Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY E5 [ANA KONU] ★★ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.950
Cevap
33
Favori
156.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fimeral

telefonu bugün teknosadan aldım.
    teknosa satış fiyatı 899.
    1000/75 indirim kodum vardı internet mağazası için. alışverişi 1000 tl'ye tamamladım. mağazadan teslim alırken aldığım diğer ürünü iade ettim. indirim kuponu da aynı n11 olduğu gibi orantılı olarak telefon fiyatına yansıdı. sonuç olarak 835tl gibi bir rakama mal oldu.

cihaz için ilk izelenim olumlu. ilerleyen zamanlarda detaylı yazabilirim.

hayırlısı olsun, telefon cok yeni oldugu icin pek kullanıcı yorumu yok ama burda merak eden de çok :) o nedenle yorumunuzu bekliyoruz , güle güle kullanın
  • Fiyati cok iyi bence. WP dusunmesem bunu alirdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bildirim led'i yok. söylendiği gibi a5 ile hemen hemen aynı. aradaki fiyat farkı ise uçuk.
  • Aman hocam almadan önce iyi düşünün. Bende fiyat performans ürünü bakıyorum WP'den kurtulmak için
  • MWC'de gözüme çarpan bir cihaz çıkmazsa Galaxy E5'i ciddi şekilde düşünebilirim. Kullanıcı yorumları çok önemli o yüzden.
  • Gorebildigim kadarıyla iki dezavantajı 1) batarya çıkarılabilir deigil 2) bildirim ledi yok.
  • Mickey Goldmill kullanıcısına yanıt
    Izledigim videolarda WP 8.1 gayet hizliydi. 820 gibi bi telefon bile akiciydi. iOS ve Android kullandim bitek bu kaldi kullanmadigim. Normalde bi N95 dusunuyordum ama Symbian'da kik messenger yok. S4um vardi kirildi ondan alacam yoksa mutluydum ben.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok hızlı bir işletim sistemi ona diyecek bir lafım yok zaten ama uygulama konusunda gerçekten sıkıntıları var. Şimdi diyeceksiniz çoğu gerekli uygulama var, var ama gerçekten kalite bakımından vasatlar. Her neyse konudan sapmayalım hocam. Tercih sizin. Ben uygun fiyatlı android işletim sistemli cihazlara bakıyorum bu bakımdan Galaxy E5 dikkatimi çekti. Kullanıcı yorumlarını bekliyorum
  • Batarya çıkarılabilir değil diyordum yeni çıkan S6 da oyle oldu Demek artık trend bütünleşik batarya olacak..
  • telefonun tr satışı var ama samsung tr sitesinde telefonla ilgili bilgi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fimeral

telefonun tr satışı var ama samsung tr sitesinde telefonla ilgili bilgi yok.

telefon çok yeni daha update etmemişlerdir. Telefon 2500 TL nin altında olunca siteye eklemekte çok acele etmiyorlar.
  • Bunun E7si anneannemde var gercekten cok basarili bir model. Malzeme kalitesi fena degil, ekran gayet iyi, kameralar ise mukemmel. Ayrica Note 3ten akici :) eminim bu da iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 3 Mart 2015; 22:48:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon cok yeni oldugu icin kılıf, vsv aksesuarlar henuz cok az
  • Dün bende gittigidiyordan sipariş verdim.
    Dist. garantili almayı tercih ettim 899 tl fiyatı vardı %5 indirim ile 855 tl ye geldi.
    tutarı 1000 tl ye tamamladığım için 100 tl de world puan gelecek bu ürüne isabet tutarı 85 tl desek
    bana maliyeti 770 lira bu fiyata oldukça iyi oldu diyebilirim.
    Karar verme sürecimdende biraz bahsedeyim belki benzer şeyleri düşünenler vardır.
    ilgilendiğim cihazlar samsung a5, e5, e7 ve huawei g7 idi.
    Aslında huawei g7 alacaktım ama mağazada inceleyince çok büyük bir cihaz olduğuna karar verdim, sonuçta taşımak benim açımdan problem bir diğeride sar değeri yüksek görünüyordu. bu cihazı bu yüzden eledim.
    Aynı nedenle (büyüklük) ve fiyatının(250 tl) daha fazla olması nedeniyle e7 yi de eledikten sonra geriye a5 ve e5 kaldı a5 in dist. garantilisi ile e5 in ki arasında uçurum vardı bu nedenle a5 alırsam ithalatçı garantili almam gerekiyordu ki yinede e5 ten fiyatı fazlaydı. ayrıca e5 in bataryası bir tık daha iyi ve hız testlerinde (youtube'nin yalancısıyım) a5 ten daha iyi performans sergilediğini görünce macereya gerek yok dedim ve aldım.
    Bakalım memnun kalacakmıyız.Telefonda beklediğim ve aradığım için en önemli özellik 6-7 saatlik aktif 3g kullanımına imkan veren bir bataryaya sahip olup olmadığı, eğer bunu sağlarsa benim için doğru tercihtir.
    Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilci_x -- 5 Mart 2015; 6:19:51 >

• telefonun pil ömrünün 4 günlük kullanımım sonunda yeterli olduğunu düşünüyorum.
  • ekran süresi ne kadar
  • Paralel al A5 Al derim.A serisi kasa kalitesi cok baska.su an gitti gidiyorda 1.019 tl ye satan var.leblebi gibi satıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihazda 4g destegi var sanırım, alanlar bilgilendirebilir mi ?
  • Bende kız arkadaşıma hepsiburadadan siyah renk E5 aldım kendisinde 3 yıldır S3 var.Sanırım S3 e göre oldukça hızlıdır.Ayrıca kullanan arkadaşlar pil süresi hk. bilgi verebilirse sevinirim.Sadece whatsapp ara sıra internet facebook gibi uygulamalaı kullanıyor konuşma ve sms oldukça az ama konum bluetooth wifi gibi sistem uygulamaları hep açık.
    Bir günü çıkartır mı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.