DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
18.019
Cevap
75
Favori
1.444.615
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★ SAMSUNG GALAXY ACE (S5830) [ANA KONU] ★★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      574 Mesaj
      08 Nisan 2011 12:05:34
      Arkadaşlar ben de bu telefonu almayı düşünüyorum.Ama size birkaç sorum olacak.İlgilenirseniz sevinirim.

1)Oynadığınız oyunlarda(özellikle) ve kullandığınız programlarda bi kasılma yaşadınız mı?

2)Bu telefonlarda ram mi yoksa işlemci mi daha önemlidir performans için?Bu soruyu sadece Lg P503 ve Samsung ace arasında kaldığım için soruyorum.

3)Yüklediğimiz programlar hafıza kartına atılamıyor mu?veya sadece kısmi olarak mı atılabiliyor?

4)Farkettiğiniz üzere sadece performans ile ilgileniyorum.Bu yüzden bu fiyat civarında daha performanslı bi androidli telefon tavsiye eder misiniz?

Şimdiden teşekkürler....
      |
      |

SE Xperia™ Neo
    • Yarbay
      2809 Mesaj
      08 Nisan 2011 12:12:58
      İlk üç sorun önceki sayfalarda birden çok kez cevaplandı, son soruna ise bu fiyata bence en iyi telefon bu...cevabını rahatlıkla verebilirim hocam.
      quote:

Orijinalden alıntı: fatal_hand

Arkadaşlar ben de bu telefonu almayı düşünüyorum.Ama size birkaç sorum olacak.İlgilenirseniz sevinirim.

1)Oynadığınız oyunlarda(özellikle) ve kullandığınız programlarda bi kasılma yaşadınız mı?

2)Bu telefonlarda ram mi yoksa işlemci mi daha önemlidir performans için?Bu soruyu sadece Lg P503 ve Samsung ace arasında kaldığım için soruyorum.

3)Yüklediğimiz programlar hafıza kartına atılamıyor mu?veya sadece kısmi olarak mı atılabiliyor?

4)Farkettiğiniz üzere sadece performans ile ilgileniyorum.Bu yüzden bu fiyat civarında daha performanslı bi androidli telefon tavsiye eder misiniz?

Şimdiden teşekkürler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoltAction -- 8 Nisan 2011; 12:13:56 >
      |
      |

• DH Yönetici
      2085 Mesaj

Android Beta Tester
      08 Nisan 2011 12:30:16
      quote:

Orijinalden alıntı: fatal_hand

Şimdiden teşekkürler....

oyunlarda takılma yok,fakat bazı reklamlı oyunlarda bazen takılma yasanıyor oda reklam yuzunden
      iselmci coklu uygulamalrda kendini belli ediyor,ram ise ne kadar yuksekse oyun ve diger seylerde hız saglıyor,tabii 1ghz lik islemcilerle kıyaslanmaz ama yinede islemci gucu yeterli
      sd karta atılabilen uygulamalr zaten belirtiliyor markette
      bence bu fiyata ozellikle 700 civarı alınabilecek en iyi telefon
      |
      |

• Er
      6 Mesaj
      08 Nisan 2011 12:43:53
      arkadaslar merhabalar. ekran yan dönme problemi yasıyorum.. kast ettiğim şu mesaj yada fotolarda telefonu yan ceviridigimde görüntü yan dönmüyor. bazen dönüyor o zamanda düzelmiyor. kalibrasyon ayarı yaptım olmadı fabrika ayarlarına sıfırladım olmadı. telefonu yeni aldım ilk denedigimde ekran dönüyordu ama suan böyle bir sorun yasıyorum. fikir olan karşılaşan başına gelen varmı?

edit: :) çok güldüm kendime ya.. kalibrasyonu yanlış yapmışım cihazı düz bir zemine bıraktıktan sonra kalibre edilince ssorun çözüldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glowglow19 -- 8 Nisan 2011; 12:50:21 >
      |
      |

• Binbaşı
      1503 Mesaj
      08 Nisan 2011 12:54:54
      quote:

Orijinalden alıntı: hakancx

Telefon garantili ise aldığın yere götür.

