Şimdi Ara

Samsung Galaxy Beam i8530 {1GHz DC | 4' WVGA | 5MP - 720p | - PROJEKTÖR ] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
17.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bu cihazda otg ozelligi var mi bende note2 de kullandigim bir kablo vardi bunda calismadi.var mi bilen ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satılan bir yer veya temiz olarak satan birileri varsa bana ulaşabilirler mi? Teşekkürler.
  • irtibata geçebiliriz istersen
  • İkinci elde ederi maximum ne kadardır?
  • BU TELEFONU HANGİ ALIŞVERİŞ SİTESİNDE BULABİLİRİZ ARKADAŞLAR
  • KAÇ GÜNDÜR ARAŞTIRYORUM YOK MU BİLEN
  • valla piyasada zor bulunuyor.nedendir getiren yok ben 8 aydır kullanıyorum bir problemide yok
  • arkadaslar su cihaza mause klavye flash bellek takip kullanabilen varmi
    cok yol denedim arastirdim ancak bu cihazla alakali root haricinde birsey bulamadim
    denedigim yollar
    root ile com.hardware.usb dosyasini degistirdim
    sonuc :olumsuz
    iki ucu erkek usb baglantisi
    sonuc :olumsuz
    bir ucu erkek bir ucu disi disardan akim verdim
    sonuc : olumsuz

• arkadaşlar bu telefon geçen seneye kadar gayet güzel her yerde vardı. şimdi internet dahil bulunmaz oldu. bilen varsa alabileceğimiz adrese yönlendirebilir mi?
  • dj_mete daha önce ilan sitelerinde vardı ama suanda göremiyorum olanlarda ucuk sacık fiyatlar yazmış
    daha önce bu cihazı kullandınmı bilmiyorum ancak androidin özgürlüğünü bu cihazda yaşayamazsın
    projeksiyon özelliği gerçekten tatmin edici her akşam film izliyorum (güvenlik görevlisiyim gece nöbetlerinde iyi gidiyor ) :)
    hatta dev ekranda internette gezinme çok güzel
    ancak destek hiç yok
    1 yılı gecti alalı ancak rot yapabildim 4.1.2 update cıktı yukledim
    rom yok
    cwm yok
    usb otg yok (benim için en büyük sorun) (klavye mouse flash bellek için)
    diger android cihazlara (düşük özellikli) bir kamera flashı için bile onlarca uygulama yazılırken
    (el feneri - bildirimlerde yanıp sönen flash .v.s ) burda projeksiyondan bahsediyoruz ancak hiçbir uygulama yok
    en azından biri çıkıp deseki bu cihaz bu sorundan dolayı geliştirilemez bizimde tesellimiz düşer
    halende araştırmaktayım harbiden cihazdan sogudum klavye mouse v.s takabilen varmı varsa yardım edin arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Designed

dj_mete daha önce ilan sitelerinde vardı ama suanda göremiyorum olanlarda ucuk sacık fiyatlar yazmış
    daha önce bu cihazı kullandınmı bilmiyorum ancak androidin özgürlüğünü bu cihazda yaşayamazsın
    projeksiyon özelliği gerçekten tatmin edici her akşam film izliyorum (güvenlik görevlisiyim gece nöbetlerinde iyi gidiyor ) :)
    hatta dev ekranda internette gezinme çok güzel
    ancak destek hiç yok
    1 yılı gecti alalı ancak rot yapabildim 4.1.2 update cıktı yukledim
    rom yok
    cwm yok
    usb otg yok (benim için en büyük sorun) (klavye mouse flash bellek için)
    diger android cihazlara (düşük özellikli) bir kamera flashı için bile onlarca uygulama yazılırken
    (el feneri - bildirimlerde yanıp sönen flash .v.s ) burda projeksiyondan bahsediyoruz ancak hiçbir uygulama yok
    en azından biri çıkıp deseki bu cihaz bu sorundan dolayı geliştirilemez bizimde tesellimiz düşer
    halende araştırmaktayım harbiden cihazdan sogudum klavye mouse v.s takabilen varmı varsa yardım edin arkadaşlar

Hocam ben alım yaptım, elime ulaşmadı henüz, ama ilan bu şekilde...

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-samsung-i8530-galaxy-beam-icin-otg-host-kablosu-134135327/detay/

• ordaki telefon s2 sanirim :$ ama baslik 8530 yani bizim cihaz sana zahmet eline ulasinca test ettikten sonra foruma yazarmisin calisiyormu calismiyormu diye ve sendeki cihaz bilgilerini yazarmisin
    edit : ilan aciklamasini okudunmu acaba. ? USB HOST. özelligi olan cihazlarda kullanilabilir bu cihaza özel bir aparat degil standart usb host kablosudur. ve bizim cihazimizda host özelligi ( bildigim kadariyla ) yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Designed -- 11 Ocak 2014; 0:21:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Designed

ordaki telefon s2 sanirim :$ ama baslik 8530 yani bizim cihaz sana zahmet eline ulasinca test ettikten sonra foruma yazarmisin calisiyormu calismiyormu diye ve sendeki cihaz bilgilerini yazarmisin
    edit : ilan aciklamasini okudunmu acaba. ? USB HOST. özelligi olan cihazlarda kullanilabilir bu cihaza özel bir aparat degil standart usb host kablosudur. ve bizim cihazimizda host özelligi ( bildigim kadariyla ) yoktur.

Hocam kablo işe yaramıyor, cihaz GT-I8530 sürüm 2.3.6 , fakat çalışmama mantığını anlayamıyorum, aynı sürümü kullanan cihazlar varmı, varsa o cihazlarda da bu sorun varmı, yok sa bizim cihazlar hardware olarak mı engelliyor bu durumu, ben ne kadar android gördümse usb leri çalışıyor. çok ilginç bi durum...
  • cihaz ilgimi çekti.. alıcam sanırım. otg kablosunu çalıştırabildiniz mi? kronık bir sorunu var mı bu cihazların?
  • Bendeki Cihaz 4.1.2 yüklü yinede görmüyor Senin Aldıgın Otg de Zaten buna özel birsey değildi :D sağlık olsun
    cihazda kronık bir arıza yoktur arkadasım sadece geliştiricisi yok
  • arkadaslar kimse kullanmıyormu su cihazı bir cwm olsa bile razıyım o bile yok
  • şu cihaz neden tutulmadı gerçekten merak ediyorum galaxy mini için bile onlarca blog forum acılmış onlarca rom var sindiremiyorum gerçekten
    amacım cıhazı kotulemek degil ama galaxy mini yaw hafıza kartı olmadan fotogtraf dahi çekemeyen galaxy mini tonlarca geliştiricisi varken bu cihaza neden bukadar soguk bakılyor şaka gibi ya internette araştırma yapıyorsun yok sadece biri root yapmış okadar
  • 4.1.2 adnroid sürümü elinde olan varmı??

bu netteki likler ölü, bulamıyorum...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.