Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (825. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.671
Cevap
112
Favori
1.348.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 823824825826827
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ram 624 gb nin üstüne kursanda yine 624 olur deneyin ve görün yalniz ben u.k romun üstüne kurdum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet kies ten güncelledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kagan23

verildi sabah güncelledim @Atak-1

dostum şu konuda mutabık olalım sabah güncelleme geldi kiese taktın güncelleme var dedi günceledin öylemi? ve ram miktarında 482 Mb dogrumudur? sanırım xda'da öyle soyleniyodu yani su an cok fazla bilgi kirliliği var
  • bende niye 482 mb anlamadım
  • aynen sabah kies e bağladım telefonu yeni güncelleme var dedi güncelledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kagan23

evet kies ten güncelledim

peki raminin ekran goruntusunu alıp koyabilirmisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atak-1

quote:

Orijinalden alıntı: musti_zzz

Beyler Üzücü bi haberim var Gta vice city i denedim rom iyi hızlı akıcı çalışıyor ama oyunda umduğum performansı alamadım takılmalar oluo. hata eskı romlardan daha cok takılma gördüm. oyun konusunda bu rom beni tatmin etmedi.

gta oynamadıgımdan sıkınıtı yok hem dur bakalım rom daha yeni ayrıca xda 'da oyun perfnmansı iyi diyolardı bence azcık romun telefonuna oturmasını bekle ve sunuda unutma cogu pc hala kaldırmıyo gtayı

haklısın kardes :D bundan yıllar önce inter celeron işlemcili 32 mb ekran kartı pc vardı gta vice cityi acmadığı için cok üzülüodum :D şimdi tele düstu oyun :D belki dedigin gibi rom tele tam bi oturursa daha iyi socuçlar alırız :D

• Kiesten güncellenince ram kaç oluyor
  • quote:

quote:

quote:

Beyler Üzücü bi haberim var Gta vice city i denedim rom iyi hızlı akıcı çalışıyor ama oyunda umduğum performansı alamadım takılmalar oluo. hata eskı romlardan daha cok takılma gördüm. oyun konusunda bu rom beni tatmin etmedi.

gta oynamadıgımdan sıkınıtı yok hem dur bakalım rom daha yeni ayrıca xda 'da oyun perfnmansı iyi diyolardı bence azcık romun telefonuna oturmasını bekle ve sunuda unutma cogu pc hala kaldırmıyo gtayı

haklısın kardes :D bundan yıllar önce inter celeron işlemcili 32 mb ekran kartı pc vardı gta vice cityi acmadığı için cok üzülüodum :D şimdi tele düstu oyun :D belki dedigin gibi rom tele tam bi oturursa daha iyi socuçlar alırız :D

yani xda'da en iyi rom odugunu falan yazmıslar cok stabil demişler hatta cogu kişi kurmus ve kurmayada devam ediyo gb'den gecince ram 624 oluyo falanda denmiş ama ben daha emin olamadım herkes bişe diyo dur bakalım olmadı ben kurcam napim

• quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıSevdası

Ram 624 gb nin üstüne kursanda yine 624 olur deneyin ve görün yalniz ben u.k romun üstüne kurdum.

önce rug gb kurup sonra resmi gb kurup ardından jb kurarmısın uk romunu karıştırmadan o zaman 624 olucağını sanmıyorum keşke öyle olsa

• quote:

Orijinalden alıntı: sessizcengaver

Kiesten güncellenince ram kaç oluyor

bi arkadas yuklemiş 482 oluyo diyo kiesta varmı guncelleme?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

yani xda'da en iyi rom odugunu falan yazmıslar cok stabil demişler hatta cogu kişi kurmus ve kurmayada devam ediyo gb'den gecince ram 624 oluyo falanda denmiş ama ben daha emin olamadım herkes bişe diyo dur bakalım olmadı ben kurcam napim

Suana kadar 15 20 kere rom root attım gb ye dondum jb ye gectım :D tel bi bozulmadı bi bozulsa yenısını alacam bozulmadı :D:D

• şimdi kiesten kontrol ettim gb kurullu bende hala en son sürüm kurulu diyor bende ama internet yurt interneti oldugu için server engellio olabilir günceleştirmeyi denetlemesini ondan kesin bişi diyemiyorum ama bende görünmüo
  • Atak-1 kullanıcısına yanıt
    şu an telefondan yazıyorum daha kiese bakamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssarunass

şimdi kiesten kontrol ettim gb kurullu bende hala en son sürüm kurulu diyor bende ama internet yurt interneti oldugu için server engellio olabilir günceleştirmeyi denetlemesini ondan kesin bişi diyemiyorum ama bende görünmüo

sanmıyorum belki kısım kısım veriliyosa oda olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessizcengaver

şu an telefondan yazıyorum daha kiese bakamadım

anladım dostum
  • quote:

quote:

şimdi kiesten kontrol ettim gb kurullu bende hala en son sürüm kurulu diyor bende ama internet yurt interneti oldugu için server engellio olabilir günceleştirmeyi denetlemesini ondan kesin bişi diyemiyorum ama bende görünmüo

yurta kiesi kurarken sıkıntı yaşıyordum internete bağlı degilsiniz hatası veriodu başka bir internette baglandıktan sonra kurabilmiştim bence engelli olabilir
  • quote:

quote:

quote:

yurta kiesi kurarken sıkıntı yaşıyordum internete bağlı degilsiniz hatası veriodu başka bir internette baglandıktan sonra kurabilmiştim bence engelli olabilir

hımm olabilir ama su an için yok guncelleme @SherlockSM kontrol etti sagolsun yada bolge bolge veriliyoda olabilir

• Kiesi yukluyorum simdi bakicam ben anlasilir o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atak-1 kullanıcısına yanıt
    şu an başka internetten kontrol ettim yine aynı şekilde yok diyor daha kiese düşmemiş yada dediginiz gibi bölge bölge verilio
  • 
Sayfa: önceki 823824825826827
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.