Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (357. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.671
Cevap
112
Favori
1.348.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: actafool

quote:

Orijinalden alıntı: ÖncüTürk

Root yapmıştım sonra asphalt 7yi indiremeyince zıvanadan çıkıp format attım (o kadar skor yapmıştım subway surfersda ). Beyler "vold.fstab" dosyasını değiştirmiştim de acaba formatla geri düzelir mi? Düzelmiyorsa biriniz orjinalini upload edin de yükleyelim içime oturdu vallaha. Jb gelene kadar bekleyeceğim hafıza sorunu düzelmezse o zaman root çakarım gene.

sorununun nedir mesajda kafa karıstırmıssın

Evet biraz öyle olmuş. Sıkıntım yok sadece eğer formattan sonra (recovery mode'dan yapılan) o dosya aynı kalıyorsa orjinalini biriniz upload etsin de değiştireyim dedim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: actafool

quote:

Root yapmıştım sonra asphalt 7yi indiremeyince zıvanadan çıkıp format attım (o kadar skor yapmıştım subway surfersda ). Beyler "vold.fstab" dosyasını değiştirmiştim de acaba formatla geri düzelir mi? Düzelmiyorsa biriniz orjinalini upload edin de yükleyelim içime oturdu vallaha. Jb gelene kadar bekleyeceğim hafıza sorunu düzelmezse o zaman root çakarım gene.

sorununun nedir mesajda kafa karıstırmıssın

Evet biraz öyle olmuş. Sıkıntım yok sadece eğer formattan sonra (recovery mode'dan yapılan) o dosya aynı kalıyorsa orjinalini biriniz upload etsin de değiştireyim dedim.

https://www.dropbox.com/s/1afdu39hfhnsd25/vold.fstab

Al orjinal şimdi temiz upload ettim

• 1ghzlik kernel calismiyor mu? :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayisikent -- 25 Kasım 2012; 1:24:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selmand

quote:

Orijinalden alıntı: hardgame123

quote:

Orijinalden alıntı: cmgrsy

quote:

arkadaşlar telefonla ilgili bir sorunum var. ekranı açmak için menü tuşuna basıyorum bastıktan sonra ekran ışığı yanıyor ve ekranı açmak için ekrana dokunun diyor (buraya kadar sorun yok) sonra kilidi açmak için ekrana dokununca ALGILAMIYOR. 1sn sonra algılıyor ve kilit açılmıyor işlemi tekrarlayarak açıyorum. ekran kilidini model olarak değiştirdim modelde de aynı. her zaman yapmıyor, mesela ekran ışığı yandıktan sonra 2 sn bekleyince algılıyor.neden kaynaklanıyor olabilir? normal kullanımda dokunmatikte problem yok.ama sinir bozuyor ben hızlı davranıyorum ?

Bendede böyle yazılımsal galiba android 4.1 de düzeltirler umarım.

herkeste var mı bu problem? jb gelene kadar bir çözüm yok mu?

bendede var evet.

birde boşa jb beklemeyin avcumuzu yalıyacaz. kaç ay oldu çıksa çıkardı şimdiye kadar.

ARKADASLAR BU SORUN ARTIK CANİMİ SIKMAYA BAŞLADI ÇÖZÜMU YOKMU ?? TELEFONU SİFİRLASAM DUZELİR Mİ :( :(

• bu sorun tamamen yazilimsal, yazilimsal olmasinin iyi yani duzeltilebilir olmasi. jb gelmiyecek avuc yalicaz diyen arkadasim lutfen bilgimiz olmayan konular hakkinda yorum yapmayalim millet olarak duydugumuza hemen inanmaya megilliyiz ortaligi karistirmayalim. jb icin samsung cihaza guncelleme gelecek dedi tarih vermeselerde 2013ten once guncelleme verilecek deniliyor, s3 mini jb ile satisa ciktigina gore samsung bu telden biraz hasilat yapmadikca hazir olsa da piyasaya sunmaz zaten. daha s2ye gelmedi bize daha 2-3 hafta var bence.

