Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★ (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.002
Cevap
72
Favori
1.494.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • applanet var en iyisi googleden bulursunuz sorunlu ama olsun market yokken en iyisi o
    quote:

Orijinalden alıntı: swes

quote:

Orijinalden alıntı: gokaykac

arkadaşım o hata bendede oluyo uyanıklık edip netten indirdin demi kabul etmiyo telefon ama android marketin sitesinden program indirmek istediğimde cihazım hemen göründü ama bu seferde yakında yüklenecek demesine rağmen iki gün geçti hala bişey yok :) şu kies üzerinden yükleme yapabilsek ne güzel olur. yapan varsa nasıl olduğunu anlatsın lütfen. teşekkürler.
    quote:

adnroid market yükledim. yüklemek istediğim uygulamanın üzerine tıklayınca hata veriyor ve uygulamayı kapatmayı zorla şeklinde uyarı veriyor.ne yapmam gerekiyor.

aynen öyle netten indirdim:) andoid hakkında pek bilgim yok.üctersiz en iyi uygulamaları nasıl yükleyeceğim bilgi verirseniz sevinirim.

quote:

quote:

arkadaşım o hata bendede oluyo uyanıklık edip netten indirdin demi kabul etmiyo telefon ama android marketin sitesinden program indirmek istediğimde cihazım hemen göründü ama bu seferde yakında yüklenecek demesine rağmen iki gün geçti hala bişey yok :) şu kies üzerinden yükleme yapabilsek ne güzel olur. yapan varsa nasıl olduğunu anlatsın lütfen. teşekkürler.
    quote:

adnroid market yükledim. yüklemek istediğim uygulamanın üzerine tıklayınca hata veriyor ve uygulamayı kapatmayı zorla şeklinde uyarı veriyor.ne yapmam gerekiyor.

aynen öyle netten indirdim:) andoid hakkında pek bilgim yok.üctersiz en iyi uygulamaları nasıl yükleyeceğim bilgi verirseniz sevinirim.

• applanet var en iyisi googleden bulursunuz sorunlu ama olsun market yokken en iyisi o
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: brsgvn

Ben de S5830 ile aranıza dün katıldım :)

Beyaz olsun diye çok kastım ama paketin içinden ayrıca siyah kapak da çıktı, 2 kapak birden süper oldu :)

hayırlı olsun. bende alalı 2 gün oldu ve memnunum. foto çekimi güzel, dokunmatiği iyi. ben sevdim telefonumu.
  • bazı uygulamaları ve oyunları kurarken bu uygulama wireless ağlara, telefon defterine telefonun bekleme moduna geçmesi gibi uygulamalara erişimine izin verilecektir tarzından uyarılar geliyor bu formaliteden mi ilerde bir problemle karşılaşırmıyız kurduğumuz uygulamalarla ilgili oalrak.
  • quote:

Bu akıllı telefonlardan en ıyıyi alabilmek için vodafone gecın 8 tl ıle sınırsız ınternet yasayın cok rahatım kota sorunu yok bişey yok:) zaten wifi varsa genelde pcde oluyo önmli olan bnm için wifi olmadığı zamanlar :)

Ben de aynen öyle yapmayı düşünüyorum. Yoksa bir anlamı kalmaz. Artık bilgisayarı bile daha az açarım. :)
  • arkadaşlar vodafone bende geçytim 8 tl lik net kampantyasından a aldım olay güzel 7 24 online ım ama cekim güçü gercekten cok fark ediyor...
  • yabancı rom yükleyen arkadaş

cihazın dili tr olabiliyor mu

aslında telefonun dili önemli değil de mesaj yazarken t9 tr aktif olabiliyor mu bu önemli

market için forumda olan *272*imei# kombinasyonunu uygulayın böylece geliyor market ve sorunsuzca uygulama yükleyebiliyorsunuz

saat başı alarm vermesini istiyorsanız alarm sayısı kadar alarm ayarlayın sorun hallolur veya geriye sayım yapan bir uygulama bulun ki markette vardır diye düşünüyorum 1 saatden geriye saydırın bitince alarm verecektir

vodafone un limitsiz net paketleri hakikaten bu cihazlar için biçilmiş kaftan

daha önceleri kullanıyordum

hava durumu güncellemeleri

mailler

vs vs anlık olarak telefona gelebiliyor aylık 8 lira da zaten makul bir fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugcete

quote:

Beyaz olsun diye çok kastım ama paketin içinden ayrıca siyah kapak da çıktı, 2 kapak birden süper oldu :)

hayırlı olsun. bende alalı 2 gün oldu ve memnunum. foto çekimi güzel, dokunmatiği iyi. ben sevdim telefonumu.

