Şimdi Ara

Samsung Galaxy Buds+ PLUS 2020 MODEL SM-R175 ANA KONU (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
654
Cevap
23
Favori
34.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Keşke macOS için de gelse.

• merhabalar bu ürünü önerir misiniz bu fiyat aralığına başka bir ürün mü almalıyım

• Kutu içinde beklerken bu duruma geliyorsa sanki batarya deşarj ( battery drain) problemi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen kutu içinde oluyor servise vermiştim bidaha vereyim bakalım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İnci6 İ kullanıcısına yanıt
    Ben bu cihazı alırken AirPods ve Jabra 75Tyi rakip olarak baz alıp satın almıştım ve 1 yıldır hem Android hem iOS cihazla kullanıyorum gayet memnunum. Beni en çok şaşırtan şey iOSta AirPods kadar düzgün çalışıyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baydyn

Ben bu cihazı alırken AirPods ve Jabra 75Tyi rakip olarak baz alıp satın almıştım ve 1 yıldır hem Android hem iOS cihazla kullanıyorum gayet memnunum. Beni en çok şaşırtan şey iOSta AirPods kadar düzgün çalışıyor.

jabra 75t ve jbl 300 tws kafamı karıştırdı

Dediğiniz modelleri birebir denemedim ancak şunu söyleyim: kulaklığın ses kalitesi mükemmel olmasa da doyurucu, ancak mikrofonu çok iyi, özellikle dışarıda konuşurken hiç sıkıntı yaşatmıyor, artı kutusu ve kulaklıklar kaba olmadığı için taşıması da kolay. Diğer modellerin mikrofon testleri varsa bakmanızı öneririm

• quote:

Dediğiniz modelleri birebir denemedim ancak şunu söyleyim: kulaklığın ses kalitesi mükemmel olmasa da doyurucu, ancak mikrofonu çok iyi, özellikle dışarıda konuşurken hiç sıkıntı yaşatmıyor, artı kutusu ve kulaklıklar kaba olmadığı için taşıması da kolay. Diğer modellerin mikrofon testleri varsa bakmanızı öneririm

açıkcası mikrofon tasarım vs çok umrumda değil sadece müzik öncelikli alacağım

O zaman AirPods harici modellere de bakın derim

• quote:

O zaman AirPods harici modellere de bakın derim

1000 tlden ucuza ne önerirsiniz

Açıkçası bundan sonra ne var ne yok diye hiç araştırmadım, ancak Jabranın ses kalitesi olarak Buds+’tan bir tık üstün olduğunu biliyorum. Diğer çıkan modeller daha yeni olduğu için yapacağım yorum sizi yanıltabilir

• Kulaklığımı bugün itibarıyla Antalya'daki Yıldırım elektroniğe verdim ve 2 side değişmiş şekilde sıfır olarak geri aldım tabi sunuda söylemeden geçemeyeceğim çözüm merkezinden hilal hanım olmasa bunlar olmazdı kendisine çok teşekkür ediyorum yardımları için şu an için mutluyum

• Bi sorum olucak. İphone 11 le kullanıyorum ben. Yarım saatten fazla kullanınca kulaklık kendini kapatıyor mu? Bugün bişey için süre tutuyordum 35dk sonra baktım kulaklıkların dokunmatikleri basmadı. Bi kaç kere tıklayınca bağlanma sesi geldi. Ama müzik hiç durmadı. Bu normal mi. Bunun için geçen servise vermiştim yenisiyle değiştirmişlerdi. Bu bi sorun mu yoksa normal bişey mi

• kobejames K kullanıcısına yanıt
    Hocam bende SE2 var hiç öyle birşey yaşamadım. Sizin kulaklıkla alakalı bi durum olabilir.

• baydyn kullanıcısına yanıt
    İphone dan mı kaynaklanıyor bilemedim. Servise vermiştm ilkini değiştirdiler bidaha versem değiştirmezler herhalde.

• Bu model mi pro model mi çok gidip geliyorum aralarında ya
    Bunun kulakta duruşu daha iyi diyorlar ama pro modelin de daha iyi ses kalitesi ve aktif gürültü engelleyici özelliğinin iyi olduğunu söylüyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer ilk defa alacaksanız direk pro derim ben

• quote:

Orijinalden alıntı: baltazar76

Eğer ilk defa alacaksanız direk pro derim ben

Teşekkürler cevap için. Şimdi 11 ağustos'ta buds 2 görücüye çıkacakmış. Onu beklemeye karar verdim. Ya onu ya pro alırım herhalde.

• yeni güncelleme geldi.

• İlk aldığımda (Mayıs 2020) Samsung televizyonuma bağlanmıyordu. Geçenlerde tekrar denedim bağlandı. Bir güncellemeden sonra oldu heralde. Neyse 14 ay oldu aramız iyi.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.