Şimdi Ara

★★SAMSUNG GALAXY C5 (SM-C5000) |ANA KONU|★★ (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.168
Cevap
14
Favori
85.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar biraz çekip çekmeme soruları sorulmuş telefonun çekim kalitesinde bir problem mi var ? Birde telefondan genel anlamda memnunmusunuz ?
  • Bende bu telefonu almayı düşünüyorum ama pilin 2600 olması ve çıkmaması düşündürüyor. En azından şöyle 4-5 aydır kullanan arkadaşlar varsa pil ile ilgili bir yorum yapabilirler mi acaba ? Bir de bazı yerlerde 4.5G değilde 4G olduğu söyleniyor herhangi bir fark var mı ?
  • Okan9455 kullanıcısına yanıt
    hiçbir sorun yok.. gerçekten fiyatını fazlasıyla hak eden bir telefon..
  • LLuLL kullanıcısına yanıt
    kasım ayında aldım, pilin 2600 olmasına takılmayın, o açığı amoled ekran kapatıyor. günü çok rahat çıkartan bir telefon..
  • Bilgi veren tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim..Harikasınız
    görüntülü görüşme benim için önemli bir etken, umarım Türkiye'ye gelir, bize gelen romda görüntülü arama olur.
    Beklemedeyim........
  • mrb arkadaşlar bende bu modeli almayı düşünüyorum fakat 2 sorum var.uzun süredir kullanan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.

1: ben günlük kullanımda facebook,instagram,mail,whatsap ve azda olsa kulaklıktan 5-6 tane şarkı dinleyen biriyim. oyun falan oynamam youtubeden falan film izlemem.bu durumda pil süresi nekadar dayanır?

2: sürekli cepten foto çeken biri değilim arasıra selfi falan çekince fotoğraf kalitesi işimizi görürmü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaolc -- 11 Mart 2017; 16:0:2 >
  • ardaolc kullanıcısına yanıt
    1- tarif ettiğin şartlarda 24 saat bekleme süresi alırsın

2- ön ve arka kamerası yeterli durumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasaluyari kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkür ederim. dediğim gibi sadece internet ve sosyal medya kullanımı ile rahat bir gün çıkarsa gönül rahatlığı ile alabilirim c5 i.
  • Batarya süreleri:

Wifi İnternet Kullanımı 12 Saat
    4G Konuşma Süresi 14 Saat
    4G İnternet Kullanımı 13 Saat
    4G Bekleme Süresi 130 Saat
    3G Konuşma Süresi 12 Saat
    3G İnternet Kullanımı 13 Saat
    3G Bekleme Süresi 105 Saat
    Müzik Oynatma Süresi 57 Saat
    Video Oynatma Süresi 12.5 Saat
    Kaynak:http://www.gsmflix.com/cihazlar/samsung-galaxy-c5

Bunlar teorik süreler elbette. Web uygulamalarını çok yoğun kullandığımda telefonu gün içinde şarj ettiğim oluyor. Küçük bir powerbank bazen gerekli olabilir.

Ön kameranın iyi olduğunu düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: LLuLL

Bende bu telefonu almayı düşünüyorum ama pilin 2600 olması ve çıkmaması düşündürüyor. En azından şöyle 4-5 aydır kullanan arkadaşlar varsa pil ile ilgili bir yorum yapabilirler mi acaba ? Bir de bazı yerlerde 4.5G değilde 4G olduğu söyleniyor herhangi bir fark var mı ?

4.5 G diye zaten birsey yok siyasi nedenlerle 4G oldu 4.5 G

150/50 mbps modem var her turlu yetiyor zaten 300/50 de olsa hicbir zaman 300 mbps i goremeyecegimiz icin ha 150 lik modem olmus ha 300 luk.

Pili rahat ama cok rahat 1 gunu cikariyor f/p telefonu kesinlikle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: LLuLL

Bende bu telefonu almayı düşünüyorum ama pilin 2600 olması ve çıkmaması düşündürüyor. En azından şöyle 4-5 aydır kullanan arkadaşlar varsa pil ile ilgili bir yorum yapabilirler mi acaba ? Bir de bazı yerlerde 4.5G değilde 4G olduğu söyleniyor herhangi bir fark var mı ?

