Şimdi Ara

Samsung Galaxy Beam i8530 {1GHz DC | 4' WVGA | 5MP - 720p | - PROJEKTÖR ] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
17.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • projeksiyon muhabbeti varmis o yuzden pahalidirda youtubeda unboxing falan videolarda a4 kagida yansitip izliyolar hep ama tanitimlarda 50 inch falan diyo milletimi yiyolar kullananda yokki soylesin :D
  • CİHAZDAN BEN KULLANDIM 50 İNÇ. GÖRÜNTÜYÜ VERİYOR VE RENKLERDE TATMİN EDİCİ.. FİYAT OLARAK BU PARAYA DEĞER Mİ BANA GÖRE DEĞMEZ 1300-1350 ARASINDA SATILIYOR. FAZLA PİYASASI OLMAYAN BİR TELEFON AMA SONUÇTA BU ZEVK İŞİ..
  • Artık tabletler için de 20 lümen harici galaxy projektör çıkmış ;http://www.teknoperest.net/samsungdan-projektorlu-tablet-beklerken-galaxy-pico-projektor-geldi/
  • Arkadaslar nasipse bugün alıyorum galaxy beam ı.IRAK tayım.Bakalım Fİyat ne diyecekler.Alıp kulllanan varmı baska.Nasıl cihaz.Olumlu yada olumsuz yorumlarınızı bekliyorum.tşk
  • arkadaşım almıştı, diğer özelliklerini bilmiyorum ama projeksiyonundan bir film izledik hemde 50" den daha büyük ve gri duvar üzrinde hakikaten süperdi. çok hoşuma gitti, normal bir projeksiyondan hiç bir farkı yoktu.
  • Merhaba arkdaşlar,benim arkadaş SAMSUNG I8530 almış internetten çok memnunum diyor.Hem güzel kullanışlı hem de ucuza aldım dedi. ben de nerden aldın diye sordum darty de kampanya vardı girdim internetten aldım dedi.Şuan % 40 indirim varmış.Normal fiyatı 1.799.00 TL iken 1.299.00 TL ye aldım dedi.Eğer bu telefonu almamış olan varsa gerçekten güzel kampanya yapmışlar. Eğer darty sitesinden incelemek istersenizhttp://tinyurl.com/SAMSUNG-I8530 bu linkten darty sitesine gidip inceliyebilirsiniz.

• isteyen olursa 900 tl telpa garantili 2 yıl . faturalı full kutu yedek pil ve şarj unitesi ile satabilirim. sadece harici sarj unitesi dısarda 50-60 tl :)
  • 100 tl de çek veriyo hadi 900 e geliyo.alınırmı acep
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: fowell-one

quote:

Orijinalden alıntı: AYDA1944

quote:

Projeksiyon için bir lamba mı kullanıyor ve ömrü varmı bilen varmı bu konuyu pek birşey bulamadım internette bununla ilgili.

Yok dostum prizma kullanıyor güneş ışığını prizma vasıtasıyla kullanarak duvarda görüntü oluşturuyor.

Yani bozulmadığı sürece evladiyelik diyebilirmiyiz bu durumda?

ölüyordum gülerken

• Konu için Teşekkürler. Bende alıyım önlerden yerimi.
  • alın arkadaşlar alın hiç tereddüt etmeden alın. yaklaşık 10 gündür kullanıyorum kabalığı dışında çok memnunum. batarya süresi mükemmel. tek batarya ile 2 film izleyebilirsiniz desem yeri. normal kullanımda ara ara merak edenlerle videolar izlediğimde bile 3 gün gitti. ses düzeyide yeterli. arkadaş ortamında rahatlıkla oturup extra herhangibir ses aletine gerek kalmadan film izleyebiliyorsunuz. (tabi çerez yiyenlerin ağız şapırtısından rahatsız olmazsanız :] )
  • quote:

Orijinalden alıntı: WrongWay00

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AYDA1944

quote:

Projeksiyon için bir lamba mı kullanıyor ve ömrü varmı bilen varmı bu konuyu pek birşey bulamadım internette bununla ilgili.

Yok dostum prizma kullanıyor güneş ışığını prizma vasıtasıyla kullanarak duvarda görüntü oluşturuyor.

Yani bozulmadığı sürece evladiyelik diyebilirmiyiz bu durumda?

ölüyordum gülerken

Neyine güldün müdür hayırdır?

• güneş ışığını kullanarak prizma vs buna güldüm..

lamba ile yapıyor bunu ve evladiyelik değil belli bi ömrü var ama kesin bi veri yok ömrü ile ilgili..

güneş ışığı ile alakalı yazan arkadaş kafa bulmuş sanırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: WrongWay00

güneş ışığını kullanarak prizma vs buna güldüm..

lamba ile yapıyor bunu ve evladiyelik değil belli bi ömrü var ama kesin bi veri yok ömrü ile ilgili..

güneş ışığı ile alakalı yazan arkadaş kafa bulmuş sanırım :)

Yazan arkadaş ciddi, sistemin dlp olduğunu biliyorum ama lamba/ömür/kullanım gibi şeyler biraz havada.
    Yalnız şöyle bir durum var garip olan techguys ve newegg gibi yerlerde de sunlight powered prisma tech diye bahsedilmiş.
    Zaten bu cihazı bu kadar bilgi kıtlığında almaktan da vazgeçip note 2 aldım uzun zaman önce.
    En azından projeksiyonu olmasa da kafama o konuyla ilgili soru takılmıyor :)
  • galaxy beam2 hakkında bi dedikodu var mı şöyle dört çekirdek 4.7inç ekran 1.5ghz hız projektör biraz daha kaliteli 720p falan:) bu sene veya seneye beklenti var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci el'de fiyatı düşsün biraz koleksiyonluk alacağım bu cihazı
  • Selam.

Arkadaşlar telefonu dün aldım. 50 inch hikaye, çok daha büyük görüntü veriyor. Renkler ve netlik şahane. İçerisindeki projeksyon gerçeğin minyatürü gibi çalışıyor. Tek düşündüren yere düşürme şansımın 1 olması sanırım :) Darbeye karşı projeksyonun dayanıklı olmayacağını düşünüyorum.

Arka kapak kaymaz şekilde üretilmiş. Telefonla beraber iki adet pil geliyor. Bir de masa üstü ünitesi geliyor. İçinde pilin birini şarj edebiliyorsunuz. Uç kısmınada telefonu koyup tavana görüntü yansıtabiliyorsunuz.

Ayrıca kamerayı duvara yansıtması çok hoşuma gitti. Bir nevi tepegöz olarak bile kullanılabilir :)))
  • http://skp.samsungcsportal.com/integrated/popup/FaqDetailPopup3.jsp?cdsite=tr&seq=440779

Galaxy Beam telefonumuzun ampul ömrü yaklaşık 20.000 saattir.diye yazıyor....
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.