• Yazılımsal olarak bir sorun daha var sanırım biri sizi aradığınızda telefonu açınca ilk 1-2 saniye sesiniz karşı tarafa gitmiyor sizdede varmı böyle bir problem?
  • arkadaşlar nokiadan alışık olduğum TEK BİB SESİNİ arıyorum.telefon sadece bir kez bibleyecek,sonrasında tekrarlama yapmayacak.internet sitelerindeki sesleri koyduğumuzda bib sürekli tekrarlıyor.nokiada buna alışmıştım.samsungda sessis ve genel modlar var.nasıl yapılacağını bilsem kendim yapacağım.yardımcı olacak arkadaş varmı?çok makbule geçeçek eğer yardımcı olursanız
  • arkadaşlar telefonu kullanan bir arkadaşımın serzenişlerini aynen aktarıyorum. yardımlarınızı bekliyorum.

aldığım ikinci hafta telefon donmaya başladı. biri beni aradığında önce telefon kitleniyor. sonra bataryayı çıkartıp tekrar takmam gerekiyordu yeniden çalışması için. ama 2 hafta dualarla vs. böyle devam edince geçti bu sorun. bu sefer de şarj olmuyor. sürekli şarjda tutmam gerekiyor. mesela şarjdayken telefon açık olsun şarjı azalıyor. şarj tutmuyor şaarjj. başka ace2 alanların da başına gelmiş bu. şans beni buldu. çok kötü yaa. zaten çok yavaş fotoğraf çekiyordu çok sinir oluyordum, iyice gitti. 4 gündür sanki telefonuma serum takılmış gibi yaşıyorum.

Orijinalden alıntı: Schifoo

arkadaşlar telefonu kullanan bir arkadaşımın serzenişlerini aynen aktarıyorum. yardımlarınızı bekliyorum.

aldığım ikinci hafta telefon donmaya başladı. biri beni aradığında önce telefon kitleniyor. sonra bataryayı çıkartıp tekrar takmam gerekiyordu yeniden çalışması için. ama 2 hafta dualarla vs. böyle devam edince geçti bu sorun. bu sefer de şarj olmuyor. sürekli şarjda tutmam gerekiyor. mesela şarjdayken telefon açık olsun şarjı azalıyor. şarj tutmuyor şaarjj. başka ace2 alanların da başına gelmiş bu. şans beni buldu. çok kötü yaa. zaten çok yavaş fotoğraf çekiyordu çok sinir oluyordum, iyice gitti. 4 gündür sanki telefonuma serum takılmış gibi yaşıyorum.

bukadar sorunu varda neden garantiye gondermemis bide bu konuda o sorunlari bu telefonla yasayan oldugunu gormedim

• quote:

Orijinalden alıntı: okanreyiz

quote:

arkadaşlar telefonu kullanan bir arkadaşımın serzenişlerini aynen aktarıyorum. yardımlarınızı bekliyorum.

bukadar sorunu varda neden garantiye gondermemis bide bu konuda o sorunlari bu telefonla yasayan oldugunu gormedim

ben de ilk defa duyuyorum bu sorunları. onu da anlıyorum aslında henüz iki haftalık telefonu garantiye göndermek kolay değil, ayrılamaz insan
    neyse belki aynı sorunları yaşayan veya çözümünü bilen birileri çıkar da yardımcı oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schifoo -- 25 Kasım 2012; 12:30:28 >

• quote:

Konuyu ortadan yazmissiniz bence oncesi varmi yani telefon rootlumu baska islem yapipmismi kernel degismismi bunlarda yazdiklariniza etken olaylardir sammobileden orjinal turkiye stok rom indirilerek odinle atildimi bir sorun kalmayacagini tahmin ediyorum

• cozumu basit biz niye 200lira fazla verip garantili mal aliyoruz, android-samsung heran hersey olabilir.Eger kernel falan yuklediyse yada root gerektiren bi program o da buna sebep olabilir ki bunu garanti duzeltmez o yuzden ilk once telefonu yedekleyip stock romu odinle yukle, olmazsa baska bi batarya ile dene, gene olmadi gonder garantiye. sorunu tespit ederlerse ya duzeltecekler ya da yenisini gonderecekler zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayisikent -- 25 Kasım 2012; 12:54:53 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: selmand

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cmgrsy

quote:

arkadaşlar telefonla ilgili bir sorunum var. ekranı açmak için menü tuşuna basıyorum bastıktan sonra ekran ışığı yanıyor ve ekranı açmak için ekrana dokunun diyor (buraya kadar sorun yok) sonra kilidi açmak için ekrana dokununca ALGILAMIYOR. 1sn sonra algılıyor ve kilit açılmıyor işlemi tekrarlayarak açıyorum. ekran kilidini model olarak değiştirdim modelde de aynı. her zaman yapmıyor, mesela ekran ışığı yandıktan sonra 2 sn bekleyince algılıyor.neden kaynaklanıyor olabilir? normal kullanımda dokunmatikte problem yok.ama sinir bozuyor ben hızlı davranıyorum ?

Bendede böyle yazılımsal galiba android 4.1 de düzeltirler umarım.

herkeste var mı bu problem? jb gelene kadar bir çözüm yok mu?

bendede var evet.

birde boşa jb beklemeyin avcumuzu yalıyacaz. kaç ay oldu çıksa çıkardı şimdiye kadar.