2 kapak nasıl çıktı ya ilginç. Ürünü nerden aldınız paralel ithalat olması muhtemel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedi_master

quote:

Orijinalden alıntı: tugcete

quote:

2 kapak nasıl çıktı ya ilginç. Ürünü nerden aldınız paralel ithalat olması muhtemel.

telefon genpa'dan alındı, kutusunda telpa garantili yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam

• Arkadaslar telefonum surekli " wifi error " hatası veriyor . Ne yapmalıyım ? Bilgisi olanlarin yardimi bekliyorum .
  • Telefon garantili ise aldığın yere götür.

quote:

Orijinalden alıntı: ucerabdullah

Arkadaslar telefonum surekli " wifi error " hatası veriyor . Ne yapmalıyım ? Bilgisi olanlarin yardimi bekliyorum .
  • Arkadaşlar ben de bu telefonu almayı düşünüyorum.Ama size birkaç sorum olacak.İlgilenirseniz sevinirim.

1)Oynadığınız oyunlarda(özellikle) ve kullandığınız programlarda bi kasılma yaşadınız mı?

2)Bu telefonlarda ram mi yoksa işlemci mi daha önemlidir performans için?Bu soruyu sadece Lg P503 ve Samsung ace arasında kaldığım için soruyorum.

3)Yüklediğimiz programlar hafıza kartına atılamıyor mu?veya sadece kısmi olarak mı atılabiliyor?

4)Farkettiğiniz üzere sadece performans ile ilgileniyorum.Bu yüzden bu fiyat civarında daha performanslı bi androidli telefon tavsiye eder misiniz?

Şimdiden teşekkürler....
  • İlk üç sorun önceki sayfalarda birden çok kez cevaplandı, son soruna ise bu fiyata bence en iyi telefon bu...cevabını rahatlıkla verebilirim hocam.
    quote:

Orijinalden alıntı: fatal_hand

Arkadaşlar ben de bu telefonu almayı düşünüyorum.Ama size birkaç sorum olacak.İlgilenirseniz sevinirim.

1)Oynadığınız oyunlarda(özellikle) ve kullandığınız programlarda bi kasılma yaşadınız mı?

2)Bu telefonlarda ram mi yoksa işlemci mi daha önemlidir performans için?Bu soruyu sadece Lg P503 ve Samsung ace arasında kaldığım için soruyorum.

3)Yüklediğimiz programlar hafıza kartına atılamıyor mu?veya sadece kısmi olarak mı atılabiliyor?

4)Farkettiğiniz üzere sadece performans ile ilgileniyorum.Bu yüzden bu fiyat civarında daha performanslı bi androidli telefon tavsiye eder misiniz?

Şimdiden teşekkürler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoltAction -- 8 Nisan 2011; 12:13:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fatal_hand

Arkadaşlar ben de bu telefonu almayı düşünüyorum.Ama size birkaç sorum olacak.İlgilenirseniz sevinirim.

Şimdiden teşekkürler....

oyunlarda takılma yok,fakat bazı reklamlı oyunlarda bazen takılma yasanıyor oda reklam yuzunden
    iselmci coklu uygulamalrda kendini belli ediyor,ram ise ne kadar yuksekse oyun ve diger seylerde hız saglıyor,tabii 1ghz lik islemcilerle kıyaslanmaz ama yinede islemci gucu yeterli
    sd karta atılabilen uygulamalr zaten belirtiliyor markette
    bence bu fiyata ozellikle 700 civarı alınabilecek en iyi telefon

