Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU] (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.418
Cevap
41
Favori
293.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ekrandaki jelatini kaldırdım, ekran koruyucuyu araştırdıkça da kaldırdığıma pişman oldum. cam ekran koruyucuyla ekranın aktif kısımları bile dışarda kaldı çok komik oldu. sadece film de işimi görür cam olmasına gerek yok. öyle bir ürün bulan varmı. böyle olacağını bilsem gittiği kadar normal filmle kullanırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeryx

arkadaşlar selam bizim telefonlarda OTG özelliği var mı?

Var tabiki ama dönüştürücü alman lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydın_m -- 8 Haziran 2017; 14:48:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hypocrisy kullanıcısına yanıt
    Aliexpresste birşey buldum ve sipariş verdim gelince aktarırım deneyimlerimi

Bugün birisi yorum yazmış ürüne telefona tam uyduğunu falan söylemiş.

Tam Ekran Kapak Temperli Cam Samsung Galaxy C9 Pro C9000 HD patlamaya dayanıklı Ekran koruyucu Galaxy C9 Pro 6.0 Için inç

http://s.aliexpress.com/j2i6ruQF

(from AliExpress Android)

• Ürünü 3 hafta önce sipariş vermiştim yarın ya da haftaya gelir herhalde..
  • Arkadaşlar ilk linkteki ürünü aldım ürün çok güzel oturdu telefona ancak tuş kilidinin orda iğne ucu kadar göze batmayan çıkıntı vardı satıcıya söyledim yenisini göndereyim dedi bende o zaman başka model yolla dedim ve ikinci linkteki ürünü aradaki 4 dolarlık fiyat farkını ödeyerek sipariş ettim. Kırılmaz camda söylemiştim o gelsin kılıf ve camların fotoğraflarını yollarım.
    https://tr.aliexpress.com/item/Fashion-Housing-For-Samsung-Galaxy-C9-Pro-Case-360-Full-Protection-Matte-Hard-Plastic-Slim-Phone/32790227634.html?spm=2114.13010608.0.0.HZi2Sw
    https://tr.aliexpress.com/store/product/X-Level-For-Samsung-Galaxy-C9-Pro-Case-Retro-Luxury-PU-Leather-Back-Cover-Slim-Fundas/1247205_32792656873.html?+sPM+=2114.12010608.0.0.neq7gf

• Arkadaşlar hepsiburadadan aldım evo garantili geldi knox sayacı 0x1 çıktı. Samsungun kendi klavyesi var. Açar açmazda güncelleme geldi 200 küsur mb. Telefonu anneme almıştım. Sizce ne yapmalıyım geri mi göndereyim. Güncelleme almıyor diye biliyordum knox 0x1 cihazlar.

Edit: Bu arada yazılım güncelleştirme kısmını manuel açabiliyorum. Güvenlik yaması düzeyi 1 mayıs 2017 gösteriyor. Knox 2.7 Bir de paketten sarj aleti için dönüştürücü çıkmadı maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dura-Ace -- 9 Haziran 2017; 17:59:27 >
  • İade edin 1600 tl veriyorsunuz çevirici çıkmıyor ve ellenmiş cihaz geliyor ilerde rootlayacaksanız orası başka ama ben s healt güvenli klasör vb kullanıyorum knox 1 çıksa iade ederdim . Burdan anlaşılıyorki hb den alınmaz bu telefon çünkü kmox durumunu öğrenemiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dura-Ace

Arkadaşlar hepsiburadadan aldım evo garantili geldi knox sayacı 0x1 çıktı. Samsungun kendi klavyesi var. Açar açmazda güncelleme geldi 200 küsur mb. Telefonu anneme almıştım. Sizce ne yapmalıyım geri mi göndereyim. Güncelleme almıyor diye biliyordum knox 0x1 cihazlar.

