Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (824. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.672
Cevap
112
Favori
1.348.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 822823824825826
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SüleymanBatuhan

quote:

Orijinalden alıntı: Atak-1

quote:

Orijinalden alıntı: Balawitz

quote:

ilk izlenimlerim su ana kadarki en stabil rom menu gecişleri ve kasmalar siyah ekranlar en aza indirgenmiş durumda gayet başarılı bi rom

oyun performansı nasıl. gta vicecity ksaıyor mu. normalde kasmıyordu çünkü fakat jblerde kasıyordu

dur bakalım bismillah daha rehberi atmadık

Ben de sorayım o zaman bende UK+bsc var en güzel nasıl geçerim trye ?
    Bir de garanti işini nasıl çözeriz?

e zaten sen kurmussun daha ne garantisini soruyosun ki? komple ayarladan sıfırla telefonu ustune odinle kur zaten türkiye romu oldugu için garanti falan etkilenmez

• quote:

Orijinalden alıntı: umit0444

Gb nin üstüne Türkiye jb yi yükleyince ram 624 oluyor sızınıyı yüklemeyin

Denedinmi bunu? eğer öyleyse samsung turkiye romunu ciddiye alıp gerçekten bir guncelleme vermiş oldu bence xda'da henuz yazmamışlar ama
  • quote:

Resmi Tur Romu hakkında görüşlerim;
    Öncelikle şimdiye kadarki en stabil rom oldugunu dusunuyorum.İlk kurduğum andan itibaren gayet akıcı ve stabil,öncelikle zaten güncellemeler olan bazı hataları gidermek için verilir.Neyse rehber ve çağrıya girişler zaten baya giderilmiş durumda normal sayılabilir,hatta menuler arası kasma hic yok desem yeridir,Valla beklediğimize değdi bence bu kadar akıcı ve stabil olacagını dusunmemeiştim ayrıca,root falan yapmadan gayet akıcı bir sekilde kasılmadan gb den daha iyi perfonmasla kullanıyorum su an 29 uygulama kurdum ve sonuc hala aynı bence hiç dusunmeyin kurun.

sana aynen katılıyorum bende cok begendim :) gayet hızlı stabil bir rom. ama yakın bi zamana kadar teli değiştiricem Nexus 4 e gecicem boyle güncelleme bekleye bekleye bi hal oluoz :D googleye gecip rahat ederim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Grameradam

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıSevdası

Türkiye Rom'unu kurdum Ram 624 MB olmuş menü geçişlerinde hiç kasma yok neredeyse İngiltere Rom'undan daha iyi denilebilir.

Gb nin üstüne direk kuruncamı 624 oluyor?

Ben de bunu merak ediyorum. Biri cevaplayabilirse sevinirim

Fark etmiyor portekiz romuyla uğraşmayın ingiltere romun üzerine ya da Gingerbread'ın üzerine kur yine Ram 624 oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti_zzz

quote:

Resmi Tur Romu hakkında görüşlerim;
    Öncelikle şimdiye kadarki en stabil rom oldugunu dusunuyorum.İlk kurduğum andan itibaren gayet akıcı ve stabil,öncelikle zaten güncellemeler olan bazı hataları gidermek için verilir.Neyse rehber ve çağrıya girişler zaten baya giderilmiş durumda normal sayılabilir,hatta menuler arası kasma hic yok desem yeridir,Valla beklediğimize değdi bence bu kadar akıcı ve stabil olacagını dusunmemeiştim ayrıca,root falan yapmadan gayet akıcı bir sekilde kasılmadan gb den daha iyi perfonmasla kullanıyorum su an 29 uygulama kurdum ve sonuc hala aynı bence hiç dusunmeyin kurun.

sana aynen katılıyorum bende cok begendim :) gayet hızlı stabil bir rom. ama yakın bi zamana kadar teli değiştiricem Nexus 4 e gecicem boyle güncelleme bekleye bekleye bi hal oluoz :D googleye gecip rahat ederim :D

Aynen En iyi Rom Türkiye Romu bence ingiltere rom'u falan yalan yani gayet memnunum çok akıcı ve stabil çalışıyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Grameradam

quote:

quote:

Türkiye Rom'unu kurdum Ram 624 MB olmuş menü geçişlerinde hiç kasma yok neredeyse İngiltere Rom'undan daha iyi denilebilir.

