Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU] (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.417
Cevap
41
Favori
293.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ekran koruyucu olarak zore nano ekran koruyucudan memnunum bazı arkadaşlar 3d koruyucu almıştı ama cihazı hem çakma gibi gösteriyor hemde yağlanma yaptıpından bahsettiler birde nano camlar tempered lerden daha iyi korur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EA805F4C -- 29 Mayıs 2017; 23:48:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam aldığınız yerin linki var mı? Varsa atabilir misiniz?

• Merhaba Arkadaşlar,

Konu bugün çok sessiz. Cihazı kullananlara bir sorum olacak. Tespitiniz varsa öğrenmek isterim.
    Ekran parlaklığı otomatik olarak ayarlı olduğunda parlaklık hangi kriterlere göre azalıp çoğalıyor.
    Aynı şekilde Always On Display ekranındaki bilgilerin parlaklığı da duruma göre azalıp çoğalıyor.
    Şarj azaldığında enerji tasarrufu yaptığını biliyorum ancak şarjım dolu, ortam karanlık, parlaklığı
    azaldı. Ortam ışığı sensörlerine göre cihazın işlediğini biliyorum ama neden böyle ters olabiliyor.
    Işıklı ortama geçince parlaklık arttı sanırım karanlık ortamda aktivite olmaz diye algılıyor olabilir.
    O zaman konu açıklanabilir ama belki bana karanlık ortamda görebilmek için daha fazla parkalık
    gerekecek. İki durumda ölçülüyor ise o zaman hangi ikilemin doğru olduğuna nasıl karar veriliyor.

Saygılarımla,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moorker -- 30 Mayıs 2017; 21:12:59 >
  • Arkadaşlar merhaba, ekranı tam kapatan 2.5D koruyucuya rastladım bir tane;

http://lesang.vn/san-pham/n23/i2273/dan-kinh-cuong-luc-galaxy-c9-pro-nillkin-h-pro-02mm.html

Bu da videosu:https://youtu.be/hccMKmHa744

• Arkadaşlar bilgisi olan arkadaşlar acil cevap verirse sevinirim gitti gidiyor cepport mağazasından siyah renk sipariş ettim knox 0x0 mı çıkıyor?
    Yoksa iptal edeceğim
  • onurs27 kullanıcısına yanıt
    Ceppaket te 0x0 çıkıyor ama cepport bilmiyorum. satıcıya mesaj atıp öğrenseydiniz daha iyi olurdu.
  • moorker M kullanıcısına yanıt
    Hocam tam da yazdığınız gibi.
    Tüm telefonlar hatta akıllı TVler için parlaklığı otomatiğe aldığımızda karanlık ortamda parlaklık düşüyor, aydınlık veya güneşli bir ortamda parlaklık yükseliyor. Normali de budur zaten hocam. Bir sıkıntı yok yani.
  • typhoonnn34 kullanıcısına yanıt
    Maalesef biraz aceleye geldi yarın cevap verir mehtemelen en kotu iptal ederim bkm express ve maximum kampanyasını birleştirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurs27 -- 30 Mayıs 2017; 23:56:51 >
  • Arkadaşlar boşverin tam kapatan jelatini, 5-6 farklı jelatin denedim. En başta satın aldığım en iyisiydi. Tam kapatanlar kameranın üzerini de kapatıyor selfie kamerası buğulu çekiyor ayrıca Samsung logosunu da kötü gösteriyor telefon çakma gibi oluyor. Aliexpress Nillkin de kötü.

İlk aldığımdan yine sipariş verdim bu sefer 2 tane biri yedek olsun :) Tam kapatmıyor ama en kullanışlı en sağlam en ince en şık dokunmatiği en hassası Zore Nano, bizim burda telefoncularda 50-60liraya satılıyor.
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-c9-pro-2-adet-kirilmaz-ekran-koruyucu-nano-film-tam-koruma-279976926
    SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU]

Aliexpressten sipariş geçtiklerim
    https://tr.aliexpress.com/item/brand-new-stainless-steel-Adjustable-High-Pitch-Pets-Dog-Training-Whistle-With-Ultrasounds-2015-hot-sale/32308430068.html

https://tr.aliexpress.com/item/Magnetic-Flip-Wallet-Cover-Case-For-Samsung-Galaxy-C5-C7-C9-PRO-PU-Leather-Luxury-Phone/32795997939.html
    https://tr.aliexpress.com/item/Micro-USB-cable-2-0-to-USB-Type-c-USB-3-1-Cable-Type-C-3/32789777424.html

https://tr.aliexpress.com/item/original-case-for-samsung-galaxy-c9-c-9-pro-coque-rose-gold-silicon-silicone-tpu-clear/32778435239.html
    https://tr.aliexpress.com/item/Micro-USB-Type-C-OTG-Adapter-USB-2-0-Converter-OTG-for-Samsung-Huawei-Xiaomi-LG/32716958990.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi code-ShaRK -- 31 Mayıs 2017; 0:29:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: code-ShaRK

Hocam tam da yazdığınız gibi.
    Tüm telefonlar hatta akıllı TVler için parlaklığı otomatiğe aldığımızda karanlık ortamda parlaklık düşüyor, aydınlık veya güneşli bir ortamda parlaklık yükseliyor. Normali de budur zaten hocam. Bir sıkıntı yok yani.

