Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (356. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.671
Cevap
112
Favori
1.348.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ace 2 ve Wonder arasında kaldım ama Ace 2 daha iyi gibi.Sizce hangisini almalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JHetfield -- 24 Kasım 2012; 19:11:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JHetfield

Ace 2 ve Wonder arasında kaldım ama Ace 2 daha iyi gibi.Sizce hangisini almalıyım?

tabi ki ace 2 dostum. wonder da kasma problemi çok oluyor. almışken ace 2 al sağlam olsun. sana beyazını tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

quote:

Ace 2 ve Wonder arasında kaldım ama Ace 2 daha iyi gibi.Sizce hangisini almalıyım?

tabi ki ace 2 dostum. wonder da kasma problemi çok oluyor. almışken ace 2 al sağlam olsun. sana beyazını tavsiye ederim.

Tamam hocam sağ olun.Peki ilk android telefonum olcak çok zorluk çeker miyim?
  • quote:

quote:

quote:

Tamam hocam sağ olun.Peki ilk android telefonum olcak çok zorluk çeker miyim?

benim de ilk android telim ace 2. alışmak tabi biraz zaman alıyor ama alışınca ben bu kadar yıl neden nokia (symbian) kullandım dersin. en azından ben dedim. :)

• şu müzik çalarda neden albümündeki alakasız resimler çıkıyor ana ekranına anlamadım bitürlü
  • Arkadaslar telefonu baya kurcaladim cok begendim telefonu yalniz attigim muzikler telefon hafizasina atiliyor onlari sd karta nasil atacagim? Telefonu alirken 8gb lik hafiza kartida aldim..

• bende 1 hafta önce ace2 aldım istanbul bilişimden 794 tl *4 taksit benden sonra fiyat artmış.şansım varmış ucuza geldi ama orda burda ki kampanyalar la da daha ucuza alınabilir..tel. güzel istekleri mi fazlasıyla karşılar şekilde..yalnız şöyle bir sıkıntım var..??
    ben ashalp 5 i yükledim ondaki sd dosyalarında ki mp3ler müzik çalara geçti 180 tane felan onları nasıl silebilirim..tek tek silmek dışında.. tel. baktım bulamadım ancak oyunun klasöründe var ordan da silersem oyu açılmaz..farklı bir fikri olarn varmıdır??
  • quote:

Orijinalden alıntı: KraL_15

Arkadaslar
    dun telefonu pc ye bagladim 6 7 tane film attim
    daha sonra telefonla filmleri acacagim sira hafiza kartina tasidigim uygulamalar ve muzik ve resimler acilmadigini gordum
    buyuk bir ihtimal virus girdi
    simdi ne yapabilirim?
    bir daha olmamasi icin ne yapabilirim?
    simdiden cevaplayanlar icin tesekkurler

arkadaslar sorunlardan sonra telefonu fabrika ayarına getirdim ve hafıza kartını biçimlendirdim
    neyse telefona bastan uygulamaları ındırdım ve hafıza kartınada filmler attım
    flash playeri yuklemek istediğimde paket çözümlemede hata var gibi birşey cıktı her seferinde dedim neyse saglık olsun
    filmleri felan attım hafıza kartına
    ama suan hafıza kartını ne telefon goruyor nede pc goruyor
    kafam allak bullak oldu
    ne yapıcam şimdi ben
    hafıza kartını nasıl gostericem takıyom cıkarıyom yok
    telefonu kapatıp acıyorum yok
    tavsiyeniz varmı her hangi birşey yapabileceğim ?

şimdiden yardım edenlere teşekkür ederim

• vodl.fstab dosyasını nasıld değiştireceğiz? Yani ilk sayfadan yüklediğimizi nerden oraya atacağız?