ARKADASLAR BU SORUN ARTIK CANİMİ SIKMAYA BAŞLADI ÇÖZÜMU YOKMU ?? TELEFONU SİFİRLASAM DUZELİR Mİ :( :(

Onun nedeni işlemcinin boşta (kilitli) oldugu zaman en düşük frekans vermesi yani normal birşey isterseniz cpu master yükleyip minimum 400 alın sorunu halledersiniz yani bu sorun değil

• quote:

Orijinalden alıntı: kayisikent

1ghzlik kernel calismiyor mu? :(

Malesef bende çalışmadı 1.2 çalıştı 1ghz çalışmadı daha dogrusu 1ghz yükleyince telefon açılmıyor TURK AYGIRI Konuyu güncellemesi lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Memoland

quote:

Konuyu ortadan yazmissiniz bence oncesi varmi yani telefon rootlumu baska islem yapipmismi kernel degismismi bunlarda yazdiklariniza etken olaylardir sammobileden orjinal turkiye stok rom indirilerek odinle atildimi bir sorun kalmayacagini tahmin ediyorum

root,kernel gibi herhangi bir işlem görmemiş. ne yazdıysa aynen aktardım. fabrika ayarlarına geri dönse hallolur mu acaba?
    ben de 20 gün önce aldım cihazı. telefonun ve anroidin acemisi olarak pek yardımcı olamıyorum o yüzden.

• quote:

Orijinalden alıntı: kayisikent

cozumu basit biz niye 200lira fazla verip garantili mal aliyoruz, android-samsung heran hersey olabilir.Eger kernel falan yuklediyse yada root gerektiren bi program o da buna sebep olabilir ki bunu garanti duzeltmez o yuzden ilk once telefonu yedekleyip stock romu odinle yukle, olmazsa baska bi batarya ile dene, gene olmadi gonder garantiye. sorunu tespit ederlerse ya duzeltecekler ya da yenisini gonderecekler zaten.

çok teşekkür ediyorum hocam. aynen ileteceğim.
  • telefonda açtığımız internet sitesinin ekran görüntüsünü nasıl kaydediyoruz.açılan sitelerdeki fotoğrafları yakalayıp bilgisayara kaydedeleceğim bir android uygulaması varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliserpil2006

telefonda açtığımız internet sitesinin ekran görüntüsünü nasıl kaydediyoruz.açılan sitelerdeki fotoğrafları yakalayıp bilgisayara kaydedeleceğim bir android uygulaması varmı

Açma kapama tuşuyla orta tuşa aynı anda basarsan SS alır. Telefon hafızasındaki Screen Capture dosyasının içine atar.
  • Arkadaşlar cihazı alalı bikaç hafta oldu ve burdaki yazılan sorunların hiçbirine rastlamadım. Gün içinde biçok kere oyun oynuyorum ve sürekli netteyim, en 3 4 saat tlfon görüşmeside yapıyorum çok yoğun bi şekilde kullanmama rağmen şarj en az 1 - 1.5 gün gidiyor ortalama bi kullanımda ise 2 günü rahat çıkarıyor. Şarj tutmuyor diyenleri anlayamadım, benden daha farklı ne yapıyorlar acaba?

Bir de sizden öneri isteyecektim arkadaşlar 1.2 ghz lik kernelde sıkıntı yaşayan oldu mu? Bende yüklemeyi düşünüyorum. Aydınlatırsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DownClock01

Arkadaşlar cihazı alalı bikaç hafta oldu ve burdaki yazılan sorunların hiçbirine rastlamadım. Gün içinde biçok kere oyun oynuyorum ve sürekli netteyim, en 3 4 saat tlfon görüşmeside yapıyorum çok yoğun bi şekilde kullanmama rağmen şarj en az 1 - 1.5 gün gidiyor ortalama bi kullanımda ise 2 günü rahat çıkarıyor. Şarj tutmuyor diyenleri anlayamadım, benden daha farklı ne yapıyorlar acaba?

Bir de sizden öneri isteyecektim arkadaşlar 1.2 ghz lik kernelde sıkıntı yaşayan oldu mu? Bende yüklemeyi düşünüyorum. Aydınlatırsanız sevinirim.

Allah Allah bu kadar yogun kullanmanıza karsılık nasıl 1- 1.5 gün gidiyo anlamadım. bende 1 günü zor cıkaryo, bıkackere ınternete gırsem sarjı somuruyo nasıl oluyo anlamadım ki, nasıl sarj edıyosunuz acaba bızıde bılglendır belkı duzelır

• 
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.