Edit: Bu arada yazılım güncelleştirme kısmını manuel açabiliyorum. Güvenlik yaması düzeyi 1 mayıs 2017 gösteriyor. Knox 2.7 Bir de paketten sarj aleti için dönüştürücü çıkmadı maalesef

Knox 0x1 olduğuna emin misiniz, warranty void 0x1 olan cihazlar kesinlikle güncelleme almıyor aynı zamanda güncelleme sorgulaması menüde de çıkmıyor.S Healty çalışıyor mu?
    Knox 2.7 knox sürümüdür. Ben sizdeki cihazın knox 0x1 olduğuna dair şüphelerim var. Knox sayacının 0x1 olduğunu nasıl öğrendiniz, öğrenebilir miyim?

• Hızlı şarjın batarya ömrüne negatif bir etkisi var mı ben araştırdım bulamadım. Gerçekten bilen birileri kaynak göstererek cevap verebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: code-ShaRK

quote:

Orijinalden alıntı: Dura-Ace

Arkadaşlar hepsiburadadan aldım evo garantili geldi knox sayacı 0x1 çıktı. Samsungun kendi klavyesi var. Açar açmazda güncelleme geldi 200 küsur mb. Telefonu anneme almıştım. Sizce ne yapmalıyım geri mi göndereyim. Güncelleme almıyor diye biliyordum knox 0x1 cihazlar.

Knox 0x1 olduğuna emin misiniz, warranty void 0x1 olan cihazlar kesinlikle güncelleme almıyor aynı zamanda güncelleme sorgulaması menüde de çıkmıyor.S Healty çalışıyor mu?
    Knox 2.7 knox sürümüdür. Ben sizdeki cihazın knox 0x1 olduğuna dair şüphelerim var. Knox sayacının 0x1 olduğunu nasıl öğrendiniz, öğrenebilir miyim?

hem download moddan baktım hem knox status indirip baktım 0x1 hocam. El ile manuel güncelleme dediğim zamanda tarıyor sonra da güncel diyor hata vermiyor. O da sanırım güncellemeyi otomatik indirdiği için. Ben de şaşırdım

• Migros'tan alınma. Delta garantili. Açıldığı anda güncelleme aldı. 1 Mayıs 2017 güvenlik yaması.

Güncelleme tıkladığında açılıyor. Knox 0-1
  • code-ShaRK kullanıcısına yanıt
    Ne zamandır yazmıyorum buraya ama baktım yanlış bilgiler veriliyor tekrar yazma ihtiyacı hissettim. Kardeşim knox 0x1 güncelleme almaz diye bir durum hiç olmadı. Bu tamamen saçmalık güncelleme alır güncellemede sıkıntı yaşamazsın sadece knox 0x1 olan bazı cihazlarda çakma rom yüklü olduğu için güncelle almıyor orjinal rom yüklendiği takdirde onlarda güncelleme alır sadece güvenli klasör ve shealt çalışmaz ki zaten ben dahil alanların %90 bu iki uygulamayı kullanmıyor...

Bazıları da ithalatçı firma olduğu için bazı programlarda sıkıntı yaşarım korkusu var sıkıntı yok arkadaşlar.. benim garanti bankası hiç sorun yaşamadım ayrıca türkcell salla kazan çalışıyor her hafta yani korkularınızı yenin.

Şebeke sıkıntısı yok telefonda birçok teledondan daha iyi hatta .

• Dura-Ace kullanıcısına yanıt
    Bana sorarsan geri iade etme zaten güncelleme aldıysa seninki orjinal rom yüklü güzel bir telefon hepsiburadadakilerin bir çoğu rootlu zaten ama illa ben rootsuz alacam diyorsan n11 de ceppaket satıcısından siyah renk olanı al ama fiyatı 1.720 tl bunu da bil

• quote:

Orijinalden alıntı: emocan21

Bana sorarsan geri iade etme zaten güncelleme aldıysa seninki orjinal rom yüklü güzel bir telefon hepsiburadadakilerin bir çoğu rootlu zaten ama illa ben rootsuz alacam diyorsan n11 de ceppaket satıcısından siyah renk olanı al ama fiyatı 1.720 tl bunu da bil

