Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (606. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.671
Cevap
112
Favori
1.348.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 604605606607608
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: avci26

quote:

Orijinalden alıntı: hounter

Arkadaslar sizce enistemin 1 yıllık temiz S2 sini 700 tlye aliyim mi yoksa bunu mu alıyım

Galaxy s2 nin birçok özellikleri ace2 den baya üstün, eniştenizden 600-650 tyle
    alabilirseniz kesinlikle S2 derim, yazılım,donanım desteği daha çok

ekleme: biryerde okumuştum G serisini önermiyorlar ???(googledan arayabilirsiniz)

G serisi ne ya? Bide ace2 al diyen arkadaş neye dayanarak söyledi bencede SII 14 mesajın içinde sadece o Ace 2 al dedi anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Arkadaslar sizce enistemin 1 yıllık temiz S2 sini 700 tlye aliyim mi yoksa bunu mu alıyım

ekleme: biryerde okumuştum G serisini önermiyorlar ???(googledan arayabilirsiniz)

G serisi ne ya? Bide ace2 al diyen arkadaş neye dayanarak söyledi bencede SII 14 mesajın içinde sadece o Ace 2 al dedi anlamadım.

bu liknkte de S2 ve S2g karşılaştırılmış tavsiye ederim link: Bir Galaxy S2 Gerçeği! I9100 vs. I9100G
    glxy S2 ve S2 G serisini pek bilmiyorum ama bir android sitesinde "G"serisinden
    yakınıyorlardı ordan kalmış aklımda... neticede S2 Ace2 yi sollar...

Ace2 tavsiye kunusunda; fanboylar her markalarda olur... kafana takma derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avci26 -- 25 Mart 2013; 19:31:47 >

• hafıza kartını nasıl sistem haızası olarak göstericem beyler

telefonum rootlu 1. sızıntı jelly bean yüklü
  • ilk sayfada root - hafızakartını telefon hafızası gösterme - sayaç sıfırlama vs.vs hepsi var...
    zaten başlıkta da denmiş (İLK MESAJI OKUMADAN SORU SORMAYINIZ)
  • quote:

quote:

quote:

şuna dayanarak söyledim aldığın telefon 2. el ve 1 sene garantisi olacak aynı fiyata alacaksan ace 2 al.

s2 yi 500 tlye alacaksan olabilir.

telefoncu kaç para veriyomuş s2ye git sor bi telefoncuya, o paraya işine gelirse s2yi al.

ben olsam ace 2 alırım 2 sene garantili cihaz sonuçda. 500 tlye s2 yi alabiliyorsamda s2yi alırım.

• Yapmayın S2 gibi bircihaz 500 tl olurmu ya 700 Tl bile olsa s2 alınır bana göre ram işlemci bakımından üstün ayrıca gorilla class var aksesuar daha kolay bulunabılıyor bence tasarımı da harika rom çeşitliliği hafıza olayları hep +
  • quote:

ilk sayfada root - hafızakartını telefon hafızası gösterme - sayaç sıfırlama vs.vs hepsi var...
    zaten başlıkta da denmiş (İLK MESAJI OKUMADAN SORU SORMAYINIZ)

dosyaları degıstıremıyorum vols.tab dosyasını
  • Arkadaslar telefona bır kactane oyun yukledım goruslerımı bıldırıcem

Mostwanted: Gram kasma yok yağ gibi akıyor

Real racing 3: Buda aynı sekılde gram kasma yok

Gta vicecity: yok denecek kadar az bir kasma var ama cok rahat oynanıyor

Mortal combat 4: Cok kasma yapıyor oynanmayacak derecede
  • quote:

Orijinalden alıntı: mekaniktr

Yapmayın S2 gibi bircihaz 500 tl olurmu ya 700 Tl bile olsa s2 alınır bana göre ram işlemci bakımından üstün ayrıca gorilla class var aksesuar daha kolay bulunabılıyor bence tasarımı da harika rom çeşitliliği hafıza olayları hep +

+1

23 aralık 2012 de 3 aylık (kutu+faturalı+genpa garantili) Ace2 yi 550->pazarllıkla 500 tl.ye aldıydım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avci26 -- 25 Mart 2013; 22:52:52 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mekaniktr

Yapmayın S2 gibi bircihaz 500 tl olurmu ya 700 Tl bile olsa s2 alınır bana göre ram işlemci bakımından üstün ayrıca gorilla class var aksesuar daha kolay bulunabılıyor bence tasarımı da harika rom çeşitliliği hafıza olayları hep +

+1

23 aralık 2012 de 3 aylık (kutu+faturalı+genpa garantili) Ace2 yi 550->pazarllıkla 500 tl.ye aldıydım

ben S2 cok arastirdim kismet olmadi bu kismetmis turkiyeye verilen s2lerde gorilla.glass destegi bulunmamaktadir insanlar bir sure isyan etti resmen haberinizin olmasi gerekirdi.

