Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU] (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.417
Cevap
41
Favori
293.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam ben bundan sipariş ettim de 2 haftaya anca gelir gelince yorum yazarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.a arkadaslar bende bu yelefonu almak istiyorum ama kafamda bazi soru işaretleri var bu telefonu hangi saticidan alinca knox 0x0 geliyor. Bi yardimci olabilirseniz sevinirim

• arkadaşlar c9 pro telefonumu normal şarj etmek istiyorum.Telefonun ayarlarından hızlı şarj özelliğini kapatıp kutusundan çıkan hızlı şarj cihazı ile şarj yapsam olur mu yoksa başka bir samsung standart şarj cihazımı almalıyım.
  • Isoseos I kullanıcısına yanıt
    gittigidiyor da ceppaket e mesaj attım. sadece siyah olanı knox 0x0 çıkıyor. çıkmazsa iade edebilirsiniz dediler ve aynı gün kargoya verdiler. cihaz 0x0 olarak ulaştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi typhoonnn34 -- 28 Mayıs 2017; 18:54:19 >
  • hirat10 H kullanıcısına yanıt
    Hızlı şarjı kapatıp orjinal adaptörle kullanabilirsiniz ben öyle yapıyorum zaten adaptör hem yavaş hem hızlı şarjı destekliyor.

Arkadaşlar bir şey soracağım reklam gibi algılanmadın da sizce 250 tl verdiğim akıllı saat 140 tl ye satılırmı modeli eskidiği için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EA805F4C -- 28 Mayıs 2017; 20:7:54 >
  • hirat10 H kullanıcısına yanıt
    Kutudan cikan sarj cihazini kullanacaksiniz.

General Mobile'dan gecis yapmak isteyen arkadasimiz icin sanirim.daha mutlu edecek bir secenek olacaktir.

Knox 0x0 ici bir sayfa geride hangi saticidan alinacagi yazilmisti diye hatirliyorum.

Ön kamerada odaklama fonksiyonu yok.

Kamera performansi icin aksamustu

SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU]

Gece

SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU]

Saygilarimla.

• eiskent E kullanıcısına yanıt
    Bir de bunla a7 2017 arasinda kaldim hangi telefonu almaliyim sizce onerileriniz nedir

• typhoonnn34 kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim kardes yardimci oldugun icin

• normalbirinsan N kullanıcısına yanıt
    Bence kesinlikle c9 pro yu tercih edin derim 6gb rami olsun 4000 mah bataryasi olsun vs tum ozellikleriyle a7 2017 den daha iyi ayrica a7 2017 den daha ucuz ve daha guzel.

• Ayrıca bir şey daha sormak istiyorum. Home ses kısma power tuşlarına basarak know sürümüne bakmak için telefonu kurmamız gerekiyo mu söyler misinşz

A serisini sahsi olarak tercih etmedim ama edenlerin gorus ve tercihlerine de saygi duymak gerekir. Benim telefonu aldigim donemde A serisi yeni cikmis ve fiyati 2.200tl civarindaydi sanirim. Dizayn olarak cok da hosuma gitmemisti. Ayrica cift hat onceligim oldugu icin a serisinin hem ozellik hem de tasarim acisindan c serisinin onunde olmasi gerekiyordu ki cift telefon tasiyayim.

Su ana kadar c9 pro'yu tercih ettigim icin pismanlik duymadim. Dahili hafizasi, sarji, cift hat ozellikleri, isinmamasi, donmamasi beni memnun eden ozellikleri. En buyuk riskimiz garantisi konusunda. Samsung garantisi altinda olmadigindan yedek parca ve tamir konusunda problem yasama ihtimalimiz yuksek. Yani biraz risk aliyoruz ancak guvendigimiz konu c 9 pronun su anda kayda deger kronik bir probleminin olmamasi.

Knox surumunu ogrenmek icin telefona hat takmak gerekmiyor. Ayrica phone info programi yuklenerek de gorulebiliyor.

Saygilarimla.

• eiskent E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim kafamdaki soru işaretlerinin çoğu bu konu sayesinde gitti.

• Benim allima takilan bir konu var telefonda hizli ve yavas cekim yapabiliyo muyuz programsiz lutfen cevap verin onemli

• Aliexpress harici, gittigidiyor, hepsi burada, n11, vatan vb. Hepsi olur. Ekran koruyucu ve şeffaf kılıf alan var mı? Kullanıp memnun olduğunuz bir ürünün linkini atabilir misiniz? Lütfen arkadaşlar. Artık acil oldu.

Teşekkürler.

Evet

• Samsung Galaxy C serisi

Şuan satışta

Galaxy C5
    Galaxy C5 64gb
    Galaxy C5 Pro
    Galaxy C7
    Galaxy C7 64gb
    Galaxy C7 Pro
    Galaxy C9 Pro

Gelecek olanlar

Galaxy C10
    Galaxy C10 Plus
  • leosniper L kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım birkaç sf ömce attım kılıftan çok aşırı memnunum hem çok şık hemde elinizde yormuyor cepte kabalık yapmıyor diğer hemde koruma üst düzey

• Öncelikle hepinize merhabalar, iyi akşamlar diliyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-samsung-c9-pro-64-gb-sifir-2-yil-garantili-izmir-iletisim-443821913/detay

Bu linkteki ürünü yarın gidip almayı düşünüyorum. Knox dediğiniz olay tam olarak nedir? Ayrıca Ritzy'den alıpda karşılaşan oldu mu? Siyah modelini alacağım. Aydınlatırsanız teşekkürler (:

• Hocam teşekkür ederim. Tavsiye ürününüz güzel görünüyor. C9 pro için bu kılıf değilmi? Yani delikler de, boşluklarda bir sorun olmaz inşallah. Ekran koruyucu için ne kullanıyorsunuz? Memnun olduğunuz koruyucunun linkini de atarsanız yarın sipariş geçmeyi düşünüyorum.

Teşekkürler, Saygılar...

• nescafever N kullanıcısına yanıt
    1699 ona vereceğine gittigidiyordan falan al ceppaketten knox durumunu satıcıyp sor almadan gittigidiyor üzerinden hemde kart kampanyası vb varsa faydalanırsın bana gg den ceppaket 1929 tl idi 1570 e geldi puanlarla

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.