Alıntıları Göster

telefonu aç kapat düzelecektir
      sorun devam ederse teknik servise götür
      |
      |

• Teğmen
      137 Mesaj
      08 Nisan 2011 16:04:13
      Sayın semender bey

Samsung ace ile ilgili görüşlerinizi okudum ve çoğuna kattılıyorum. bu yüzden samsung ace sıcak bakmıyorum ve inanıyorum ki bu telefon ilerde 550'den satışına devam edicektir. onuda şu yönden diyorum çünkü şu anda 600 liraya kadar düştü ve daha düşer.

fazla sizi sözlerimle meşgul etmeyip sorumu yöneltmek istiyorum siizi şimdi 3 telefon arasında kaldım ama bir telefona en fazla 800 - 900 lira verebilirim o da en ucuzunu hatta söyledğim fiyatların en aşşağısını 3 telefonda hangisi olacağı hakkında ortada kaldım acer liquid e - samsung ace - samsung wave 2 en sonunda karar kıldığım işlemcisinden dolayı acer liquid e oldu acer spandragon işlemcili bu telefon üzerine forumlara baktım ama fazla bir forum veya yorum yoktu yani kullanımı hakkında tamamen muamma sizden ricam bu telefon hakkında düşüncelerinizi bana söyleyebilirmisiniz ve bu telefonı bu paraya şuunu öneririm diyeceğiniz bir telefon varmıdır.

vericeğiniz cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim sayenizde vericeğim kararda paramın karşılığını en iyi şekilde alacağımı düşünüyorum.

Saygılarımla
      |
      |

• Teğmen
      137 Mesaj
      08 Nisan 2011 16:06:59
      Sayın semender bey

Samsung ace ile ilgili görüşlerinizi okudum ve çoğuna kattılıyorum. bu yüzden samsung ace sıcak bakmıyorum ve inanıyorum ki bu telefon ilerde 550'den satışına devam edicektir. onuda şu yönden diyorum çünkü şu anda 600 liraya kadar düştü ve daha düşer.

fazla sizi sözlerimle meşgul etmeyip sorumu yöneltmek istiyorum siizi şimdi 3 telefon arasında kaldım ama bir telefona en fazla 800 - 900 lira verebilirim o da en ucuzunu hatta söyledğim fiyatların en aşşağısını 3 telefonda hangisi olacağı hakkında ortada kaldım acer liquid e - samsung ace - samsung wave 2 en sonunda karar kıldığım işlemcisinden dolayı acer liquid e oldu acer spandragon işlemcili bu telefon üzerine forumlara baktım ama fazla bir forum veya yorum yoktu yani kullanımı hakkında tamamen muamma sizden ricam bu telefon hakkında düşüncelerinizi bana söyleyebilirmisiniz ve bu telefonı bu paraya şuunu öneririm diyeceğiniz bir telefon varmıdır.

vericeğiniz cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim sayenizde vericeğim kararda paramın karşılığını en iyi şekilde alacağımı düşünüyorum.

Saygılarımla
      |
      |

• Yarbay
      2319 Mesaj
      08 Nisan 2011 16:20:42
      Telefonu dün eşime doğumgünü hediyesi aldım. Beyaz olanını bulmak bu kadar zormu bu telefonun...
      Telefon gerçekten parasını fazlasıyla hak ediyor. iPhone kullanıcısı olarak telefonda resmen gözüm kaldı. Touch Screnn özelliği müthiş derecede hassas, çok iyi algılıyor. Hız olarak gayet başarılı.
      |
      |

• Binbaşı
      1072 Mesaj
      08 Nisan 2011 16:48:59
      bir sitede telefonun flash desteği var yazıyor diğerinde flash içerikleri desteklememektedir diyor. anlamadım şimdi youtube da flash sonuçta girince video izlenmiyor mu?
      |
      |

• Teğmen
      137 Mesaj
      08 Nisan 2011 17:00:09
      arm v7 işlemcili telefonlar flsh player desteği var samsung ace arm11 tabanlı işlemci bundan dolayı flash player yok.sadece 10.1 flsh lite var bunlarda oda düşündüğünüz şeylere izin vermiyor.
      ama youtube ve facebook için kendi programları var onlarla izliyebiliyorsunuz
      |
      |

• Binbaşı
      1852 Mesaj

iOS Beta Tester
      08 Nisan 2011 17:01:04
      arkadaşlar ben 0.facebook'a girdiğimde altta telefonun ismi galaxy gio diye yazıyor sizdede mi öyle?
      |
      |

• Yüzbaşı
      420 Mesaj
      08 Nisan 2011 17:05:12
      Ben aceden herhangibir film sitesien girip mesela dailymotion yada filmdiziizle filmdiziseyret gibi sitelerde film izleyemeyecek miyim bu telefonda???
      |
      |