• * Android 4.2.2 güncellemesi ile sonlanacak cihazlar resmi açıklama hepimize geçmiş olsun 5i anca customlarla görücez

GT-I9080 – Galaxy Grand
    GT-I9082 – Galaxy Grand DUOS
    GT-I8160 – Galaxy Ace 2
    GT-I8190 – Galaxy S III mini
    GT-I8350 – Galaxy Beam
    GT-I8730 – Galaxy Express
    GT-I9070 – Galaxy S Advance
    GT-I9100 – Galaxy S II
    GT-I9105 – Galaxy S II Plus
    GT-I9260 – Galaxy Premier
    GT-N7000 – Galaxy Note
    GT-S6310 – Galaxy Young
    GT-S6312 – Galaxy Young DUOS
    GT-S6810 – Galaxy Fame
    GT-S7710 – Galaxy X Cover 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bblokee -- 25 Mart 2013; 23:24:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bblokee

* Android 4.2.2 güncellemesi ile sonlanacak cihazlar resmi açıklama hepimize geçmiş olsun 5i anca customlarla görücez

GT-I9080 – Galaxy Grand
    GT-I8160 – Galaxy Ace 2
    GT-I8350 – Galaxy Beam
    GT-I9100 – Galaxy S II
    GT-N7000 – Galaxy Note
    GT-S6310 – Galaxy Young
    GT-S6810 – Galaxy Fame

Daha kesinlik kazanmış hiç bir liste yok ama 1Gb ram ve üstü güncellenirsede hiç şaşırmam

quote:

ma xi cep ten alıntı
    Samsung‘un Android 5.0 Key Lime Pie’ı sadece bazı cihazları için sunulacağı gelen bilgiler arasında Henüz liste Samsung tarafından resmi olarak onaylanmış değil. Samsung içerisinden bir kaynaktan gelen bilgilere göre ilk olarak güncellemeyi alacak olan cihazlar:

GT-I9300 – Galaxy S III
    GT-I9305 – Galaxy S III LTE
    GT-I9500 – Galaxy S 4
    GT-I9505 – Galaxy S 4 LTE
    GT-N5100 – Galaxy Note 8.0
    GT-N5105 – Galaxy Note 8.0 LTE
    GT-N5110 – Galaxy Note 8.0 Wi-Fi
    GT-N7100 – Galaxy Note II
    GT-N7105 – Galaxy Note II LTE
    GT-N8000 – Galaxy Note 10.1
    GT-N8005 – Galaxy Note 10.1 LTE
    GT-N8010 – Galaxy Note 10.1 Wi-Fi

Şunu da belirtelim ki bu listeye sonradan eklenecek olan akıllı telefonlar da olabilecektir. Bu ön liste olup, ilerleyen günlerde netleşeceği tahmin edilmekte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avci26 -- 25 Mart 2013; 23:52:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bhawk

hafıza kartını nasıl sistem haızası olarak göstericem beyler

telefonum rootlu 1. sızıntı jelly bean yüklü

dikkat et gingerbread te anlatılan dosyayla yapma telefon brick olur jelly bean için dosya bulman lazım bu iş için
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan369

Arkadaslar telefona bır kactane oyun yukledım goruslerımı bıldırıcem

bendede öyle modern combat 4 çok kasıyor ve ayarlarda kısma gibi bir seçenek yok oyun versiyonundan kaynaklı olabilir mali çipset versiyonunu bulmak lazım o kasmayabilir bizim telefonda
  • quote:

quote:

* Android 4.2.2 güncellemesi ile sonlanacak cihazlar resmi açıklama hepimize geçmiş olsun 5i anca customlarla görücez

