Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU] (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.417
Cevap
41
Favori
292.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

Ne kadar ekran açık süresi alıyorsunuz, telefonu yeni aldım sıfır tr distribütör garantili ekran açık süresi 6 saat, oreo yüklü. 4000 mah batarya için az geldi.. nerdeyse note 8 den kötü..
    Hangi telefon bu eger c9 proyla iyi sallamisiniz c9 un dis garantisi mevcut degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ne kadar ekran açık süresi alıyorsunuz, telefonu yeni aldım sıfır tr distribütör garantili ekran açık süresi 6 saat, oreo yüklü. 4000 mah batarya için az geldi.. nerdeyse note 8 den kötü..
    Güzel sallamış

• Distribütör ve ya paralel ithalat çok farketmez migrostan 2 yıl Ritzy garantili alındı. Sallamış falan ergen dolu galiba bu konu başlığı.. Ana konu telefonun batarya performansının çok da iyi olmadığı nerden garantili olduğunun ne önemi var ergenler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 20 Ağustos 2018; 17:31:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Distribütör ve ya paralel ithalat çok farketmez migrostan 2 yıl Ritzy garantili alındı. Sallamış falan ergen dolu galiba bu konu başlığı.. Ana konu telefonun batarya performansının çok da iyi olmadığı nerden garantili olduğunun ne önemi var ergenler
    Kendin belirtmişsin tr distribütor garantili diye bizmi uyduruyoruz. Hemde öyle bir farkeder ki. Note fe konusuna uğra da bak paralel ithalat nasıl tamir etmiş telefonu.

İkinci olarak böyle yerlerde insanlara ergen velet vs yaftalaması yapanlar genellikle kendi ayıplarını örtmeye çalışanlardır. En güzel örneği de sensin.

• Guncelleme sonrasi telefonumda mesajlar uygulamasında sorun oluşmaya başladı.Mesaj yazınca özellikle klavyeden hızlı yazınca mesajlar uygulaması durduruldu hatası alıyorum.Bu durum twitter da da vardı.Eski sürümü yükleyerek sorunu çözdüm.Ama bunu nasıl çözecem arkadaşlar.

Hard reset çözer gibime geliyor ama telefonumda önemli veriler var,silinmesini istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mausemause1974

Selamün aleyküm arkadaşlar.Dün Oreoyu yükledim.Bende gazeteler uygulaması vardı açmadı sildim tekrar googleplaydan indirdim;yine açmadı geri bildirim hatası veriyor diğer gazeteler uygulamalarını indirdim onlarıda açmıyor.Acaba ayarlardan bişeye izin vermem mi gerekiyor?

Hocam bunu çözebildiniz mi gmail dahil bazi uygulamalarda aynı sorun var.

• bende aynı sorunu yaşıyorum nasıl çözebiliriz arkadaşlar msjlar twitter daha bir çok uygulamada aynı sorun
  • ayarlar-cihaz bakımı-optimize et dedim depolama ve hafıza içinde temizle dedim sorunum düzeldi c9proyla son gaz devam seviyorum bu telefonu inşallah sizinkide düzelir sorun çok basitmiş meğer
  • C serisine gelen android 8 sanırım hep sorunlu.

• circassianmen C kullanıcısına yanıt
    sorun yok 8 yüklendikten sonra hard reset ve cache temizliği yapılmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: adm7

bende aynı sorunu yaşıyorum nasıl çözebiliriz arkadaşlar msjlar twitter daha bir çok uygulamada aynı sorun
    Bendede aynı sorun oldu fabrika ayarlarına dönünce düzeldi ama dil çince açıldı zor çevirdim türkçeye
  • CNC 59 kullanıcısına yanıt
    Tamamen turkcemi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CemalSanane

Tamamen turkcemi
    Yarı türkçe durumu sadece c5 ve c7 serilerinde var c9 pro da tamamen türkçe. C5 ve c7 hemde prolarında samsung tamamen türkçe güncelleme vermedi sistemin belirli bölümleri ingilizce .

• Oreo da bazi özellikler kaldırılmış gözle görülür bazı iyileştirmeler var fakat kaldirilan özellikler faydalı ozelliklerdi. Mesela durum çubuğundan internet hızını gosteren özellik kaldırılmış capture screen de ekranı kaydet özelliği kaldırılmış batarya performansı hissedilir derecede iyileştirilmiş başkada olmazsa olmaz bir özellik yok ilave gelen bazı arkadaşlar uygulamalarda hatalar almış aynen update sonrası cihazı sifirlanirsa benzer sorunlar yaşanmaz ben böyle yaptım fakat kaldirilan özelliklerin oreo da olmayacağını bilseydim android 7 de kalırdım o yüzden yüklerken bunları hesap edin sonra pişman olmayın oreo dan 7 ye dönerseniz knox sayacınız isler

• Yazılım komple türkçedir problem yok knox sayacı işlemiş cihazlar sammobileden android 8 romunu download edip odinle flashlayabilir.

• salsakingss S kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın dediği gibi bu özellik oreo da kayboldu status var yani durum çubuğu içinde yok aynı şekilde capture screen de bulunan ekranı kaydet yani masaüstü video kaydida kaybolmuş gelişmiş ayarlarda video kaydet var ama status bar içinde kısa yoldan olmuyor maalesef

• musakamis M kullanıcısına yanıt
    capture screen var oreo' da.devam ediyor sık sık kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: CemalSanane

Tamamen turkcemi
    c9 pro'da tamamen türkçe hiçbir sıkıntı yok oreo kurulumundan sonra hard reset ve cache temizliği yapılırsa tertemiz sorunsuz kurulum yapılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

capture screen var oreo' da.devam ediyor sık sık kullanıyorum
    Ben capture screen yok demedim üst bari indirip capture screen yazısına basında ekran görüntüsü dışında ekranı video olarak kaydetme özelliğinide seçebiliyorduk artık seçemiyoruz.

SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: musakamis

Ben capture screen yok demedim üst bari indirip capture screen yazısına basında ekran görüntüsü dışında ekranı video olarak kaydetme özelliğinide seçebiliyorduk artık seçemiyoruz.

Alıntıları Göster
    SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU]

Bu özelliğin kısa yolu tercihi capture screen yazısına basınca çıkıyordu artık çıkmıyor bir önceki mesajımda görülen ekran çıkıyor

• 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.