Teşekkürler hocam bende iade etmeyi düşünmüyorum. Zaten anneme almıştım o iki programı hiç kullanmaz bile.
  • emocan21 kullanıcısına yanıt
    Knox 0x1 cihazların ayarlar menüsünde Yazılım Güncelleştirme dahi yok. Yanlış bilgi vermeyin knox 0x1 cihazlar güncelleme almıyor. Herkes sizin gibi rom yüklemesini bilmiyor. Minimum 1600 1700 1800 küsür lira vereceksin "0" telefon alacaksın Samsung un servislerinin bir kısmı S Health çalışmayacak, Güvenli klasör çalışmayacak, Yazılım Güncelleştirme çalışmayacak. Knox 0x1 cihazda kendim bunlara şahidim. "0" telefon diye alacaksın güncelleme alması için rom yükleyeceksin ıvır zıvırla uğraşacaksın sırf güncelleme alsın diye. Herkes nerden bilsin rom yükleyemeyi. Ben "0" diye aldığın kutudan çıkardığın telefondan bahsediyorum.

Samsung C serilerinde knox 0x1 çıkma ihtimali var. Knox 0x1 in knox 0x0'dan farkı yok demek büyük bir Yanlış. Bu yanlışa ortak olmayın yeni telefon alacak arkadaşları yanlış bilgilendirmeyin.
    Burada kusuru olmayan varsa o da tüketicilerdir. İthalatçılar bu durum hakkında bilgi sahibi olduklarında yapmaları gereken knox 0x1 cihaz ithal etmemeleri. Yapamıyorlarsa ithal etmesinler. Bilen yapan ithal etsin.
    Kimse çakma romlu cihazı satın alamaya mecbur değil. Bizim amacımız burada insanları bilgilendirmek. Tercih edecek olanlar varsa onların tercihidir saygı duyarım ama knox 0x1 cihazla knox 0x0 ın farkı yok demek büyük bir yanlış. Neden yeni aldığım cihaza güncelleme almak için rom atmak zorunda kalayım. Neden bir takım Samsung uygulamalarından mahrum kalayım. Bunun kararını yeni cihaz alacak arkadaşlara bırakıyorum.

• Sizin adınıza sevindim.
    Knox 0x1 cihazda yazılım güncelleştirme olmasıyla ilk defa karşılaştım merakımı bağışlayın.
    Ayarlar menüsünde Yazılım Güncelleştirme bulunuyor mu
    Ayarlar-Cihaz Hakkında-Yazılım Bilgisi- Ana Bant sürümü nüzü öğrenebilir miyim
  • Yani bu kadar ayyuka çıktıktan sonra hala daha fazla kar yapmak adına daha ucuza knox 0x1 cihaz ithal eden ithalatçılar varsa umarım elinde patlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: code-ShaRK

Sizin adınıza sevindim.
    Knox 0x1 cihazda yazılım güncelleştirme olmasıyla ilk defa karşılaştım merakımı bağışlayın.
    Ayarlar menüsünde Yazılım Güncelleştirme bulunuyor mu
    Ayarlar-Cihaz Hakkında-Yazılım Bilgisi- Ana Bant sürümü nüzü öğrenebilir miyim

Ayarlar menüsünde yazılım güncelleme var ve açılıyor. Otomatik yazılım güncelleme açılıyor. Manuel yazılım güncelleme açılmıyor.

Ana bant sürümü:C9000ZHU1AQE1
  • Sadece güvenli klasör ve shealt çalışmıyor. Ayrıca Samsung adı altında verilen E-Posta çalışmadı. E-postayı için google playden indirdim ve çalıştı.
  • Aydoğan* kullanıcısına yanıt
    Evet orjinal roma sahipsiniz. Genelde knox 0x1 cihazlar çakma romlarla piyasada satılıyor.Bu bakımdan bu da sizlerin şansı olmuş. Orjinal rom yüklü knox 0x1 cihazı ilk defa sizlerden duyduğum için şaşırdım yoksa tabiki bu iyi birşey. Güle güle kullanın.
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.