Şimdi Ara

Samsung Galaxy Buds+ PLUS 2020 MODEL SM-R175 ANA KONU (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
654
Cevap
23
Favori
34.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlginç bir problemim var. Son güncellemeyi yaptıktan sonra pcye bağladığımda tam olarak 25 dk sonra bağlantıda problem yaşıyorum. Bağlantı devam ediyor ancak ses bir sola gidiyor bir sağa gidiyor. Sıfırladım yine değişen bir şey olmadı. Bu problemi yaşayan ve çözebilen arkadaş varsa yardım rica ediyorum. Çözemedim bir türlü. Telefona bağladığımda hiç bir sıkıntı yok. Pc windows 7, bluetooth usb 5.0 aparat ile bağlanıyordum.

• Bence varsa yakınlarınızda birde windows 10 deneyin 7 eski bir sürüm olduğu için sorun oluşuyor olabilir aklıma başka birşey gelmiyor
  • Sucuk_Ekmek kullanıcısına yanıt

windows 7 olan başka bir bilgisayarda mümkünse laptop da deneyin. sanırım siz masaüstüne aparat ile bağlanıyorsunuz. eğer sıkıntı olmuyorsa bağlandığınız aparattan olabilir. laptopda denerken aparat ile değil bilgisayarın kendi bluetooth u ile bağlanın.

• Samsung Galaxy Buds+ PLUS  2020 MODEL SM-R175  ANA KONU

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Güncelleme sonrasında problemlerim tamamen kayboldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baltazar76

Bence varsa yakınlarınızda birde windows 10 deneyin 7 eski bir sürüm olduğu için sorun oluşuyor olabilir aklıma başka birşey gelmiyor
    Hocam windows 10 ile denemiştim onda sıkıntısız çalışmıştı. Dediğiniz gibi muhtemelen bir önceki güncellemenin w7 ile uyumu yoktu. Son gelen güncellemeyi yapınca sorun ortadan kalktı ama. Şu an w7 ile de gayet iyi çalılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kuutaay

windows 7 olan başka bir bilgisayarda mümkünse laptop da deneyin. sanırım siz masaüstüne aparat ile bağlanıyorsunuz. eğer sıkıntı olmuyorsa bağlandığınız aparattan olabilir. laptopda denerken aparat ile değil bilgisayarın kendi bluetooth u ile bağlanın.

Başka w7 pc ile denedim. Gene git gelleri vardı. Güncelleme ile alakası olduğuna kanaat getirdim. Sok güncelleme muhakkak yapılmalı bence. Bendeki tüm bağlantı sorunlarını çözdü. Şu an gayet stabil. Bir daha asla güncellemeyeceğim 😄

• Sorunun çözüldüğüne sevindim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Buds pro modeliyle arasında fiyat kadar fark var mı acaba plus modelin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyasiyabend

Buds pro modeliyle arasında fiyat kadar fark var mı acaba plus modelin.

Müzik ses kalitesi, ses yüksekliği ve mikrofon kalitesi olarak çok fark yok deniyor. En önemli fark pro da anc olması. Yeni çıktığı için pro olanı bu kadar pahalı. Plus da ilk çıktığında bin tl civarındaydı. Pro da düşmeye başlamış hafiften.

• strathmorea kullanıcısına yanıt

Sağol hocam eyvallah, karar değişikliği yaptım jabra 75 aldım.

• Kulaklığa dokunmayınca kendi kendini kapatıyor mu? Bugün yolda dinlerken kafamda bere vardı berenin içndeydi kulaklık. Bi süre sonra dokunmaya çalıştığımda ilk başta basmadı sonra bağlanma sesi geldi ondan sonra dokunduğum da çalıştı. Ama öncesinde de müzik geliyordu. Dokunma yerini kendisi kapatıyor mu?
  • Arkadaşlar son birkaç gündür ses kesilmesi yaşıyorum. Bazen sadece sağ kulaklık çalışıyor. Rahatsız edici bir hale geldi iyice. Ne yapacağım bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz.

• Arkadaşlar,

Dün Buds Plus aldım fakat google sesli asistan nasıl çalıştırılıyor bulamadım.

Yardımcı olursanız sevinirim.

• Galaxy wearable uygulamasını açın, dokunmatik kontrollerinden (sağ veya sol kulaklık için hangisini tercih edersen) "sesli komut" u seçin. Hangi kulaklığı seçtiysen, o kulaklığın dokunmatiğine elini basılı tutarak komutu aktif hale getiriyorsun.

• Kulaklık güncellemelerin hepsini yaptığını farzederek, kulaklıkları galaxy wearable uygulamasından sıfırlamayı dene.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bombus

Galaxy wearable uygulamasını açın, dokunmatik kontrollerinden (sağ veya sol kulaklık için hangisini tercih edersen) "sesli komut" u seçin. Hangi kulaklığı seçtiysen, o kulaklığın dokunmatiğine elini basılı tutarak komutu aktif hale getiriyorsun.

Sıkıntı orada zaten resimdekinden başka bir seçenek yok.

Samsung Galaxy Buds+ PLUS  2020 MODEL SM-R175  ANA KONU

• iOS uygulamasında seçenek var Android’dekinde de olması lazım. Uygulama güncel mi?

Samsung Galaxy Buds+ PLUS  2020 MODEL SM-R175  ANA KONU
  • quote:

Orijinalden alıntı: baydyn

iOS uygulamasında seçenek var Android’dekinde de olması lazım. Uygulama güncel mi?

Evet yeni güncelledim.

• quote:

Orijinalden alıntı: lsezen59

Evet yeni güncelledim.

Alıntıları Göster

sorunun çözümü arkadaşlar...

Settings, apps, bixby voice, defaults, clear all defaults

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.