. (İstese iade etmezdim kesin. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ziyannii -- 12 Ocak 2021; 22:18:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blueorcid B kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy Fit 2 [ANA KONU]

Aldığım yerle alakalı galiba iade alması. kibarca yazdım. Kabul etti. Sorunsuz iade ettim.

• ziyannii kullanıcısına yanıt
    Ben ürünü 6 7 gün kullandım ama 14 iade hakkım olduğu için şarjı az gittiği için iade ettim birde hepsiburada satıcısından aldım güya yaşadıklarıma bakın, Samsung servisten memnun kalmadım kendi sitesinde 30 gün iade alırken başka kanalları zorluyor bir daha Samsung tercih eder miyim bilmiyorum, yakın zamanda m51 almıştım fit2 yle Samsung son bulacak sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10lion

Youtubeda bütün incelemelerde aramaları saatten sessize alamıyorsunuz diyorlar ama gayet de alınıyor.

Arama geldiğinde ekranda çıkan Xe basarsanız red ediyor aramayı. Sanal tuşa basarsanız hem saati hem telefonu sessize alıyor.

Hocam arama esnasında sanal tuşa basma rağmen sessiz almıyor. Acaba farklı bir hareket mi yapmak gerekiyor ya da farklı bir ayar mı gerekiyor?

• Mi band5 yerine tercih edilir mi? Ekran kalitesi daha iyi mi?

• thelordof kullanıcısına yanıt
    Ekran kalitesi gayet iyi
  • Sanal tusu yukari dogru kaydırın. Mesgule alacaktir

• quote:

Orijinalden alıntı: Blueorcid

Ben ürünü 6 7 gün kullandım ama 14 iade hakkım olduğu için şarjı az gittiği için iade ettim birde hepsiburada satıcısından aldım güya yaşadıklarıma bakın, Samsung servisten memnun kalmadım kendi sitesinde 30 gün iade alırken başka kanalları zorluyor bir daha Samsung tercih eder miyim bilmiyorum, yakın zamanda m51 almıştım fit2 yle Samsung son bulacak sanırım

2 haftalık iadede sorun bildirirseniz servise gönderebiliyorlar. kozmetik sıkıntı yoksa cayma hakkı diyip geçeceksiniz. almak zorundalar.

• Jankat kullanıcısına yanıt
    Kozmetik sıkıntı yoktu, bugün geri geldi kullanacağım bakalım aynı sorun devam ederse en kötüsü tüketici hakem heyetine veririm, zaten iade yapsalardı da tekrar alacaktım ürün güzel ama benim şansa şarjı sıkıntılı

+ Parlaklık 3'te,

+ Bildirimler açık,

+ 30 dakikada bir nabız ölçüm,

+ Her gün spor için, 1 saat sürekli ekran ve nabız sayım açık.

(Haftada minimum 7 saat ekran süresi yapar.)

- Hava durumu kapalı,

- Oto antrenman algılama kapalı,

- Oto stres ayarları kapalı.

Bu kullanım şekliyle maksimum 7 gün batarya ömrü alıyorum.

• Jake LaMotta J kullanıcısına yanıt
    Aynı cihazda kardeşim 10 gün rahat kullanıyor, bizimkilerde mi sıkıntı var acaba
    Benim
    hava durumu açık
    Stres açık
    Antrenman algılama açık
    Parlaklık 3e düşürdüm
    Bildirim 4 5 tanesi açık
    Günlük 40 dk. Yürüyüş oluyor ekstra Antrenman açmıyorum kendi algılıyor
    bu şekilde %50 şarj 3gün gitmişti full şarjla 6 7 gün gidiyor
    Neyse tekrar deneyimleyip yazarım güncelleme işe yarar belki :)
  • Benimde bugün 5. günün sonu %55 şarj kalmış.

Hava durumu açık

oto antrenman algılama açık

bildirimler full açık

oto stres ve oto kalp atış kapalı

parlaklık 5 de

Teşekkürler Samsung Galaxy Fit 2 [ANA KONU] 

• 20 gün önce 255 liradan aldığım. Fit 2 iade etmiştim. Bugün yeniden aldım. 194 liraya. Bu fiyatı görünce dayanamadim. Acayip düştü ürünün fiyatı son 1 ayda. Almak isteyenler kaçırmasın.

https://www.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-fit2-sm-r220nzkatur-akilli-bileklik-samsung-turkiye-garantili_pdp_644389563

• Eğer tel.iniz Samsung değilse almanızı pek tavsiye etmem. Xioami tel. de tel.i bul ve aramayı sessize alma çalışmıyor.

• ziyannii kullanıcısına yanıt

Valla yılbaşı öncesi 300e aldım. Hee puanla 250tl ye gelmiş oldu ama yine de yüksekten almış oldum Samsung Galaxy Fit 2 [ANA KONU] 

• Az önce hepsiburadadan kimsatar adlı satıcıdan 204 e aldım. Bakalım umarım memnun kalırım, sorun yaşamam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blueorcid

Kozmetik sıkıntı yoktu, bugün geri geldi kullanacağım bakalım aynı sorun devam ederse en kötüsü tüketici hakem heyetine veririm, zaten iade yapsalardı da tekrar alacaktım ürün güzel ama benim şansa şarjı sıkıntılı

İade yaparken sorunlardan bahsetmeyin. Beğenmedim diyip yenisini alın. Hepsiburada öyle maalesef.

• Jankat kullanıcısına yanıt
    Bir daha olursa öyle yapacağım
  • İlgilenen olursa, HB'den aldığım telefonun yanında gelen Galaxy Fit 2'yi satıyorum :

Kapalı kutu, sıfır ürün. Samsung Türkiye Garantili. Fatura Tarihi: 12.01.2020

Fiyat: 170 TL.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.