GT-I9080 – Galaxy Grand
    GT-I8160 – Galaxy Ace 2
    GT-I8350 – Galaxy Beam
    GT-I9100 – Galaxy S II
    GT-N7000 – Galaxy Note
    GT-S6310 – Galaxy Young
    GT-S6810 – Galaxy Fame

Daha kesinlik kazanmış hiç bir liste yok ama 1Gb ram ve üstü güncellenirsede hiç şaşırmam

quote:

ma xi cep ten alıntı
    Samsung‘un Android 5.0 Key Lime Pie’ı sadece bazı cihazları için sunulacağı gelen bilgiler arasında Henüz liste Samsung tarafından resmi olarak onaylanmış değil. Samsung içerisinden bir kaynaktan gelen bilgilere göre ilk olarak güncellemeyi alacak olan cihazlar:

GT-I9300 – Galaxy S III
    GT-I9500 – Galaxy S 4

Şunu da belirtelim ki bu listeye sonradan eklenecek olan akıllı telefonlar da olabilecektir. Bu ön liste olup, ilerleyen günlerde netleşeceği tahmin edilmekte.

bizim telefona 5.0 çıkacağına ben ihtimal bile vermiyorum bana göre öyle 5.0 gelecek listesinde s2 bile yokken bizim telefon için hiç umutlanmanın anlamı yok 4.1.2yi bile alamadık geçen sene eylülde jelly bean gelecek denmişti bizim cihaz için :D

• quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

quote:

Orijinalden alıntı: furkan369

Arkadaslar telefona bır kactane oyun yukledım goruslerımı bıldırıcem

bendede öyle modern combat 4 çok kasıyor ve ayarlarda kısma gibi bir seçenek yok oyun versiyonundan kaynaklı olabilir mali çipset versiyonunu bulmak lazım o kasmayabilir bizim telefonda

şu alttaki sayfa linkine bir bakın belki işinize yarayabilir

Get Free application and Games for Mali GPU

not: google dan buldum ben denemedim; denemek kendi sorumuluğunuzda...

• quote:

quote:

GT-I9080 – Galaxy Grand
    GT-I8160 – Galaxy Ace 2
    GT-I8350 – Galaxy Beam
    GT-I9100 – Galaxy S II
    GT-N7000 – Galaxy Note
    GT-S6310 – Galaxy Young
    GT-S6810 – Galaxy Fame

quote:

ma xi cep ten alıntı

GT-I9300 – Galaxy S III
    GT-I9500 – Galaxy S 4

sammobile açıkladı resmi sayılır o yüzden zaten tahmini olarakta liste bu olur bence

• quote:

sammobile açıkladı resmi sayılır o yüzden zaten tahmini olarakta liste bu olur bence

samobile deki sayfayı bende gördüm onlar da listenin samsung taki elemanlarından
    geldiğini ama samsung un resmen onaylamadığını ve ilerde listeye ekleme olduğunda
    (sammobile) sayfallarındaki listelerine ekliyecekleri için "bizi takip edin" diyorlar...

yeni çıkan telefonların birçoğunda ram 1Gb ve üstü ve bunları satabilmek için (benim
    tahminim) KeyLimePie yi 1 Gb ram ve üstü için derler... her durumda bizim Ace2 için
    KLP hayal gibi ama S2 ve s3mini ler şanşlı olabilir... en doğrusu bekleyip göreceğiz

• Galaxy Chat'e jelly bean dagıtılmaya baslanmis sammobile twitterden duyurdu bakalim sira ne zaman bize gelecek

• quote:

quote:

samobile deki sayfayı bende gördüm onlar da listenin samsung taki elemanlarından
    geldiğini ama samsung un resmen onaylamadığını ve ilerde listeye ekleme olduğunda
    (sammobile) sayfallarındaki listelerine ekliyecekleri için "bizi takip edin" diyorlar...

yeni çıkan telefonların birçoğunda ram 1Gb ve üstü ve bunları satabilmek için (benim
    tahminim) KeyLimePie yi 1 Gb ram ve üstü için derler... her durumda bizim Ace2 için
    KLP hayal gibi ama S2 ve s3mini ler şanşlı olabilir... en doğrusu bekleyip göreceğiz

customla yola devam edicez zaten 4.2.2den sonra ama ben 4.2.2yi bile beklemiyodum yine insaflı çıktılar 5i unutun zaten

• 
Sayfa: önceki 604605606607608
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.