Şimdi Ara

★★SAMSUNG GALAXY C5 (SM-C5000) |ANA KONU|★★ (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.167
Cevap
14
Favori
85.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ★★SAMSUNG GALAXY C5 (SM-C5000) |ANA KONU|★★

Sabahın köründe 100mb ta kıyıp test ettim 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uçan Fin kullanıcısına yanıt
    cihazı aldığımdan beri kullanıyorum ve çok memnunum.. Yanlız parmak izi ile sıkıntı çıkartıyormuş, ben parmak izi kullanmıyorum..
  • yasaluyari kullanıcısına yanıt
    Bayramda uzun yola çıktım, bi mola sırasında arabada bıraktığım telefon geri döndüğümde elime alamayacak kadar ısınmıştı, (arabanın içi 40 dereceye dayanmıştı) telefonda ingilizce aşırı ısındığı için uygulamaların kapatılacağı falan yazıyordu. Hemen telefonu kapatıp torpidoya koydum klimayı sona kadar açtım 5 dk sonra kendine geldi
  • Merhaba Arkadaşlar Android 7 ye yükselten var mı ?

Güncelleme gelecek mi ? Bilgisi olan rica.
  • ali1494 kullanıcısına yanıt
    Stock android 7 yayınlanmadı henüz.. Costum rom var (LineageOS) onuda deneyen olmadı sanırım..
  • merabalar c5 pro için bir ana konu yok sanırım.
    cihazımı root yapmak istiyorum ama yabancı sitelerde var

http://bbs.xxroot.com/thread-4049-1-1.html

ne derseniz sizce bulaşayım mı .
  • Merhaba, a5 2017 dusunuyordum ama selfie kamerasındakı bulanıklık halı baya huylandirdi beni, c5 pro'da var mı aynı problem?? Telefon almak icin vaktim de varken c5 pro ya bakmak istiyorum ama fiziki olarak nerede deneyebilirim c5 pro yu? Soyle alici gozle bi bakmak istiyorum ciddi ciddi? Sehir istanbul saygilar.
  • 4.5g kullanımı ile ne kadar ekran süresi Alıyorsunuz

• mussti19 kullanıcısına yanıt
    20-24 saat bekleme
    4-5 saat ekran
    izmirde merkezi yerde sinyal problemi olmayan yerleşim alanı
    Türk Telekom ile
  • mussti19 kullanıcısına yanıt
    AYARLAR - GOOGLE - KONUM - DOĞRULUĞU İYİLEŞTİR
    menüsünden wi-fi taraması ve bluetooth taramasını kapatmanı tavsiye ediyorum
    pil performansına direk etkisi var
  • detone74 D kullanıcısına yanıt
    ana konu burası fakat rom root ile alakalı henüz ne deneme yapan oldu nede sağlıklı bir gelişme, o yüzden bir bilgi paylaşımı olmadı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raelro

Merhaba, a5 2017 dusunuyordum ama selfie kamerasındakı bulanıklık halı baya huylandirdi beni, c5 pro'da var mı aynı problem?? Telefon almak icin vaktim de varken c5 pro ya bakmak istiyorum ama fiziki olarak nerede deneyebilirim c5 pro yu? Soyle alici gozle bi bakmak istiyorum ciddi ciddi? Sehir istanbul saygilar.

c5 pro kamera konusundaki teknik incelikleri bilmiyorum. bana göre güzel çekiyor.

ama insanın eline çok yakışıyor. iyiki almışım dedim.çok şık metal kasa bendeki gold. delikanlıyı bozar demesseniz pembeside çok hoş. cırtlak değil
    benimki mys garantili ne kadar güvenli bilmiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: detone74

quote:

Orijinalden alıntı: Raelro

Merhaba, a5 2017 dusunuyordum ama selfie kamerasındakı bulanıklık halı baya huylandirdi beni, c5 pro'da var mı aynı problem?? Telefon almak icin vaktim de varken c5 pro ya bakmak istiyorum ama fiziki olarak nerede deneyebilirim c5 pro yu? Soyle alici gozle bi bakmak istiyorum ciddi ciddi? Sehir istanbul saygilar.

c5 pro kamera konusundaki teknik incelikleri bilmiyorum. bana göre güzel çekiyor.

ama insanın eline çok yakışıyor. iyiki almışım dedim.çok şık metal kasa bendeki gold. delikanlıyı bozar demesseniz pembeside çok hoş. cırtlak değil
    benimki mys garantili ne kadar güvenli bilmiyorum

cihazı nerden aldınız acaba?

• arkdaşlar bende bu telefondan almak istiyorum ve tüm yorumları okudum az çok sıkıntılarını ve çözümlerini biliyorum bişey çıkarsa (paniğe kapılmamak için almadan önce sorunlarını okuyup çözümlerine tek tek baktım) ama bu sıkıntılar telefonunun genelinde mi çıkıyor yoksa şanssız kişilerde mi?

birde ben cihazı satıcı hepsiburada olandan alacağım ordan alan kişilerde sıkıntılar çıktı mı merak ediyorum ve çinden yoksa hongkong dan mı geliyor bilgi verirseniz benim için çok yararlı olur. saolun
  • GENELE yayılmayan ne tip sorun ve sıkıntı tespit ettiniz?
  • conrado kullanıcısına yanıt
    hepsiburada cepport
  • C5 telefonumda guncelleme geldi indirdim yukleme yaparken yukleme robotu %25 e geldiginde uyari veriyor ve guncelleme yapmiyor nedenini bilen veya boyle bisey basina gelen var mi arkadaslar?

• Merhaba ben c5 aldım. Isınma problemi ve şebeke sorunu var. Mobil internet dışarıda iyi ama evde aşırı yavaş H bazende E oluyor.Telefon ara ara sadece acil aramalar oluyor ve ulaşılamıyorum. Bunların çözümü var mı yardım eder misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engineer.

Merhaba ben c5 aldım. Isınma problemi ve şebeke sorunu var. Mobil internet dışarıda iyi ama evde aşırı yavaş H bazende E oluyor.Telefon ara ara sadece acil aramalar oluyor ve ulaşılamıyorum. Bunların çözümü var mı yardım eder misiniz

Isınma probleminin olmaması gerek. Metal kasa olduğundan ısınsa bile çabuk soğuyor. Hatta kışın buz gibi oluyor telefon ağır bir oyun-uygulama yada uzun bir kullanım sonucu ısınması normaldir tabi havanın da sıcaklığını hesaba katmak gerek.
    Şebeke probleminde operatörden kaynaklı gibi. Evinde çekmiyor olabilir. Bununla alakalı önceki sayfalarda yazılar vardı. Oralarada bakabilirsin..
  • Turkcell e geçtiğimden beri hiç sorun yaşamadım ...

Hiç 3G ye de düşmüyor efsane oldu ...

Şehir merkezinde 2Gye düşüyordu avea da

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.