Teşekkürler,
  • Dostlarım lütfen biri yardımcı olsun. Gidip yarın alıcam Ritzy garantili olanından. Şayet Knox 0x1 çıkarsa, orjinal romu yükleyip sorunsuz kullanabilir miyim? Bu şekilde sayaç sıfırlanır mı?

• Bu telefonu almak istiyorum hangi satıcı knox 0 satıyor diyenlerden gına geldi arkadaş.

50 sefer cevap verildi bu soruya.

Madem almaya niyetlisiniz zahmet edip önceki sayfaları bir okuyun yada satıcılara mesaj atın cevap veriyor adamlar.

• Ekranı tam kaplayan koruyucu arayışımızada son vermeliyiz bence öyle bir ürün yok bu gidişle de olacağa benzemiyor.

Piyasadaki 2.5d kavisli ekranlı hiç bir telefonda tam kaplayan cam görmedim ben.

Üretilseydi şimdiye kadar üretilirdi.

4000-5000 liralık ayfonlarda bile kenarları boşluk kalan hatta tam yapışmayan hava boşluğu kalan koruyucu kullanıyor insanlar.

Bende çok araştırdım bu ekran koruyucu olayını sonra kendi kendime dedimki maliyeti 1 lira bile olmayan cam parçası ekranı ne kadar koruyabilirki ?

Adamlar zaten gorilla glass cam koymuş çok çok hor kullanmazsan zaten çizilmiyor şimdiki telefonların ekranı tecrübeyle söylüyorum bunu iş yerinin verdiği tt175 telefonu 1 yıldır ekran koruyucusuz kullanıyorum tek çizik bile olmadı

Hiç kasmaya gerek yok arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revaha_06 -- 31 Mayıs 2017; 3:34:31 >
  • Revaha_06 R kullanıcısına yanıt
    Hocam aynen öyle haklısınız kaç kere knox a cevap verdim kaç kere kılıfa link ekran koruyuca link attım hala konuyu okumak yerine tekrar tekrar aynı muhabbet sıktı artık bir zahmet okuyun önceki sayfaları. Knox ile ilgili belki 20 sf konuşuldu deneyimler yazıldı biz müneccim değiliz kutunun içinden ne çıkacağını bilemeyiz bir zahmet mesajla veya arayarak alacağınız satıcıdan bilgi alın.

• Elimde 2 adet ekran koruyucu bulunmaktadır. Her ikisi de fazlalık olup, yanlardan eğimli değildir. Fakat ekranı oldukça geniş şekilde kaplayıp, kenarlardan sadece eğimli kısımda boşluk bırakmaktadır. İsteyen olursa ikisini de 10 TL(+PTT kargo) verebilirim.
  • Ekranı en iyi kapatan cam şu dandik denilen cam.Diğer şeffaf olan camlar kenarları boş kalıyor.nano film de adı üzerinde film..

Lütfen daha sorulmasın.

Knox 0*1 çıkması kullanıma engel değil ,cihazı rootladığınızda bi kaç hareketle çalışmayan uygulamaları çalışır hale getirirsiniz...

Ama yinede ben root falan uğraşamam diyen 0.0 olana baksın.

Bu arada XDA da lineagos rom paylaşılmış.Vakit bulursam denemek istiyorum.Geliştiricilerden az da olsa ilgi görmesi güzel bir duygu.

Bu arada bizim modelin adaşı c900f (hint vers) da şebeke üzeri görüşme var ve stabil çalışıyor ,lakin wifiyi açmıyor telefon ne yaptımsa da açamadım...

Cihazım rootlu ve marketteki ücretli temeları ücretsiz kullanıyorum.

Yine söylüyorum knoxa o kadar takılmayın .

Cihazı rootlamak isteyene yardımcı olurum dilim döndüğünce..

• Aklıma yazarken şöyle birşey geldi acaba knox 0*1 olanlar bu adaş dediğim c900f serisi telefonlar mı yazılımla c9000 e mi çeviriyorlar.

• Arkadaşlar QE1 en son güncellemeyi telefondan yapamayınca smart switch üzerinden yapayım dedim windows 10 kurulu bilgisayarda güncellemeyi bulamadı bir çok kez kaldırıp tekrar yüklememe rağmen yinede hata verdi sonra windows 7 kurulu bir bilgisayarda güncellemeyi sorunsuz yaptım ilk izlenimim bataryada gerçekten iyileştirmeler var benim batarya ömrüm resmen 1,5 katına çıktı diyebilirim. Bir kaç mesaj önceki arkadaşların dediği gibi düşüş değil yükseliş var

• Valla hocam sana haksızlık etmişim, dediğin programı kurdum, telefonun ekran süresi 6 saate çıktı. Teşekkür ediyorum. Hala 9 saat nasıl alınır bilmiyorum ama şuan çok memnunum. Facebook'ta saçmalıyor arada telefon sanırım uygulama ile alakalı, bir de chrome'da yazmaya ilk başladığımda 1 sn geç algılayabilliyor, onun dışında sorun yaşamadım.
  • canerfuat kullanıcısına yanıt
    Hocam geç algılamanın sebebi öngörücü yazının aktif olöasıdır aynı sorunu bemde yaşıyordum dün öngörücü yazıyı kapattım yazıları silerkende şık diye siliyor

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.