Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY E5 [ANA KONU] ★★ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.949
Cevap
33
Favori
156.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • E serisinde 4G yok HSPA+ 3.5G var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xsw

E serisinde 4G yok HSPA+ 3.5G var.

Yani ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serty23

quote:

Yani ???

Turbo 3G yani 3.5G 4G'ye geçiş sürecinde bir basamak olarak geliştirilmiş,
    3G'den daha hızlı veri transfer imkanı sunan bir mobil iletişim teknolojisidir.
    UMTS bir 3G teknolojisi iken HSDPA bir 3.5G teknolojisidir.
    High Speed Packet Access (HSPA) (Yüksek Hızlı Paket Erişimi)
    HSPA+ 42Mbit/s veri hızı sunar.
    Daha sonra yapılan testlerde 168Mbit/s veri hızına ulaşılmıştır (Nisan 2014)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serty23

quote:

Yani ???

Turbo 3G yani 3.5G 4G'ye geçiş sürecinde bir basamak olarak geliştirilmiş,
    3G'den daha hızlı veri transfer imkanı sunan bir mobil iletişim teknolojisidir.
    UMTS bir 3G teknolojisi iken HSDPA bir 3.5G teknolojisidir.
    High Speed Packet Access (HSPA) (Yüksek Hızlı Paket Erişimi)
    HSPA+ 42Mbit/s veri hızı sunar.
    Daha sonra yapılan testlerde 168Mbit/s veri hızına ulaşılmıştır (Nisan 2014)

Yani teknik olarak 4g hizmeti verilen yerlerde 168 mbit e kadar hız mümkün olacak , 4g 300 mbit veriyor ama bu hızlar kagit üstünde kalicak gibi genel olarak belki çok merkezi yerlerde bu hıza yaklaşmak mümkün olabilir. ..

Teşekkürler bilgi için ... :)

• Kulaklık performansı nasıl , A5 de ozellikle kulaklık tak çıkarda cok problem yasandıgını, cihazın hatta dondugunu , reset attıgı falan yazılmıs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

Kulaklık performansı nasıl , A5 de ozellikle kulaklık tak çıkarda cok problem yasandıgını, cihazın hatta dondugunu , reset attıgı falan yazılmıs.

samsungun klasik kulaklığı çıkıyor. tak çıkar, durdur başlat, vs. problem yaşamadım. kulaklıktan çok müzik çalardan muzdaribim. listede sistem ve uygulama sesleri de gösteriliyor. ilk taktığımda candy crush sesleri, whatsapp ıslığı falan duydum. tek tek favorilere alarak çözdüm kendi müziklerimi. kulaklıktaki ses kalitesi iyi fakat malzeme kalitesi pek iyi değil. mikrofon ve kumandanın bulunduğu yerdeki tuşlar sallanıyor ve şıkır şıkır ses çıkarıyor. telefona ait bi kötülük değil fakat rahatsız edici.
  • eminburak18 kullanıcısına yanıt
    Ben zaten telefonun kendi kulaklıgını kullanmam, harici baska kulaklıklarım var yeter ki telefonun chipsetinin ses kalitesi iyi olsun, muzikcalar ise poweramp falan denenebilir.
  • Ben de alalı birkaç gün oldu. Telefonun tipi çok hoşuma gitti nedense. Zenfone 5 alacaktım vazgeçtim bunu aldım. Iyi ki de almışım. En iyi tarafı da şarj konusu. 2 günü bile rahat çıkarıyor bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ludovico!

Ben de alalı birkaç gün oldu. Telefonun tipi çok hoşuma gitti nedense. Zenfone 5 alacaktım vazgeçtim bunu aldım. Iyi ki de almışım. En iyi tarafı da şarj konusu. 2 günü bile rahat çıkarıyor bende.

evet pil ömrü beklediğimden çok iyi çıktı.
    arayüz ise oldukça hafif.
  • 2 haftalık kullanımım sonucunda gördüğüm artıları;

- kasa kalitesi bu fiyat seviyesi için başarılı
    - hafifliği
    - ekranı (bu pixel yoğunluğuna rağmen pixeller farkedilebiliyor sanırım sorumlusu pentile)
    - arayüz - touchwiz'ın en modern ve hafif hali
    - android 5 güncellemesini alacak olması
    - pil ömrü
  • Bende 2 günden beri kullanıyorum. Telefon hafif, kibar, pil ömrü tatminkar. Fiyatına kıyasla iyi bir tercih olduğunu düşünüyorum.
    Kamerasını sadece denedim (slr makine kullanıyorum bu yüzden herhangi bir telefonun kamerası bana birşey ifade etmiyor) idare eder ama ahım şahımda değil. Tabi emsalleriyle kıyaslamak gibi bir derdim de olmadığından tam birşey söyleyemem belki emsallerinden de iyidir ama ben beğenmedim, telefon kamerası işte.
    Zaten bundan sonrada not almak, veri paylaşmak gibi amaclar dışında kullanacağımı sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilci_x -- 11 Mart 2015; 22:40:04 >
  • kullanıcılardan örnek ön + arka kamera fotoları ve batarya ekrann sureleri alabilirsek tadından yenmez..
  • kılıf bulan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

kullanıcılardan örnek ön + arka kamera fotoları ve batarya ekrann sureleri alabilirsek tadından yenmez..

kamera görüntüsü bir anlam ifade etmeyeceği için ben yardımcı olamayacağım ama batarya ekran süresi nasıl alınıyor anlatırsanız ilk denememde paylaşırım (windowstan geçtim bu yüzden android acemisiyim)
  • Telefonu bugün aldım. Zenfone 5-g3beat ve e5 arasında kalmıştım fakat zenfone 5 bana kaba geldiği için onu eledim.Lg g3beat ise şık bir telefon fakat 1gb ram-8gb hafıza olması dolayısıyla vazgeçtim. Galaxy e5 ile ilgili ilk izlenimlerimi paylaşayım: öncelikle telefon 4g degil. Ekran,kamera,menü geçişleri vb. hiçbir sorun yok.Tasarımı gayet güzel, çok hafif ve ince.Bence telefonun tek eksik yanı bildirim ışığı ve otomatik ekran parlaklığının olmaması. Aslında ön kameranın yanında 2 adet sensör görülüyor, biri yakınlık biri de ışık sensörü diye düşündüm ama ekranın otomatik parlaklık ayarı yok. Sadece parlaklık ayarının yanında açık hava seçeneği var,onu aktif ettiğimde ekran parlaklığını çok arttırıyor. Şimdilik gördüklerim bunlar başka merak ettiğiniz şeyler varsa cevaplamaya çalışırım. Ayrıca n11.comda kılıf ve ekran filmleri mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diablo.94 -- 12 Mart 2015; 2:08:53 >
  • batarya kullanımdan ekran süresine gelip home+power tuşlarına bi süre basılı tutarsanız ekran görüntüsünü yakalayabilirsiniz..
  • Burada güzel bir kullanıcı incelemesi var, okumanızı tavsiye ederim -->http://mobilyazilar.blogspot.dk/2015/03/samsung-galaxy-e5-incelemesi.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkSerenity

kılıf bulan var mı?

gitti gidiyor da var hafız. 0.3 mm silikon kılıf ve 2 tane ekran jelatinini 17 liraya aldım kargo ücretsiz.
  • spiegen kılıf yok henüz , o kötü
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.