Şimdi Ara

★★SAMSUNG GALAXY C5 (SM-C5000) |ANA KONU|★★ (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.168
Cevap
14
Favori
85.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilgilendirme için çok teşekkürler
    Ben neticede küçümsenen c5 ile 5ghz WiFi ağa bağlanıyor muyum bağlanıyorum. Şu anki güncel teknoloji 5 ghz üzeri frekansa sahip mi değil . Belirtmek istediğim konu buydu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -HKN- -- 25 Haziran 2017; 0:44:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı Bayramlar arkadaşlar, easyhome pro uygulamasını kullanan var mı ? Memnun musunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme yalan oldu galiba hiç haber yok.
  • kamerayı nasıl kullanıyorsunuz . bende çok kötü ya
  • realitych R kullanıcısına yanıt
    Kamera değil ama yazılımı kötü diyebilirim. 8 megapixel kameraya sahip Lenovo P1m ile yapmış olduğum karşılaştırmada P1m açık ara daha iyiydi. Şöyleki; C5 kamerası ile gün ışığında pencere önündeki objeye odaklandığımda pencere arkasındaki gün ışığı patlıyor. Pencereye odaklanırsam kamera gün ışığında düzeltme yapıyor ama bu defa pencerenin önündeki obje karanlıkta kalıyor.

Aynı koşullarda P1m ile yaptığım çekimlerde obje ile gün ışığı arasında olabildiğince makul bir ışık dengesi otomatik olarak kuruluyor ve ortaya oldukça başarılı fotoğraflar çıkıyor.

C5 ile çeşitli kamera yazılımlarıyla yapmış olduğum denemelerde henüz başarılı bir sonuç elde edemedim. Yine de koşullar uygunsa gündüz çekimlerinde kamerayı başarılı buluyorum. Özellikle de HDR modunda parçalı bulutlu havada manzara çekimleri çok iyi.

Yazılımı üzerine çalışılmazsa ne yazıkki kamera vasatın üzerine çıkamayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakmel

çok güzel linkler bunlar da şu an elimdeki c5 superonline 5ghz wifi ağına bağlı ★★SAMSUNG GALAXY C5 (SM-C5000) |ANA KONU|★★

edit: c5 in teknik verileri için bir önceki linkte verdiğim orjinal sitesindeki teknik veriler geçerli. burada işaretlediğim üzere telefonun wifi kartı 5ghz ağ desteğine sahip. neyi tartıştığımızı da hala anlamış değilim

Ben de işyerinde Wi-Fi le 120 ve 135 Mbps bağlantı sağlıyorum.

Ayrıca Vodafone 4G ile 55 Mbit hız gördüğüm yerde Network Signal Refresher yazılımı devredeyken 65 Mbit hız görüyorum. Bu da yaklaşık %20'lik bir iyileşme anlamına geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plf -- 29 Haziran 2017; 22:50:6 >

• Android'li telefon sahiplerinin en yakından ilgilendikleri konulardan bir tanesi, Android güncellemeleri. Telefonunuzun kaç kez güncelleme alacağı, güncellemeyi ne zaman alacağı, merak edilen soruların başında geliyor. Aşağıda Samsung'un Galaxy telefonları için tahmin edilen güncellemeleri sıraladık. Liste, Samsung'un iki senelik güncelleme düzenini temel alıyor ve herhangi bir resmiyet taşımıyor.

Android 8.0'a Yükseltilecek Galaxy'ler

Galaxy S8

Galaxy S8+

Galaxy Note 8

Galaxy S7

Galaxy S7 edge

Galaxy S7 Active

Galaxy A7 (2017)

Galaxy A5 (2017)

Galaxy A3 (2017)

Galaxy J7 (2017)

Galaxy J5 (2017)

Galaxy Note FE

Galaxy Tab S3

Galaxy C9 Pro

Galaxy C7 Pro

Galaxy J7 Prime (OnNxt)

• ★★SAMSUNG GALAXY C5 (SM-C5000) |ANA KONU|★★

Buda benim 4G de gördüğüm en iyi rakam arkadaşlar

• yasaluyari kullanıcısına yanıt
    Turkcell 110 mbps gördüm hocam
  • Arkadaşlar telefondan çok memnunum ancak birkaç sorunum var:

- radyonun RDS i çalışmıyor

- ram da 1.8 gb boş iken bile aşırı ısınıyor gerçi a5 2015 cihazım da aşırı ısınıyordu sonraki güncellemelerle düzelmişti

- telefon arayıcıda aynı kişiler çift gözüküyor aynı kişileri tek göster ve görüntülenecek kişileri google yapmama rağmen

- t9 arama sözlüğü arama yaparken kişilerin ismini tamamen yazmadan çıkmıyor

- samsung müziği orijinalini internetten yükledim klasörleri göstermeme rağmen tüm müzikleri göstermiyor

Aranızda Bu sorunları yaşayan var mı?

• Herkese merhaba,eşime telefon almak istiyorum fakat iki ürün arasında kararsız kaldım.A5 2017 modelini mi yoksa C5 modelini mi almamı tavsiye edersiniz?
  • Pembe renkli C5 ya da C5 Pro öneririm. İnce, zarif ve çok keyifli bir telefon.
    http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_c5-pictures-8047.php
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flagyy

Turkcell 110 mbps gördüm hocam

Demin denedim türk telekom 360 lara vurdu. Ortalama 300 yazdı
  • useryumen kullanıcısına yanıt
    Aman hocam bir test bi o kadar da internet götürüyor haberin olsun

Harbi görüm lan kimse inanmıyor 110 u
  • Merhaba arkadaşlar telefonum bazen donuyor home tuşu çalışmıyor geri tuşları çalışmıyor reset atmam gerekiyor sizde de böyle olan var mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SevtapBaydemir -- 4 Temmuz 2017; 12:48:27 >
  • Çekim konusunda ne gibi sıkıntılar var?
  • Merhaba nfc de problem yaşayan ve çözüm bulan var mı? Bende bir haftadır çalışmıyor mobil ödeme yapamıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasaluyari

Android'li telefon sahiplerinin en yakından ilgilendikleri konulardan bir tanesi, Android güncellemeleri. Telefonunuzun kaç kez güncelleme alacağı, güncellemeyi ne zaman alacağı, merak edilen soruların başında geliyor. Aşağıda Samsung'un Galaxy telefonları için tahmin edilen güncellemeleri sıraladık. Liste, Samsung'un iki senelik güncelleme düzenini temel alıyor ve herhangi bir resmiyet taşımıyor.

Android 8.0'a Yükseltilecek Galaxy'ler

Galaxy S8

Galaxy S8+

Galaxy Note 8

Galaxy S7

Galaxy S7 edge

Galaxy S7 Active

Galaxy A7 (2017)

Galaxy A5 (2017)

Galaxy A3 (2017)

Galaxy J7 (2017)

Galaxy J5 (2017)

Galaxy Note FE

Galaxy Tab S3

Galaxy C9 Pro

Galaxy C7 Pro

Galaxy J7 Prime (OnNxt)

Bence J7 modelinin o güncellemeyi alması mümkün değil. Sadece S serisi üç güncelleme alıyor :D

• "Pil sıcaklığı çok yüksek şarj durduruldu" uyarısı aldın bugün

bu uyarıdan daha önce Gören Oldu mu

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.