Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU] (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.418
Cevap
41
Favori
292.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayirli olsun beyler bizim modele 8.0 geldi bugun hucummm :)))

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: salsakingss

son guncellemeden sonra durum cubugunda o anki bağlantı hızını gösteren kısım kayboldu. sizde de öyle mi

bu kısım oreo ile kayboldu. varmı geri getirebilen ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41F3DB120 -- 15 Ağustos 2018; 18:1:29 >
  • merhaba millet,

Bir akrabama telefon hediye almam gerekiyor,

2000-2500TL Bütçe ayrıldı hediye olarak alınacak bir telefon günde ortalama 7-8 saat candy crush+ whatsapp+ sosyal medyada falan kullanılacak.. şuan lg g4 kullanıyor batarya yarım günü bile çıkarmıyor dolayısıyla batarya önemli.

Opsiyonlar

*Huawei p20Lite (sıfır)
    *Asus Zenfone 5 (Sıfır)
    *Samsung c9 pro (Sıfır)
    *Samsung S8 (Sıfıra yakın ikinci el)
    *Samsung A9+ (Sıfıra yakın ikinci el)

Sizce hangisi c9 halen alınır mı
  • SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt
    c9 pro hala alınır daha yeni oreo güncellemesi aldı.donanımı hala güçlü 6gb ram, 6" amoled ekran,çift sim kart+micro sd yuvası var.pil tasarrufu için orta düzey tasarruf modunu öneririm ekran süresi artar.nerdeyse 1 yıl olacak kronik sorunla karşılaşmadım.sadece döviz kurundan dolayı fiyatı arttı ve paralel ithalat tek sıkıntısı bu. samsung'un türkiyeye getirmediği c pro serisi genel olarak başarılı cihazlar ve talep gördüğü için fiyatı arttı: c9 pro, c7 pro,c5 pro

• Telefonda kronik sorun yok diyoruz ama var. Kısık parlaklık ile kullanımda ekranda titremeler başlıyordu. Şuan bende dusuk parlaklık~mavi ekran filtresi ile kullanırken bir süre sonra ekran bölünüp gidip gelmeye başlıyor. Benim eski telefonum s4 tü onda da benzer sorun vardı. Samsung da bu ekran sorunu var sanırım. Servise versek ne yapabilirler fark edeceğini sanmıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende o kronik olarak bahsettiginiz sorundan yok.

Kronik olduğunu da dusunmuyorum.

Bu arada android oreonun en begendigim yani klasörlere renk verme yelpazesinin getirilmiş olması, eskiden 5 renkle idare ediyorduk ah keşke renk secenegi gelse demistim hatta

• Sizin oreo guncellemesinde tlf türkçe kaldı dimi c5 pro bugün oreo geldi yukleyenler tlf yarısı ingilizce oldu diyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malun OREO güncellemesi geldi, benim gibi birçok kişi Samsung'un güncelleme siciline bakarak telefonunu güncellemedi. Şuan oreoyu kullananlar, bir önceki sürüme göre değerlendirme yaparlarsa çok faydalı olur.

• Ben telefonu aktif kullanan biri olarak oreoyu yorumlarsam:

Arayüz degişiklikleri var bazı yerlerde ve hoş olmuş

Yeni özellikler var ama çok fazla inceleme sansim olmadi basit kullaniciyi asiri ilgilendiren ozellikler yok

Sarj acisindan ufak bir iyilestirme hissettim gibi

Onun disinda olumlu olmus yeni sürüme şu aşamada bile geçilir

Türkçeleştirilmiş tamamen

• Selamün aleyküm arkadaşlar.Dün Oreoyu yükledim.Bende gazeteler uygulaması vardı açmadı sildim tekrar googleplaydan indirdim;yine açmadı geri bildirim hatası veriyor diğer gazeteler uygulamalarını indirdim onlarıda açmıyor.Acaba ayarlardan bişeye izin vermem mi gerekiyor?

• Selamün aleyküm arkadaşlar.Dün Oreoyu yükledim.Bende gazeteler uygulaması vardı açmadı sildim tekrar googleplaydan indirdim;yine açmadı geri bildirim hatası veriyor diğer gazeteler uygulamalarını indirdim onlarıda açmıyor.Acaba ayarlardan bişeye izin vermem mi gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: mausemause1974

Selamün aleyküm arkadaşlar.Dün Oreoyu yükledim.Bende gazeteler uygulaması vardı açmadı sildim tekrar googleplaydan indirdim;yine açmadı geri bildirim hatası veriyor diğer gazeteler uygulamalarını indirdim onlarıda açmıyor.Acaba ayarlardan bişeye izin vermem mi gerekiyor?
    oreo sonrası hard reset atmadıysanız,hard reset atıp ,wipe cache partition temizliği yapın düzelir

• salsakingss S kullanıcısına yanıt
    Ayarlar ekran status bar içinden hallet.

• quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıKafası

Ayarlar ekran status bar içinden hallet.
    yok orda işte. oreo da orada pil yüzdesini göster var sadece.

• salsakingss S kullanıcısına yanıt

C5 pro da oreoya geçti arayüzü böyle.

• Samsung c9 oreoya geçtikten sonra ben bir sorun yaşamadım.Fakat Çift dokunuşla telefonu açıp kapayan tavsiye edeceğiniz program var mı?
    Double Tap Screen On and Off yükledim kapatıyor ama açmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mausemause1974

Selamün aleyküm arkadaşlar.Dün Oreoyu yükledim.Bende gazeteler uygulaması vardı açmadı sildim tekrar googleplaydan indirdim;yine açmadı geri bildirim hatası veriyor diğer gazeteler uygulamalarını indirdim onlarıda açmıyor.Acaba ayarlardan bişeye izin vermem mi gerekiyor?
    Bendede aynı sorun oldu fabrika ayarlarına dönünce düzeldi ama dil çince açıldı zor çevirdim türkçeye.
  • Ne kadar ekran açık süresi alıyorsunuz, telefonu yeni aldım sıfır tr distribütör garantili ekran açık süresi 6 saat, oreo yüklü. 4000 mah batarya için az geldi.. nerdeyse note 8 den kötü..

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.