Gb nin üstüne direk kuruncamı 624 oluyor?

Ben de bunu merak ediyorum. Biri cevaplayabilirse sevinirim

Fark etmiyor portekiz romuyla uğraşmayın ingiltere romun üzerine ya da Gingerbread'ın üzerine kur yine Ram 624 oluyor.

dostum ingilterenin ustune kurarsan zaten 624 olur,mesele GB in ustune kurmada halen net bir bilgi yok bu konuda

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ilk izlenimlerim su ana kadarki en stabil rom menu gecişleri ve kasmalar siyah ekranlar en aza indirgenmiş durumda gayet başarılı bi rom

oyun performansı nasıl. gta vicecity ksaıyor mu. normalde kasmıyordu çünkü fakat jblerde kasıyordu

e zaten sen kurmussun daha ne garantisini soruyosun ki? komple ayarladan sıfırla telefonu ustune odinle kur zaten türkiye romu oldugu için garanti falan etkilenmez

Sayaç sıfırlamam gerekiyor mu peki? Garantiye gidince sorun çıkmasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• UK romunu kullanıyordum üstüne tr romunu kurdum hiç bir farkı yok uygulamalarım vs. silinmedi hız artışı olmadı hiç oyun performansıda aynı stabilite henüz yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: RockN7

UK romunu kullanıyordum üstüne tr romunu kurdum hiç bir farkı yok uygulamalarım vs. silinmedi hız artışı olmadı hiç oyun performansıda aynı stabilite henüz yok

o zaman biryerde birşeyler yanlıs olabilir telefonun sıfırlanır zaten odinle atınca nasıl uygulamalar duruyo?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sayaç sıfırlamam gerekiyor mu peki? Garantiye gidince sorun çıkmasın

eğer sayaç arttıysaki sadece gbde root yapınca artıyor jb'de artmaz o zaman sıfırla tabi

• uk romunun üzerine kurabiliyoruz değilmi
  • gb üstüne kurunca ram 624 mb oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler kies ten güncelledim ram 482 sizde de öyle mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kagan23

Beyler kies ten güncelledim ram 482 sizde de öyle mi ?

KIES e geldi mi ki
  • quote:

kiese verildimi
  • quote:

quote:

kiese verildimi

sammobile'dan baktım verildiği görünmüyor kiese? yükledinmi?
  • Atak-1 kullanıcısına yanıt
    verildi sabah güncelledim @Atak-1
  • Beyler Üzücü bi haberim var Gta vice city i denedim rom iyi hızlı akıcı çalışıyor ama oyunda umduğum performansı alamadım takılmalar oluo. hata eskı romlardan daha cok takılma gördüm. oyun konusunda bu rom beni tatmin etmedi. sizde deneyip yorumlarınızı paylaşın arkadaşlar bu arada Hafıza kartım class 10 32 Gb yani kart yönünden skıntı yok oyun kasıo :D :D kıracam bunu böle giderse :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti_zzz -- 24 Haziran 2013; 15:13:40 >
  • quote:

verildi sabah güncelledim @Atak-1

nasıl ya kies üzerindenmi kurdun güncellemeyi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti_zzz

Beyler Üzücü bi haberim var Gta vice city i denedim rom iyi hızlı akıcı çalışıyor ama oyunda umduğum performansı alamadım takılmalar oluo. hata eskı romlardan daha cok takılma gördüm. oyun konusunda bu rom beni tatmin etmedi.

gta oynamadıgımdan sıkınıtı yok hem dur bakalım rom daha yeni ayrıca xda 'da oyun perfnmansı iyi diyolardı bence azcık romun telefonuna oturmasını bekle ve sunuda unutma cogu pc hala kaldırmıyo gtayı

• 
Sayfa: önceki 822823824825826
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.