Şimdi Ara

Samsung Galaxy Buds 2019 Kablosuz Kulaklık inceleme yorum ANA KONU (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
803
Cevap
12
Favori
50.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana ikisi de gelmedi merakla beklemedeyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Banada ikinci gelmedi. Birinciyle spotfy gelmişti zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncelleme gelmeyen arkadaşlar pc ile bağlantı kurupta bir test yapsınlar. telefonumu resetlemeden önce wearable uygulaması hiç bir güncellemeyi bulamıyordu. windows için galaxy buds uygulaması indirip kontrol ettiğimde güncellemeyi yapabilmiştim. benzer problemi yaşıyor olabilirsiniz
  • Merhaba arkadaşlar. S9 plus telefonla beraber gelen akg sağ kulaktan problem yapınca kulaklık arayışına girdim. Almışken yeni teknoloji bişey almak istiyorum. Buds çok ilgimi çekti. Plus modeliyle bu model arasında çok fark varmı ses kalitesi için soruyorum. Aktif müzik dinleyen biriyim bas riz ve midlerin doyurucu olması önemli benim için. Fiyat farkına değermi az para değil plus modeli. 2sinide deneyen arkadaşlar yazarsa sevinirim.

• ozandemir- kullanıcısına yanıt
    Ben şahsen yeni cihaz alırken her zaman en son çıkan sürümü almaktan yanayım. Ama tabi madii imkanlar herzaman daha belirleyici oluyor.
    Plus modelinde birtakım iyileştirmeler yapılmıştı. Batarya ömrü, görüşme kalitesi gibi. Bide yazılımsal iyileştirmeler vardı. Yazılımsal olanlar güncelleme ile normal buds modelinede de geldi. Spotfy kontrolü, çoklu cihaz desteği gibi. Yorumlardan anladığımız kadarıyla ses kalitesinde ayırd edilebilecek cir fark yok.
    Geriye tek fark kalıyor. Oda telfonla konuşma kalitesi.
    Normal buds da dış ortam konuşmaları özellikle kalabalıkta çok uğultulu ve anlaşılamaz oluyor.
    Buds plus ta 3 mikrofon koyarak bu problemi çözmüşler

• Tunca ortam sesinin özelliği değişmiş. Bizde biliyoruz daha öncede var olduğunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

Ben şahsen yeni cihaz alırken her zaman en son çıkan sürümü almaktan yanayım. Ama tabi madii imkanlar herzaman daha belirleyici oluyor.
    Plus modelinde birtakım iyileştirmeler yapılmıştı. Batarya ömrü, görüşme kalitesi gibi. Bide yazılımsal iyileştirmeler vardı. Yazılımsal olanlar güncelleme ile normal buds modelinede de geldi. Spotfy kontrolü, çoklu cihaz desteği gibi. Yorumlardan anladığımız kadarıyla ses kalitesinde ayırd edilebilecek cir fark yok.
    Geriye tek fark kalıyor. Oda telfonla konuşma kalitesi.
    Normal buds da dış ortam konuşmaları özellikle kalabalıkta çok uğultulu ve anlaşılamaz oluyor.
    Buds plus ta 3 mikrofon koyarak bu problemi çözmüşler
    hocam cevap için teşekkürler. peki akg kablolu kulaklık kullandınızmı hiç? bende s9 plus ile birlikte gelen akg lerden var. ona kıyasla ses kalitesi nasıldır?

• ozandemir- kullanıcısına yanıt
    Hiç denemedim. Ama buds larıda akg geliştiriyor. Yani tahminim aşağı yukarı aynı kalitedir diye düşünüyorum. Kablolunun kablosuz hali gibi diyelim.
    Ben şahsen ses şiddetinden ve kalitesinden memnunum.

• keremalp kullanıcısına yanıt
    Araştırdıkça premium kesime doğru gidiyo insan. Jabra 75t çok iyi yorum almış müzik konusunda özellikle. Kullanan varmı forumda?

• Swift eşleştirme yapabilen var mı? ayrıca hem telefon hem pc multi bağlanma özelliği geldi mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgenc

Swift eşleştirme yapabilen var mı? ayrıca hem telefon hem pc multi bağlanma özelliği geldi mi acaba
    Geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dgenc D kullanıcısına yanıt
    Swift geldi ama , multi bağlanma gelmedi ikisi farklı şeyler.

• Merhabalar
    Telefonum samsung S8
    Cuma günü sipariş vermiştim . Bugün kulaklıklar geldi.
    Güncelleme yaptım. Kullanmaya başlayayım ayak üstü dedim. Fizyden şarkı açtım güzel ses dedim telefonu cebime koymamla ses kesik kesik gelmeye başladı. Cebimden dışarı çıkardım müzik parçası notmale döndü. Tekrar cebime koydum bağlantı gitti.
    Belki internetimde sıkıntı var dedim dahili hafızadan müzik parçası açayım dedim açtım telefon cebime koydum yine bağlantı koptu .. Normal mi yani bu arkadaşlar . kurcalayım ayarı var mı diye ama galaxy werableden bi ayar bulamadım ..

• Atacan- kullanıcısına yanıt
    Niyeyse başta olmayan bu olay bende de olmaya başladı güncellemeyle sanki bluetooth menzilini kısalmış gibi hissediyorum.
  • Venus94 kullanıcısına yanıt
    Hocam daha ilk günüm de ilk parçada yaptı :) Gerçekten bi çözümü yoksa iade edeceğim.Acaba kimsede bu sıkıntı yokmu diye ilk sayfada başladım .Okumaya 1 kişi yazmış oda iler ki sayfalarda güncelleme ile çözüldü diyor.

1+1 evde yaşıyorum ve telefonu evde telefonu kablosuz şarj pedine koyar gezerdim simdi diğer odada kesiliyor ses

• Venus94 kullanıcısına yanıt
    Yazılım sürümü ne hocam ?
    ATD3 mü sonu ?

Evet

• Arkadaşlar merhaba, yeni bir bluetooth kulaklık almaya niyetlendim. Samsung S10 kullandığım için Buds+ alayım diyorum. Ama bu ANC özelliği olmaması düşündürüyor beni. Youtube'da Huawei Freebuds 3 ile yapılan testleri gördüm. Görüşme sırasında gerçekten güzel performans sergiliyor ve dış sesleri konuşmaya yansıtmıyor. Ama hiçbir Buds+ incelemesinde böyle bir test görmedim. Bu konuda deneyimlerinizi paylaşır mısınız?
  • Biraz uzaklaşınca sesin kesilme olayı son güncelleme ile bendede oldu ses çok iyi ama mesafe azalmış sanki

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.