4.5 G diye zaten birsey yok siyasi nedenlerle 4G oldu 4.5 G

150/50 mbps modem var her turlu yetiyor zaten 300/50 de olsa hicbir zaman 300 mbps i goremeyecegimiz icin ha 150 lik modem olmus ha 300 luk.

Pili rahat ama cok rahat 1 gunu cikariyor f/p telefonu kesinlikle

Verdiğin bilgiler için Eyw.hocam siparişi verdim bende ...

• Arkadaşlar, Xiaomi Redmi Note 3 kullanıcısıyım. NFC nedeniyle telefonu değiştireceğim. Sizce Galaxy S6 mı alayım, yoksa C5 mi? Telefonu ikinci el alacağım.

NOT: Xiaomi de hali hazırda 60-70 civarı uygulama kurulu gram kasma yok.Oldukça memnunum.Oyun kelimelik oynarım. Genelde çok uygulama kullanırım.
  • azteca A kullanıcısına yanıt
    S6 dan uzak durmanı tavsiye ederim, batarya konusu çok problemli bir telefon.. samsung alacaksan c5 tavsiye ederim.. yada alternatif olarak madem xiaomi kullanıyorsunuz mi5 bakın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaramnahya

S6 dan uzak durmanı tavsiye ederim, batarya konusu çok problemli bir telefon.. samsung alacaksan c5 tavsiye ederim.. yada alternatif olarak madem xiaomi kullanıyorsunuz mi5 bakın..

C5 deki 4gb ram ve kasası beni c5 tarafına çekiyor aslında. Siz kullanıyorsunuz cihazı, cihazın kamerası nasıl ? Bazı cihazlarda KNOX sayacı 0x1 geliyormuş, bir de samsung klavye olmuyor. Sizdeki delta garantili mi?
  • Cin tarafına yeni güncelleme gelmiş ... Sanırım hata düzeltme dir ..

Bakalım bizim telefonlar Hong Kong tarafından alıyor o tarafa ne zaman gelir ...
    Android 7.0 ın beyaz tonunu seviyorum umarım ilk çeyrek sözünü tutar ve nisana kalmaz ..

Şuanda açık uygulamaları görüntüledigimiz yerde bir sıkıntı var birde geçen ki güncelleme kamerayı kötüleştirmişti .. Umarım bu sorunlar da kalkarsa sorunsuz bir cihaz olur :)

İnsan bu işte doyumsuz oluyor tüm sıkıntılar düzeldi ama yeni sorunlar yaratıyor kendi kendine
    iki cihazıda kullandım, fikrii sorarsan c5 derim. kamera yeterli tatmin ediyor.. sayaca bakmadım açıkcası, delta garantili n11 den aldım.. samsung klavye oluyor sıkıntı yok, ama kullandıgım hiç bir telefonda yerleşik klavye kullanmıyorum, swiftkey kullanırım ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaramnahya

iki cihazıda kullandım, fikrii sorarsan c5 derim. kamera yeterli tatmin ediyor.. sayaca bakmadım açıkcası, delta garantili n11 den aldım.. samsung klavye oluyor sıkıntı yok, ama kullandıgım hiç bir telefonda yerleşik klavye kullanmıyorum, swiftkey kullanırım ben

Teşekkürler cevap için , ben de samsung telefon haricindeki telefonlarımda swiftkey kullanırım ama samsung un klavyesini daha çok seviyorum. Burada bir kaç arkadaş kendi telefonlarında olmadığını belirtmiş ona bianen sormuştum.
    klavye telefonların hepsinde mevcut. fakat şöyle bir durum var, telefon çine özel olduğu için samsung klavyede türkçe klavye olarak değil çince klavye olarak geliyor, sonradan dili indirebiliyorsunuz ama sıkıntı yok..
  • Dostlar N11 üzerinden c5 aldım download moda girince knox sayacı aşağıdaki gibi görünüyor.Sayaç artmışmı yoksa banamı öyle geliyor ya da bu durum Normalmi
    Resimin üzerine tıklarsanız tam ekran olur..
    ★★SAMSUNG GALAXY C5 (SM-C5000) |ANA KONU|★★

• Siyahı hiç biyerde yok grisi nasıldır acaba ne renk tavsiye edersiniz?
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.