Şimdi Ara

#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.931
Cevap
35
Favori
140.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende yamayı yükledim yüklemesi çok kolay ve tamamen türkçe oluyor, yama yükledikten sonra yeniden başlat deseniz, hatta ingilizceye çevirip dil sekmesinden yukarıdaki üç noktayı tıklayıp all languages deyip türkçeyi tekrar seçtiğinizde yine tamamen türkçe oluyor. Eğer format atarsam yakın zamanda, tekrar yama yüklemek gerekir mi onu da öğrenip yazarım şuan için hiçbir sorun yok.
  • Ben yapamadım yardımcı olur musun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 08FaLCoN80 kullanıcısına yanıt
    Yama telefona root atmadığı için sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ayrıca program virüs uyarısı vermedi. Son olarak programı yazan Halabtech diye bir site. Bu işi para kazanmak için yapıyor, ücretsiz dağıtmıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • erdogandemirtas E kullanıcısına yanıt
    Telefonun temayı değiştirince tekrar ingilizce oldu. Sizde deneyip haber verir misiniz?
  • 08FaLCoN80 kullanıcısına yanıt
    Evet sen söyleyince farkettim. Yamayı tekrar yükleyince düzelmiyor. Eski haline çevirmenin yolunu bulmak uzun sürdü. Yamayı tamamen silip yeniden yükleyince Türkçeye dönüyor. Hata varmış malesef.

Zipli dosya içine yöntemi ekledim

https://drive.google.com/open?id=1zFasro2k6PJ4Zl-ME0dxJE9UE9zRdIeg
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdogandemirtas

Evet sen söyleyince farkettim. Yamayı tekrar yükleyince düzelmiyor. Eski haline çevirmenin yolunu bulmak uzun sürdü. Yamayı tamamen silip yeniden yükleyince Türkçeye dönüyor. Hata varmış malesef.

Hocam Zip dosyasının içindeki sadece adb 1.4.3, halabtech 32, Haleptech 64 ve son eklediğiniz yama silme toplam 4 dosya kalması yeterli diğer dosyalara gerek yok, Driver kurunca o dosyalar kendiliğinden C sürücüsünün içine Adb klasör olarak ekleniyor Bilginiz olsun Ben dediğim şekilde denedim

Bu erkandan nasil cikabilirim girdim ama bir turlu cikamadim

#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL

• Sah47700 S kullanıcısına yanıt
    Ses kısma tuşu ile beraber power tuşu veya ses açma tuşu ile power olabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Allah cc razı olsun,dostum uzun zamandır hongkong dan gelecek güncellemeyi takip ediyordum. artık takip etmmeme gerek kalmadı, zira gönderdikleri güncelleme de öncekinden farksızdı.

android 7 ye dönüş yapacaktım onda da pit sorunu çıktı. neyseki bunu paylaşmışsın şimdi telefon türkçe oldu...
    Yama yüklendikten sonra telefonda Türkçe olması hariç hiçbir şey değişmiyor değil mi? Herhangi bir program veya dosya siliniyor mu?

İçindeki bilgiler gitmiyor umarım

• Temayla eski haline dönüyorsa bu da bir işe yaramaz geçici çözüm gibi duruyor zira ben tema ile sürekli oynamayı çok severim.

• türkçesi önceki güncellendiğindeki gibi. çok bir fark yok zaten açıklamasında da fazla birşey yazmıyordu. şarj ve stabilitesi arttı heralde, görücez bakalım

• Güncellemeyle birlikte türkçe yamayıda yükleyen arkadaşlar, sizce android 8'e geçmeye değermi? Yazılımda bir yenilik veya kaldırlmış bir şey varmı? Düşüncenizi merak ediyorum. 8'e geçip geçmeme arasında kararsız kaldım. Eksi ve artı yönlerini paylaşırsanız sevinirim.
    Mesela j7'ye gelen 8 güncellemesinde uygulama simgesi üzerinde bildirim işaretini kaldırmak için seçeneklerden "işareti kaldır" seçeneğini göremedim. C5 pro'da da buna benzer eksiklikler varmı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimetlec -- 7 Aralık 2018; 22:19:50 >
  • OsmanlıKafası kullanıcısına yanıt
    Telefonu şarja takdığın zaman türkçe hızlı şarj oluyor demiyor mesela :) bu %01 lik bölüm olabilir dahasıda olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdogandemirtas

Virüs algılıyor Windows 10 indirmiyor
    bilgisi olan var mı#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL

• Merhaba arkadaşlar bu ekran pc de geldikten sonra teli yeniden başlattım ama herhangi bir değişiklik olmadı. Yamayı tel kapalı downloading ekranında mı yüklememiz gerekli amaca ? Biraz yardım alabilir miyim ? #SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL
  • 2.eli nasıl cihazı yakın zamanda satmayı düşünüyorum arkadaşlar.

• Samsung Pay Türkiye'de kullanıma sunulması hakkında Change.org'a kampanya açmayı düşünüyorum fikirleriniz nelerdir ortak bir metinde tüm Samsung kullanıcıları birleşip Samsung Türkiye'ye sesimizi duyuralım istiyorum başarılı oluruz olmayız denemek denememekten iyidir.Yoksa Samsung Pay'ın Türkiye'ye geleceği yok.

2015 yılında Galaxy S6 tanıtılırken Samsung'un ödeme servisi olan Samsung Pay tanıtıldı.Bu hizmetin Türkiye'de hizmete alınma tarihini Samsung Türkiye cephesi 2017 Ocak ayları olacağını lanse ettiler.Fakat verilen söz tutulmadı.Ekim 2017 tarihinde Note8 tanıtımının akabininde Samsung Pay ile ilgili bir twitter kullanıcısının o zaman ki Samsung Türkiye Kıdemli yöneticisi Tansu Yeğen'e Samsung Pay Türkiye'de ne zaman kullanıma açılacak sorusuna 2018 bahar aylarına yetiştirilmeye çalışılıyor dendi.Bahar ayları bitti 2019'a geldik tekrardan verilen söz tutulmadı.Samsung Türkiye'de ciddi bir pazar payına sahip(%40+) fakat SVoice(Türkiye'ye sunulamadan piyasadan silindi)Bixby,Samsung Pay gibi servisleri kullanıma açmıyor sürekli tüketicilere yalanlar söyleyerek oyalıyor.Samsung Türkiye'nin bu konuda açıklama yapmasını Samsung Pay hizmetinin en azından Galaxy S10 lansmanında Türkiye'de kullanıma açılmasını istiyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dvl35

Merhaba arkadaşlar bu ekran pc de geldikten sonra teli yeniden başlattım ama herhangi bir değişiklik olmadı. Yamayı tel kapalı downloading ekranında mı yüklememiz gerekli amaca ? Biraz yardım alabilir miyim ?
    Bu ekranda iken Siz herhangi bir işlem yapmayacaksınız sadece bekleyeceksiniz, kendisi işlemlere devam edecek En son kendi otomatik olarak Telefonu yeniden başlatacak Ondan sonra zaten yama yüklenmiş oluyor Siz herhangi bir işlem yapmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: 17048

Virüs algılıyor Windows 10 indirmiyor
    bilgisi olan var mı

Alıntıları Göster
    Evet Windows 10da Windows Defender virüs olarak algılıyor, klasördeki 32 bit olan uygulamadan dolayı virüs buluyor 32 bit olan uygulama kaldırılırsa diğer uygulamalarda herhangi bir virüs bulamıyor

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.