Şimdi Ara

Samsung Galaxy Buds 2019 Kablosuz Kulaklık inceleme yorum ANA KONU (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
803
Cevap
12
Favori
50.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsiburada üzerinden sipariş verdim, pek konuştuğum söylenemez. Arayanlara kapatıp, WhatsApp üzerinden yazıyorum. Müzik kalitesi ile memnun edecek gibi.

Bir sorum var arkadaşlar, internette sadece 1 kişinin yazdığını gördüm ama aklımı karıştırdı. Samsung dışı cihazlarda 0.5 saniyelik bir gecikme yaşanıyormuş. Test eden var mı acaba? Teşekkürler.

Edit: Kulaklığım geldi, gecikme olayı yalanmış. Twitch ve YouTube'da denedim. Xiaomi kullanıyorum. Kulaklığın sesi az olarak geliyor, dokunmatik yüzey ataması ile açılabiliyor. Mikrofonu denemedim, bir şey demiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatihTSFC -- 10 Nisan 2020; 15:45:37 >
  • Görüşme sırasında ses açıp kapatamıyorum. Bu sorunu yaşayan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FatihTSFC kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende buds + almayı düşünüyorum. Xs kullanıcısıyım cok dizi film ve twitch izliyorum ses gecikmesi var mı acaba ve müzik performansı nasıldır ? Mikrofon önemli degil benim için aynı fiyatta oldukları için airpods 2.nesil ile arasında kaldım çok
  • zehir243771 Z kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir ses gecikmesi yok hocam, Macbook'ta da denedim orada da yok. (Windows bilgisayarımda deli gibi gecikme var.) Galaxy Buds'ın bildiğim kadarıyla iOS uygulaması yok, Airpods almanız daha iyi olur.

• FatihTSFC kullanıcısına yanıt
    Galaxy buds + ın ıosda uygulaması var. Plus olmayan modelde yok
  • müzik kulağı olan ve bu konuda hassas birisiyimdir. bugün bi tane galaxy buds edindim. izlenimlerim özetle şu şekilde:

-ses duruluğu gayet iyi

-tizler benim için bi tık fazla ama tiz sesleri sevenleri tatmin edecektir

-bass konusunda stock ayarlarda bi tık daha iyi olabilirdi (viper4android fx kullanarak bass sorununun önüne geçiyorum gayet yeterli bass seviyesine ulaşabiliyorum, dileyen kullanabilir)

-gecikme yaşamadım videolarda fakat oyunlarda gecikmeyi hissettiriyor

-keşke top volume biraz daha yüksek seviyelerde olabilseydi

daha önce qcy t2c pro kullanıyordum, 2oo lira vs 8oo lira ürün kıyaslaması doğru olmaz belki diye düşünebilirsiniz ama qcy de bu işin erlerindendir, bilen bilir. qcy nin tek galip çıktığı nokta, enteresandır ki Bluetooth mesafesi ama aradaki o fiyat farkı üzmüyor arkadaşlar, hassas kulağınız varsa, doğru tercih olacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nexusian -- 25 Nisan 2020; 12:2:38 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venus94

Yurt dışında samsung garantiye gönderilen budslar yerine buds+ gönderiyormuş.
    Kaynak nedir acaba

• yeni güncelleme gelmiş

• Güncelleme yapamadan önce ss alabilecek var mı? Yurt dışı kaynağa göre güncellemenin içerdikleri ve benim telefonuma gelen liste farklıydı Samsung Galaxy Buds 2019 Kablosuz Kulaklık inceleme  yorum ANA KONU

• Venus94 kullanıcısına yanıt
    changelog böyleydi bende de

• Venus94 kullanıcısına yanıt
    bende güncelleme var diye yazmaya gelmiştim. benden önce davranmışsınız. aslında aşağıdaki siteye göre sizdeki change log doğru olan
    https://www.teknoblog.com/samsung-galaxy-buds-kulakliklara-guncelleme-ile-yeni-ozellikler/

ancak benimkinde 2 satır özellik vardı. acaba bir versiyon daha mı var arasında diye düşündüm. versiyonları karşılaştırdım. sizinkiyle aynı. ilginç geldi durum
  • Yeni özellikler çok iyi. Buds plus taki özellikler buds a da gelmiş. Ben daha yüklemedim ama anlatıldığına göre
    Çoklu cihaz desteği, sporify kontrolu, windows 10 desteği gelmiş

• Samsung Galaxy Buds artık daha yetenekli!
    Samsung kablosuz kulaklığı Galaxy buds için önemli bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile şu anda en gelişmiş kulaklığı olan Buds Plus modelindeki bazı özellikler, bu eski kulaklığa geliyor ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunuluyor.
    Gürültü engellemenin tam tersi olan ortam sesi özelliğine kavuşan Buds artık çevrenizdeki sesleri yakalıyor ve müzik dinlerken bile dışarının farkında olmanızı sağlıyor. Örneğin, bisiklet kullanırken müzik dinleyenler için oldukça yararlı.
    Windows 10 üzerinde kulaklıkları kullanmak isteyenler için önemli bir yenilik de güncellemeye dahil edildi. Windows 10 üzerindeki Swift eşleştirme protokolü artık Galaxy Buds ile uyumlu bir şekilde çalışacak. Bu sayede kulaklıkları bilgisayarınıza daha hızlı bir şekilde bağlayabileceksiniz.
    Buna ek olarak telefonunuzu kullanmadan Spotify’a erişmek için kulaklıkların bir tekine dokunup ardından basılı tutabileceğiniz yeni bir fonksiyon getirildi. Eylemi tekrarlarsanız Spotify oynatma listelerini çalmaya başlıyor.
    Güncelleme ile Galaxy Buds ve Galaxy Buds Plus arasındaki fark biraz olsun daraldı. Yazılımsal anlamda kullanımı kolaylaştıran güncellemeyi kulaklıklarınıza yükleyebilmek için Android ve iOS cihazınızda Galaxy Wearable uygulamasını kullanabilirsiniz.

• güncelemeyi dün yükledim cepten youtube dinlerken ses biraz boğuk geldi biraz önce buds fabrika ayarlarına döndüm, gakaxy wearable kaldırıp tekrar kurdum ses düzeldi çok berak geliyor...

• Beyler Bayanlar yeni güncellemeyi yaptım fakat şöyle sorularım var.
    1-Güncelleme sonrası ortam sesini açıp kapatamıyorum iki kulaklığı takın diyor takılı olmasına rağmen?
    2- spotify'ı direk açma özelliği gelmedi bana görünmüyor?
    Not: Uygulamayı silip tekrar yüklemeyi denedim.

• Bana gene güncelleme uyarısı geldi. Güncellemecek versiyon ATD3

• Banada geldi o güncelleme şimdi ortam sesi özelliği ve spotify gelmiş diğer güncellemede yoktu

• ikinci güncelemede süper olmuş, iyiki almışım şu buds...

• Zaten iyiydi de bu güncellemeye beraber hem ses kalitesi hem kullanışlık olsun süper olmuş 👌

• ortam sesi özelliği eskiden beri var olan bir özellik zaten. güncellemeyle ne eklendi onu tam anlayamadım. bazı kaynaklarda otomatik ortam sesi özelliği geldiği yazıyor. neye göre otomatik yapıyor bunla ilgili bilgi yok. dışarıda çıkamadığımız için çok testte edemiyoruz
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.