Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU] (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.418
Cevap
41
Favori
293.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu an alabuleceğim tek apple urunu iphone 6 oldugu icin pek sicak bakamiyorum apple'a... uzun sure giden baska telefon onerebilir misiniz bu civarlarda edit: mi 5s mi yoksa bu mu sizce bu ikisinin arasinda kaldim en sonunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi normalbirinsan -- 4 Haziran 2017; 10:9:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • normalbirinsan N kullanıcısına yanıt
    Bu kriterde yani donanim yonunden guclu 1500tl ye alip 4 sene kullanilabilecek disturbitor garantili bir telefon ust seviyede yok dogal olarak. Butcenizi arttirmalisiniz. Tuketicilerin Telefon degisim suresi cok daha kisa oldugundan 4 sene uzun bir zaman ve android sisteminde yazilim olarak 4 sene destek alamazsiniz.

Saygilarimla.

• Ne kadar butce olmasi gerekiyor mesela

• Telefonu yeni aldım. Gayet başarılı bir alet. Acaba kılıf konusunda araştırma yapan oldu mu? Orjinal kılıf yok herhalde TR de??
  • Urun yaklaşık uc hafta once hepsiburadaan hem eşime hem kendime aldım. Fakat ben daha üst bir cihaz almaya karar verdiğimden dolayı satmayı düşünüyorum. Sarj aleti ve kulaklık açılmadı. Renk gold . Knox 0x0 . Yanında buz mavisi çok sık da bir kılıf hediye edeceğim. Istediğim fiyat 1400 . Ciddi alicilarla telden görüşürüz.

• Arkadaşlar, bu telefon için iyi bir araç içi tutucu önerebilecek kimse var mı?

• 4 yıl önceye gidelim. Sorunuza diyelim ki s serisinden yada note serisinden gidelim. S3 ve note 2 note 2 biraz daha ram fazlalığından güncel kullanılabilir. S3 ise suan ki şartlarda işlemci ve ramı karşılamıyor.

2 telefonda 4.4 de kaldı.Destek gelmedi custom rom falan olayıyla şuan ki nougat 7.1 falan atılabiliyor ama stock romdaki vbir çok özellikten de mahrum bırakılıyosun...

Birde üst düzeyde alınsa suan 4 sene sonra teknolojı nasıl olur bilinmez.Şuanın s8 i muhtemelen s3 görevi görecektir.

Tercih sizin ben eğerki 2000 üzerüne çıkmış olsam suan s7 edge alırdım.temiz ikinci el garantili...

Gayet yeterli bir cihaz her yönüyle...

• Yeni Balck Beyaz Universal Araç cam Montaj Tutucu telefon araç tutucu Için iphone 5 s 5c 5g 4 s mp3 ipod gps samsung ücretsiz gemi yay

http://s.aliexpress.com/RVFBJ36f

(from AliExpress Android)

Bunlar ideal...

• Merhaba telefonda bir gariplik oluştu. 155'i aradığımda beni 112'ye bağlıyor telefon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canerfuat -- 5 Haziran 2017; 11:43:43 >
  • Arkadaşlar telefona root flan yapmadan kullanırsak reklam falan çıkıyor mu

• bir kaç aydır c9 pro kullanıyorum.cihazıma xposed yuklemek için root atmak istiorum.root yapma linki paylaşabilir misiniz.nette bir kaç link buldum ama işe yaramıyor. reactivation lock nasıl disable yapılacak .beceremedim. belki ondanda root çalışmamış olabilir.yardımcı olabilecek ,root atmayı becerebilen var mı?
  • telefon rootsuzken reklam çıkıyor mu veya başka bir eksiklik oluyor mu

• Arkadaşlar ithalat garantili olarak türkiye'ye getirilen telefonlarda bankacılık uygulamaları sorunsuz çalışıyor mu ?
  • Calisiyor bir sorun yok.

Saygilarimla.

• Sizce mi 5s mi bu mu kararsız kaldim hangisi daha uzun suee gider

• Evet birkaç bankayı kullanıyorum sıkıntı yok kesinlikle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EA805F4C -- 5 Haziran 2017; 12:17:51 >
  • serka001 S kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/-AprKdR7-1w

Bune göre yap ben buna göre kurulum yaptım...

• Merhaba,

N11den "ceppaket" isimli satıcıdan satın aldım.
    Knox 0x0 ve kapalı kutu olarak gönderdi.
    Güncellemeleri aldım, tüm uygulamalar çalışıyor.
    Şimdilik bir sıkıntımız yok.

Konu biraz çöplüğe dönmüş, 67 sayfa okumak zor geliyor.
    Telefonu alınca yapmamız gereken bir ayar ya da bir güncelleme varsa, hayırsever bir arkadaş bu mesajı alıntılayarak cevaplarsa çok memnun olurum.

Saygılar.
  • hepsiburadanın kendi satışından mı yoksa başka bir satıcıdan mı bir de fiyat en son ne kadar olur
  • arkadaşlar telefonda kronik sorun var mı özellikleri çok iyi önerirmisiniz?
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.