• Teğmen
      137 Mesaj
      08 Nisan 2011 17:18:26
      öyle bişey yapabileceğinizi sanmıyorum bu flash olayı o yüzden desteklemiyor o olay flsh 10.2'de oluyor işlemciden dolayıda ace o versiyona yükseltilemiyor. ama önceki yorumlarda bir programla her sayfadan video izleyebileceğiniz dair bişey okudum ne derece çalışıyor bilemiyorum tabi...
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      08 Nisan 2011 17:19:14
      Arkadaşlar Ace berbat bi telefon aldığıma çoook pişmanım

almayı düşünen arkadaşlar sakın almasın

fiyatı da inşallah düşmez

aman kimse almasın da cihaz 5800 lar gibi ele ayağa düşmesin

bu arada iphone stili tuş açma olayını yaptım ss i aşağıda veriyorum

|
      |

08 Nisan 2011 17:31:02
      şu herkezin bazı sitelerden video izleme olayını bende merak ettim şimdi ve denedim

pek işim olmaz öyle şeyler ile veya en azından o iş için pc kullanıyorum

dailymotion dan gayet rahat bi şekilde izledim video

facebook dan da izledim

muhtemelen youtube ve dizi yayınlayan sitelerden de izlenecektir

yanlız sanıyorum kendi playerinde açıyor

opera kullanırsanız ise önce indiriyor

ama kendi browseri ile izlemek istediğinizde kendi video playeri ile online izleniyor

umarım açıklayıcı bir cevap olmuştur bu konuyu merak edenlere

böylelikle almamak için bir neden daha oluştu
      |
      |

• Teğmen
      137 Mesaj
      08 Nisan 2011 17:33:49
      bir sorum var acaba divx izlebiliyormu bu telefonda ....

karakis neyinden memnun değilsin telefonun söylersen bilgimiz olsun teşekkürler...
      |
      |

• 08 Nisan 2011 17:57:53
      Rom yüklemeyi şu dakikadan sonra öğretmeyi düşünmüyorum çünkü; Türkiye dışındaki tüm firmwarelerde mesaj problemi var, açıklayacağım. Öncelikle yüklediğim tüm avrupa, rus vb. romlarda Türkçe dil seçeneklerinde var ve skype, t9, samsung klavyelerindede Türkçe dil seçeneği var, fakat ; öncedende mesaj problemi olarak söylediğim şey bu yabancı romlarda attığınız mesajlarda Türkçe karakterler var ise bazıları karşı tarafa düzgün gözükmüyor. Mesela "ı" harfi karşı tarafa "g" olarak gözüküyor, cümle anlamları çok bozuluyor. Bu cihazın editlenmiş Türk Romları çıkana kadar kesinlikle firmware yüklemeyin! Belki ilerleyen günlerde orjinal rom'u bulup yükleyebilirim, nasıl olsa android market Türkiyede açılacak ve cihazın TR romlarına root yapılabildiğine göre atraksiyon yapmaya gerek yok. Benim gibi yabancı rom yükleyip mesajlarda sorun yaşayanlar T9 klavyeye kelime ekleyerek bu açığı kapatabilirler, tabi biliyorsunuz "Işık" yazmak yerine T9'a "Işik" kelimesini öğretmelisiniz. Neyse arkadaşlar rom macerası şimdilik bundan ibarettir, romlarla işim bittiğine göre yarın Zagg Invisible Shield ile kaplayacağım telefonu, düzgün olursa resimleri ekleyeceğim.
      |
      |

I Don't Want To Believe, I Want To Know
      08 Nisan 2011 18:02:43
      memnuniyetsizliğim telefondan değil

telefona mana verenlerden

yok işlemcisi şöyleymiş

yok ram şu kadarmış

sayısız marka ve model telefon kullanmış biri olarak gayet hızlı kibar gelişime müsait bir cihaz olduğunu düşünüyorum

daha iyileri varmı var tabi ki

hangileri

mesela iphone4 kullanılır durumda olanlarının fiyatları 1400 lira dan başlıyor

mesela desire ikinci el garantili olanlar 750 lira civarında

mesela hd2 bunların fiyatı da 750 civarında ama android için rom yüklemek lazım bide oldukça büyük bi cihaz

yeni çikan atrix bide galiba lg nin bi modeli var 1600-1800 lira aralığında

ayrıca şöyle bi durum var sanki yukarıda yazdığım modelleri alınca ne olacak

he 1 hafta 10 gün elimizden düşmeyecek şunu yüklesem ne olur bunu yüklesem ne olur diyeceğiz sonrasında alışınca 1200 dan bi farkı kalmayacak gözümüzde

