Şimdi Ara

#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.932
Cevap
35
Favori
140.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adilkahraman

Bu ekranda iken Siz herhangi bir işlem yapmayacaksınız sadece bekleyeceksiniz, kendisi işlemlere devam edecek En son kendi otomatik olarak Telefonu yeniden başlatacak Ondan sonra zaten yama yüklenmiş oluyor Siz herhangi bir işlem yapmayın

Alıntıları Göster
    Hocam bende de aynı ekranda kaldı. 20 dk falan bekledim ama hiç birşey olmadı. Telefon kapanıp açılmadı. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mboysan

Hocam bende de aynı ekranda kaldı. 20 dk falan bekledim ama hiç birşey olmadı. Telefon kapanıp açılmadı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Alıntıları Göster
    Adb yuklerken klavyeden hep y tusuna basarak kurulumu tamamlamaniz gerekiyor, y harfine birkac kez basmaniz istenecek, basmazsaniz driver kurulu olmaz, kurulamayincada yukleme yapilmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adilkahraman

Adb yuklerken klavyeden hep y tusuna basarak kurulumu tamamlamaniz gerekiyor, y harfine birkac kez basmaniz istenecek, basmazsaniz driver kurulu olmaz, kurulamayincada yukleme yapilmaz.

Alıntıları Göster
    Aynen öyle yaptım bende. Adb kurulumunda sorun olmadı. Zaten pcde C sürücüsünde gözüküyor. Yükleme esnasında da aynı ekranda bekliyor.
  • arama menüsünün ayarları tamamen ingilizce kalıyor.Gündelik kullanıma engel teşkil edecek bi sıkıntı yok ama.
  • Aklımdayken herhangi bir nedenle telefonunu adb update yapanlar boşuna uğraşmasınlar yama asla ve kata çalışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazibo61

Aklımdayken herhangi bir nedenle telefonunu adb update yapanlar boşuna uğraşmasınlar yama asla ve kata çalışmıyor.
    Nasıl yani hocam biraz açıklayabilir misin. Benim telefon android 8 e geçtiğimde yarı ingilizce oldu şimdi yama yapmaya çalıştım ama olmadı. adb drive yükledim halabtech dosyasını açınca ekteki ekranda kaldı bekledim hiç #SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCELbirşey olmadı

• Yama çalışmazsa

Bilgisayara telefonun driverini kurun deneyin bende öyle çalıştı.

Bilgisayarıma saga tık özelliklere girin Aygıt yöneticisinden c5 pro gözükmüyor veya üstünde ünlem işareti varsa internetten samsung driverini indirip kurun ve yamayı anlatıldıgı gibi yükleyin.Yüklerken download moduna girmeden telefonun üzerinden yükleyeceksiniz.(soranlar icin soyliyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yamannn2626 -- 12 Aralık 2018; 3:30:10 >
  • Yamannn2626 Y kullanıcısına yanıt
    C5 pro driver diye birşey yoktur samsung phone driver vardır.
  • GENEL OLARAK DİL SORUNU ÇÖZÜLDÜĞÜNE GÖRE

(EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDERİM)

KAMERA HAKKINDA DA BİR ŞEYLER YAPILABİLİR Mİ ?
    16 MP E GÖRE ÇOK KÖTÜ FOTOĞRAF ÇEKİMİ YAPIYOR

YADA SİZLER NASIL KULLANIYORSUNUZ. ? MP OLARAK
  • mboysan M kullanıcısına yanıt
    Ekran geldikten sonra telefondan izin vermeniz gerekiyor. Sonrasında başlar yükleme

• quote:

Orijinalden alıntı: Yamannn2626

Yama çalışmazsa

Bilgisayara telefonun driverini kurun deneyin bende öyle çalıştı.