• arkadaslar merhabalar. ekran yan dönme problemi yasıyorum.. kast ettiğim şu mesaj yada fotolarda telefonu yan ceviridigimde görüntü yan dönmüyor. bazen dönüyor o zamanda düzelmiyor. kalibrasyon ayarı yaptım olmadı fabrika ayarlarına sıfırladım olmadı. telefonu yeni aldım ilk denedigimde ekran dönüyordu ama suan böyle bir sorun yasıyorum. fikir olan karşılaşan başına gelen varmı?

edit: :) çok güldüm kendime ya.. kalibrasyonu yanlış yapmışım cihazı düz bir zemine bıraktıktan sonra kalibre edilince ssorun çözüldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glowglow19 -- 8 Nisan 2011; 12:50:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakancx

Telefon garantili ise aldığın yere götür.

quote:

Orijinalden alıntı: ucerabdullah

Arkadaslar telefonum surekli " wifi error " hatası veriyor . Ne yapmalıyım ? Bilgisi olanlarin yardimi bekliyorum .

telefonu aç kapat düzelecektir
    sorun devam ederse teknik servise götür
  • Sayın semender bey

Samsung ace ile ilgili görüşlerinizi okudum ve çoğuna kattılıyorum. bu yüzden samsung ace sıcak bakmıyorum ve inanıyorum ki bu telefon ilerde 550'den satışına devam edicektir. onuda şu yönden diyorum çünkü şu anda 600 liraya kadar düştü ve daha düşer.

fazla sizi sözlerimle meşgul etmeyip sorumu yöneltmek istiyorum siizi şimdi 3 telefon arasında kaldım ama bir telefona en fazla 800 - 900 lira verebilirim o da en ucuzunu hatta söyledğim fiyatların en aşşağısını 3 telefonda hangisi olacağı hakkında ortada kaldım acer liquid e - samsung ace - samsung wave 2 en sonunda karar kıldığım işlemcisinden dolayı acer liquid e oldu acer spandragon işlemcili bu telefon üzerine forumlara baktım ama fazla bir forum veya yorum yoktu yani kullanımı hakkında tamamen muamma sizden ricam bu telefon hakkında düşüncelerinizi bana söyleyebilirmisiniz ve bu telefonı bu paraya şuunu öneririm diyeceğiniz bir telefon varmıdır.

vericeğiniz cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim sayenizde vericeğim kararda paramın karşılığını en iyi şekilde alacağımı düşünüyorum.

Saygılarımla

• Sayın semender bey

Samsung ace ile ilgili görüşlerinizi okudum ve çoğuna kattılıyorum. bu yüzden samsung ace sıcak bakmıyorum ve inanıyorum ki bu telefon ilerde 550'den satışına devam edicektir. onuda şu yönden diyorum çünkü şu anda 600 liraya kadar düştü ve daha düşer.

fazla sizi sözlerimle meşgul etmeyip sorumu yöneltmek istiyorum siizi şimdi 3 telefon arasında kaldım ama bir telefona en fazla 800 - 900 lira verebilirim o da en ucuzunu hatta söyledğim fiyatların en aşşağısını 3 telefonda hangisi olacağı hakkında ortada kaldım acer liquid e - samsung ace - samsung wave 2 en sonunda karar kıldığım işlemcisinden dolayı acer liquid e oldu acer spandragon işlemcili bu telefon üzerine forumlara baktım ama fazla bir forum veya yorum yoktu yani kullanımı hakkında tamamen muamma sizden ricam bu telefon hakkında düşüncelerinizi bana söyleyebilirmisiniz ve bu telefonı bu paraya şuunu öneririm diyeceğiniz bir telefon varmıdır.

vericeğiniz cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim sayenizde vericeğim kararda paramın karşılığını en iyi şekilde alacağımı düşünüyorum.

Saygılarımla

• Telefonu dün eşime doğumgünü hediyesi aldım. Beyaz olanını bulmak bu kadar zormu bu telefonun...
    Telefon gerçekten parasını fazlasıyla hak ediyor. iPhone kullanıcısı olarak telefonda resmen gözüm kaldı. Touch Screnn özelliği müthiş derecede hassas, çok iyi algılıyor. Hız olarak gayet başarılı.
  • bir sitede telefonun flash desteği var yazıyor diğerinde flash içerikleri desteklememektedir diyor. anlamadım şimdi youtube da flash sonuçta girince video izlenmiyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.