Şimdi Ara

★★SAMSUNG GALAXY C5 (SM-C5000) |ANA KONU|★★ (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.168
Cevap
14
Favori
85.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Görüntülü görüşmeyi ekleyebileceğimiz bir program var mı veya s6 nın telefon uygulamasını atsak işe yarar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Air

quote:

Orijinalden alıntı: GodisCoking

Silver rengini alarak aranıza katıldım.

Öncelikle siyah ve golda göre cihaz daha estetik duruyor bu kesin. Almadan önce imkanınız varsa yan yana getirin bütün renkleri ne demek istediğimi anlarsınız.

Pil durumu şimdilik beklediğimden iyi, yorumlarda genelde kötü deniyor çünkü. Ilk açtığımda 2 kez fabrika ayari yaptım arka arkaya biryerde okumuştum, etkisi oldu mu psikolojik mi bilmiyorum.

Bir aralar çok sık telefon değiştiren biri olarak söyleyebilirimki cihaz fiyatına göre muazzam şık, yine fiyatına göre çok iyi performansa sahip.

Cihazı migrostan aldım orada çalışıyorum zaten, delta servis garantili.

Hayırlı olsun öncelikle. Migrostan kaça aldınız acaba ?

migrosta kaç tl

• Arkadaşlar selam,

Note 4 kullanıyorum ama abimde gördüğüm c5 ve kipa da gördüğüm c7 ile iki telefondan birisine geçmeye karar vermiştim ama c5 pro çıkmış. c5 pro yu beklemeye değer mi? yada gelecek mi bilgisi olan var mı?

sırf c5 in kasası ve boyutu nedeni ile bile insan almak istiyor
  • cihazı aldım klavye sıkıntı oldu birde sim im mikro degil evde kestim taktım ama yuvaya sıkışma yaptı biraz

s4 mini den gecince çok büyük geldi elime birde hepsi burada şimdi cihazı 20 tl daha aşagıya çekmiş ayrıca cihaz henüz imei kaydı yapılmamış e devletten sorguladım sıkıntı oldukça yazarım inşallah

knox sayacını nasıl açabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi triger -- 28 Mart 2017; 10:58:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: triger

cihazı aldım klavye sıkıntı oldu birde sim im mikro degil evde kestim taktım ama yuvaya sıkışma yaptı biraz

s4 mini den gecince çok büyük geldi elime birde hepsi burada şimdi cihazı 20 tl daha aşagıya çekmiş ayrıca cihaz henüz imei kaydı yapılmamış e devletten sorguladım sıkıntı oldukça yazarım inşallah

knox sayacını nasıl açabilirim

hangi satıcıdan hangi renk aldınız hocam
  • unpop kullanıcısına yanıt
    ürün linki bu siyah aldım

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-c5-64-gb-ithalatci-garantili-p-HBV000003G01G
  • arkadaslar mesaj gonderemedigimi . Farkettim Telekom musteri hizmetleri ile gorusurken mesaj merkezi no su girilen no bölümünün olmadığıni gordum ..arkasindan sebeke problemli sanırım diyip baktığım da hattin dogru durust cekmedigini gordum 4g acikken full gosreten cekim bari telefon actigimda sifira dusuyor . Son olarak sim kart ayarlarinda arama bekletme servisinin olduğu yere gelince telefon surekli bekletiyor,arama yonlendirme yapmiyor #123* gibi komutlar calismiyor.sebeke islemlerinde sim kartta biai yapmiyor .ilginc ancak boleyken arama yapiliyor mesaj geliyot 3g 4g internete giriliyor
    .. cozumu telinizi hat uzerindeyken sifirlamak..acildiginda hersey duzeliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanerizmir -- 28 Mart 2017; 23:3:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonun çin versiyonlarına her ay güncelleme geliyor. hongkong versiyonları en son ekim ayında güncelleme almış. bizim telefonlarda hongkong romlu olduğu için güncelleme almıyor bundan sonrada almayacak galiba.
  • unpop kullanıcısına yanıt
    1299tlye aldım,ay sonuna kadar aynı fiyat migrosta.sonra değişecek ve tahminen artacak hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim_20

telefonun çin versiyonlarına her ay güncelleme geliyor. hongkong versiyonları en son ekim ayında güncelleme almış. bizim telefonlarda hongkong romlu olduğu için güncelleme almıyor bundan sonrada almayacak galiba.

Cin versiyonu yuklesek 🤔

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • klayye yarım geliyor tam yapmanın yolu yokmu mobil paketimde bitti 10 gün sonra ancak klavye indirebilirim
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Maalesef öyle bir şey mümkün değil. Root falan yapmak gerekir

• WHATSHAP GELEN MESAJLAR ben whatshapa girene kadar gelmiyor tarafıma yani biri bişey yazsa ben whapshapa girip ancak görüyorum hattım telekom whatshap internet ayarları açık
  • C5 pro tr satisi varmi arkadaslar?

• ES File Explorer ile Bilgisayar Telefon Kablosuz Veri Aktarımı RESİMLİ ANLATIM [%100 Sorunsuz - Güncel 2017]

https://forum.donanimhaber.com/es-file-explorer-ile-bilgisayar-telefon-kablosuz-veri-aktarimi-resimli-anlatim-100-sorunsuz--125223662

• Cihazı aldığınızda hat takılı iken sıfırlamıştım ilk mesajlarda da var hocam çözümü bu yüzden bende şebeke konusunda sorun olmadı Konya da yaşıyorum 4g zaten çoğu noktada anca merkez ve kurumsal mek. (nufus müd vs ) oralarda da 80 mbps ve üstünü gördüm bence sorun yok :) ...

Bu arada söyleyeyim Galaxy Fırsatları üzerinde Samsungwa için kampanya var 100 e 50 çek veriyor haberiniz olsun
  • C5000ZHU1AQC5 Adıyla uzun zaman sonra aldık alalı ilk güncelleme geldi arkadaşlar bilginize...
  • bendede 340 mb lık bir update gözüküyor Çin revizyonu bende ki C5 ama yükleme %25 gelince ünlem cıkıp telefon reset atıyor. Bilen birileri varsa acil cvplarsa sevinirim

• Favrika ayarlarında dönüp tekrar denedim ama yüzde 25 gelince telefon reset atıyor :///
  • Hocam boşver takma bu kadar inan hiç bir şey değişmişe benzemiyor
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.