Bilgisayarıma saga tık özelliklere girin Aygıt yöneticisinden c5 pro gözükmüyor veya üstünde ünlem işareti varsa internetten samsung driverini indirip kurun ve yamayı anlatıldıgı gibi yükleyin.Yüklerken download moduna girmeden telefonun üzerinden yükleyeceksiniz.(soranlar icin soyliyorum)
    Link verebilirmisin kardeşim. Bende yamayı çalıştırdım siyah ekranda kaldı yüklemedi sende de öylemi oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 08FaLCoN80

Ekran geldikten sonra telefondan izin vermeniz gerekiyor. Sonrasında başlar yükleme
    Valla kardeş telefon ekranına herhangi bişey gelmiyor. bilgisayar ekranında o şekilde duruyor.
  • merhaba arkadaşlar C5 Pro (5010) 1 yıl önce babama aldık bizde. şimdiye kadar işini görüyordu memnunduk. lakin güncelleme yapınca herkesinki gibi bizimde yarı ingilizce yarı türkçe oldu. babam 70 yaşında bu şekilde kullanması zorlaştı teknoloji ile çok arası yok. bir uzman arkadaşımız acaba downgrade konusumu açsa forumda (benim gibi amatörlerin anlayabileceği şekilde detaylı). ben bir çok yorumu okudum forumu araştırdım ama göremedim. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

arkadaşlar resimdeki firmware elinde olan paylaşabilirmi ?
    bu siteden ben indiremedim .. size zahmet.. teşekkürler...#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BY KARMA -- 13 Aralık 2018; 9:40:22 >

• mboysan M kullanıcısına yanıt
    Evet bendede oyle oldu driveri yukleyince çalıştı.

Burdaki linklere bak hocam

https://tr.softonic.com/download/samsung-usb-driver-for-mobile-phones/windows

https://developer.samsung.com/galaxy/others/android-usb-driver-for-windows

https://www.thecustomdroid.com/download-samsung-usb-driver/

• quote:

Orijinalden alıntı: Yamannn2626

Evet bendede oyle oldu driveri yukleyince çalıştı.

Burdaki linklere bak hocam

https://tr.softonic.com/download/samsung-usb-driver-for-mobile-phones/windows

https://developer.samsung.com/galaxy/others/android-usb-driver-for-windows

https://www.thecustomdroid.com/download-samsung-usb-driver/
    Teşekkürler kardeşim dediğin gibi samsung drive kurunca çalıştı.

• Yamayı yükledikten sonra herhangi bir nedenle(tema değişimi format v.b)tekrar ingilizceye dönen telefona yeniden yama yüklemek için pc de kurulu bulunan samsung sürücüsünün kaldırılması yada güncellenmesi şart.Aynı şekilde ilk yüklemede yamayı kuramayanların yapması gerekende bu.
  • Ben yükleyemedim. Hata ayıklama açık samsung driver yükklü sildim tekrar yükledim değişmedi. Telefon bilgisayara bağlı.
    Adb programını açıyorum yes veya no diyor y diyip hepsini geçiyorum program kapanıyor sonra halablec'i açıyorum başlamak için bi tuşa basın diyor basıyorum 1 saniye yazılar geçiyor hızlıca#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL oda kapanıyor. Telefon açık bekliyorum hiçbirşey olmuyor. Telefonu download moduna filan almamız gerekmiyor herhalde. Çok uğraştım ama çözemedim yardım edin lütfen.

• mahmutr M kullanıcısına yanıt
    Telfonun bilgisayara bağlandığından emin olduktan sonra programı çalıştır bide telefonun ekranına izin isteği gelck onu da onaylaman gerekiyor

• Ozer0404 O kullanıcısına yanıt
    Telefon bağlı dosyalar gözüküyor bağlandıktan sonra onay da yapıyorum fakat ne kadar denediysem olmadı.
  • mahmutr M kullanıcısına yanıt
    USB debugging açtıktan sonra aşağıdan "verify apps via USB" yi kapattın mı?

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.