Edit: Tamam la yaptım tamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YesilliksizTantuni -- 24 Kasım 2012; 21:39:57 >
  • Merhaba arkdaşlar :)
    Yebi ace 2 aldım daha önce wonder kullanıyodum ekranı kırıldı parça parça oldu goturdum samsunga 300tl istediler bende yaptirmadim kisacasi wonderdan sonra bu telefin super otesi

• gecmis olsun @altaymobil. Dogru secimi yapmissin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Burakm23

quote:

Orijinalden alıntı: ÖncüTürk

quote:

Orijinalden alıntı: Egé

quote:

Uygulamalar sd karta atiliyormus yeni farkettim.

Nasıl atılıyormuş..

Görev yöneticisini açlıktan sonra indirildi giriyorsun. Ordan uygulamaya tıklayınca uygulamayla ilgili bir yer açılıyor. Orda sd karta taşı var.

o telefonun kendi hafızasındaki sd kart olmasın

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★

Bu normal hali

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★

Bu da birkaç uygulama ve oyunu sd karta atmış hali.

• görev yöneticisinde ram 555 gösteriyor geriye kalanını sistem kullanıyor dahili bellegi beni başlarda şaşırttı ama telefon kullanıyormuş bende diyorum herkezin mi dahili hafızası 1.20 gösteriyor bir korkmuştum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galaxy_Men -- 24 Kasım 2012; 23:01:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayisikent

gecmis olsun @altaymobil. Dogru secimi yapmissin.

Çok teşekkürler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: altaymobil

Merhaba arkdaşlar :)
    Yebi ace 2 aldım daha önce wonder kullanıyodum ekranı kırıldı parça parça oldu goturdum samsunga 300tl istediler bende yaptirmadim kisacasi wonderdan sonra bu telefin super otesi

hayırlı olsun.

• Beyler 1ghz rootu kullanabilen varmı

Bende 1ghz haric hepsi calısıyor
  • Root yapmıştım sonra asphalt 7yi indiremeyince zıvanadan çıkıp format attım (o kadar skor yapmıştım subway surfersda ). Beyler "vold.fstab" dosyasını değiştirmiştim de acaba formatla geri düzelir mi? Düzelmiyorsa biriniz orjinalini upload edin de yükleyelim içime oturdu vallaha. Jb gelene kadar bekleyeceğim hafıza sorunu düzelmezse o zaman root çakarım gene.
  • quote:

quote:

Arkadaslar
    dun telefonu pc ye bagladim 6 7 tane film attim
    daha sonra telefonla filmleri acacagim sira hafiza kartina tasidigim uygulamalar ve muzik ve resimler acilmadigini gordum
    buyuk bir ihtimal virus girdi
    simdi ne yapabilirim?
    bir daha olmamasi icin ne yapabilirim?
    simdiden cevaplayanlar icin tesekkurler

arkadaslar sorunlardan sonra telefonu fabrika ayarına getirdim ve hafıza kartını biçimlendirdim
    neyse telefona bastan uygulamaları ındırdım ve hafıza kartınada filmler attım
    flash playeri yuklemek istediğimde paket çözümlemede hata var gibi birşey cıktı her seferinde dedim neyse saglık olsun
    filmleri felan attım hafıza kartına
    ama suan hafıza kartını ne telefon goruyor nede pc goruyor
    kafam allak bullak oldu
    ne yapıcam şimdi ben
    hafıza kartını nasıl gostericem takıyom cıkarıyom yok
    telefonu kapatıp acıyorum yok
    tavsiyeniz varmı her hangi birşey yapabileceğim ?

şimdiden yardım edenlere teşekkür ederim

Up....

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: altaymobil

Merhaba arkdaşlar :)

hayırlı olsun.

Hepinize çok teşekkürler

• quote:

Root yapmıştım sonra asphalt 7yi indiremeyince zıvanadan çıkıp format attım (o kadar skor yapmıştım subway surfersda ). Beyler "vold.fstab" dosyasını değiştirmiştim de acaba formatla geri düzelir mi? Düzelmiyorsa biriniz orjinalini upload edin de yükleyelim içime oturdu vallaha. Jb gelene kadar bekleyeceğim hafıza sorunu düzelmezse o zaman root çakarım gene.

sorununun nedir mesajda kafa karıstırmıssın
  • 
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.