çünki mükemmel telefon yok

ben 10 senedir arıyorum bulamadım

nokianın kullanıcı dostu arayüzü hangi cihazda var

gelen bir mesaja tek tuşla cevap yazmaya başlayıp tek tuşla yollama özelliği hangi telefonda var

bitek nokianın symbianında

ama symbianı hiçbir şekilde geliştirmek mümkün değil

hangi cihazın t9 u nokia nın t9 kadar gelişmiş hiçbiri

heh bu cihaz tam olmuş diyebileceğimiz cihaz yok ne yazık ki

kimisinin şusu eksik kiminin busu

tabi burası paylaşım yeri

bilgilerimizi paylaşacağız

ama neden bu telefona 700 lira civarında bir para vermiş kişilerin içlerine kurt düşürelim cihazlarından soğumalarına sebep olalım

bilmem kaç sayfa olmuş bu başlıkta yazılmış olan sorunları ben yaşamadım

yaşayanlar sanıyorum işletim sistemli telefona alışık olmayanlar

yanlış bi uygulama yüklüyorsun hop cihaz kilitleniyor kasma yapıyor şarjı 6 saat de bitiriyor

market de olan uygulamaların tamamı bizim telefonumuza uygun değil

amaca uygun uygulamayı deneme yanılma ile bulacağız

medela yukarıda paylaştığım tuş kilidi açma uygulamasını en az 4-5 gündür arıyorum en az 8 10 tane uygulama denedim en stabili bu çıktı ki bunun bile eksiği var ama tahammül edilir seviyede

akıllı telefonlar emek ister uğraşmak ister

allahtan cihazımıza uygun cfw ler yok(keşke olsa)

değişik değişik romlar yüklesek denesek hangisi güzel çalışıyor diye

gene abartı oldu yazdıklarım

aldığınız cihazdan keyif almaya bakın güzelliklerinden imkanlarından faydalanın

çıkacak sorunlara tahammülünüz yoksa alın bi tane 1200 bakın keyfinize 1 hafta şarjı gitsin kilitlenme yapmasın fotoraf çekerken bozuk çekmesin lambası ile karanlıkta yolunuzu bulun

ben bunaldığımda çekmecede duran 1200 ı hemen devreye sokuyorum 1-2 gün rahat ediyorum
      |
      |

08 Nisan 2011 18:13:29
      quote:

Rom yüklemeyi şu dakikadan sonra öğretmeyi düşünmüyorum çünkü; Türkiye dışındaki tüm firmwarelerde mesaj problemi var, açıklayacağım. Öncelikle yüklediğim tüm avrupa, rus vb. romlarda Türkçe dil seçeneklerinde var ve skype, t9, samsung klavyelerindede Türkçe dil seçeneği var, fakat ; öncedende mesaj problemi olarak söylediğim şey bu yabancı romlarda attığınız mesajlarda Türkçe karakterler var ise bazıları karşı tarafa düzgün gözükmüyor. Mesela "ı" harfi karşı tarafa "g" olarak gözüküyor, cümle anlamları çok bozuluyor. Bu cihazın editlenmiş Türk Romları çıkana kadar kesinlikle firmware yüklemeyin! Belki ilerleyen günlerde orjinal rom'u bulup yükleyebilirim, nasıl olsa android market Türkiyede açılacak ve cihazın TR romlarına root yapılabildiğine göre atraksiyon yapmaya gerek yok. Benim gibi yabancı rom yükleyip mesajlarda sorun yaşayanlar T9 klavyeye kelime ekleyerek bu açığı kapatabilirler, tabi biliyorsunuz "Işık" yazmak yerine T9'a "Işik" kelimesini öğretmelisiniz. Neyse arkadaşlar rom macerası şimdilik bundan ibarettir, romlarla işim bittiğine göre yarın Zagg Invisible Shield ile kaplayacağım telefonu, düzgün olursa resimleri ekleyeceğim.

işte benim endişe ettiğim olay

daha önce spica da bu sorunu yaşamıştım hem gelen hem giden mesajlarda dediğin sorun vardı

senin yüklediğin romu dün akşam indirdim senden açıklama gelinceye kadar bekleyeyim dedim

artık orjinal tr rom beklemekten başka yol kalmadı

şu an telefonda yüklü olan romu daha sonra kullanmak üzere yedekleme ve/veya kopyalama yapmanın bir yolu yokmudur

olsa orjinal romu oynardık biraz diğer romlarla neler oluyor diye

sonra dönerdik tekrar orjinale

divx orjinal haliyle oynatır mı bilmiyorum ama oynatan bir uygulama kesin vardır diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakis -- 8 Nisan 2011; 18:16:05 >
      |
      |

• Teğmen
      155 Mesaj
      08 Nisan 2011 18:20:45
      quote:

Orijinalden alıntı: enes7895

arkadaşlar ben 0.facebook'a girdiğimde altta telefonun ismi galaxy gio diye yazıyor sizdede mi öyle?

evet facebookta galaxy gio yazıyor doğru.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugcete -- 8 Nisan 2011; 18:23:30 >
      |
      |

Reklamlar
SEO
ses yalıtımı
izmir havalimanı transfer
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,318
1.2.156

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.