Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (354. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.671
Cevap
112
Favori
1.348.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Amroth.

quote:

Orijinalden alıntı: okanreyiz

quote:

Orijinalden alıntı: Amroth.

Ah ah kafama takıldı yine yav, beyaz alacaktım ben her yerde siyah vardı siyah almak zorunda kaldım. ne vardı beyaz bulabilseydim

Takas edecek var mı

Cidden, beyaz kapak vs bulamam mı acaba

bende siyah alip beyaz kilif taktim guzel durdu

Nasıl oldu hocam merak ettim, resim atabilme şansın var mı

baska bir fotograf cekebilecegim cihaz yok ama kilfin resmini cekip atabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: TÜRK Aygırı

quote:

Orijinalden alıntı: Memoland

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2008632

sanırım 4.1 jb yi ace 2 için portluyorlar anladğım bu bi bakın isterseniz

Herhalde, Samsung'tan önce gelir...

İnsallah bekleyemiyorum artik kanuyuda kıt ingilizcem ile takip ediyorum anca anladigim kadariyla arkadas portu bitirmis ve yukleme asamasinda bakalim ne kadar stabil ve bugsuz olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

İnsallah bekleyemiyorum artik kanuyuda kıt ingilizcem ile takip ediyorum anca anladigim kadariyla arkadas portu bitirmis ve yukleme asamasinda bakalim ne kadar stabil ve bugsuz olacak

Araştırdım, herşeyiyle bitirmiş ve son birkaç şey kalmış her an paylaşabilir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Araştırdım, herşeyiyle bitirmiş ve son birkaç şey kalmış her an paylaşabilir.

Haydi inşallah bakalım nasıl bir şey olacak

• Vatan bilgisayarda Ace 2, 755 lira şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amroth. -- 24 Kasım 2012; 1:19:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliserpil2006

internetten sync denilen gps programını kurdum.bu deneme sürümünü tam sürüm haline getiribilrimiyiz.telefondan gps açık tutularak mı yön bulabiliyor bu cihaz.gps açarsak bu ücretli mi oluyor yani internetten mi yiyor.

Telefonda GPS olduğu için internetten yemez merak etme. GPS i açık tuttuğun sürece yönünü nereye gideceğini bulabilirsin.
    Deneme sürümünü tam sürüme çevirmek için satın alman gerekli program paralı çünkü.
    Ama programı ben kullanıyorum bi sorun olursa özelden sorabilirsin
  • öncelikle merhabalar. 2 haftadır kullanıyorum bu telefonu. benim gibi en son teknoloji istemeyenler için gayet ideal hoş ve uzun yıllar işinizi görebileceğiniz bir telefon. bu fiyatlara en iyisi yani.

tek eksiği ekranının gorilla glass olmaması. (sola ile ace2 arasında bu sebepten ötürü çok gittim geldim) bu yüzden narin bir telefon. önce saydam jelatin kullandım ekran görüntüsünde fazla bir değişme yaşanmamasına rağmen bana pek fazla güven vermedi açıkçası. ha takmışsın ha takmamışsın gibiydi. ardından mat taktım ki hala kullanıyorum, bu sefer de ekranda parmağınızı gezdirdiğinizde sanki a4 kağıda dokunuyormuşsun hissini verdi ayrıca görüntü kalitesi inanılmaz düştü.

size sorum saydam jelatin çizilmelere karşı mat kadar başarı sağlar mı? yoksa mata devam mı etmeliyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AVSEQ01.DAT

quote:

Orijinalden alıntı: kayisikent

Arkadaşlar Ace2'ye oyun indirken nasıl indireceğiz, Armv7 destekleyen oyunları indireceğim değil mi? Data dosyasını offline olarak indirme yöntemini kullanacağım da :) Misal most wanted'ın datasını kurup çalıştıran bir arkadaşım linkini bana gönderebilir mi, hatta oyunla ilgili bir site :) Asphalt 7 kasmadan çalıştıryor değil mi?http://g1211.hizliresim.com/13/p/g4qcj.jpg SG2 olanı mı indireyim?
    Kare içindekini indireceğiz değil mi?

Arkadaşım o resimle gösterdiğin sitenin linkini pm ile atabilirmisin?

aynen hocam banada atar mısın ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Schifoo

öncelikle merhabalar. 2 haftadır kullanıyorum bu telefonu. benim gibi en son teknoloji istemeyenler için gayet ideal hoş ve uzun yıllar işinizi görebileceğiniz bir telefon. bu fiyatlara en iyisi yani.

tek eksiği ekranının gorilla glass olmaması. (sola ile ace2 arasında bu sebepten ötürü çok gittim geldim) bu yüzden narin bir telefon. önce saydam jelatin kullandım ekran görüntüsünde fazla bir değişme yaşanmamasına rağmen bana pek fazla güven vermedi açıkçası. ha takmışsın ha takmamışsın gibiydi. ardından mat taktım ki hala kullanıyorum, bu sefer de ekranda parmağınızı gezdirdiğinizde sanki a4 kağıda dokunuyormuşsun hissini verdi ayrıca görüntü kalitesi inanılmaz düştü.

size sorum saydam jelatin çizilmelere karşı mat kadar başarı sağlar mı? yoksa mata devam mı etmeliyim?

evet sağlar. zaten aralarında koruma açısından fark yok ki bildiğim kadarıyla. ben 3 haftadır teli saydam jelatinle yoğun bir şekilde kullanıyorum. doğal olarak jelatin çizildi biraz. ama telin ekranı ilk günkü gibi duruyor. hem ekran kalitesinden ödün vermiyorum hem de çizilecek korkusu yaşamıyorum.

• Ayseq1dat ve sıkıldım99 data paketleriyle ilgili soruma cevap verebilirsiniz diye düşünüyorum

• Arkadaslar
    dun telefonu pc ye bagladim 6 7 tane film attim
    daha sonra telefonla filmleri acacagim sira hafiza kartina tasidigim uygulamalar ve muzik ve resimler acilmadigini gordum
    buyuk bir ihtimal virus girdi
    simdi ne yapabilirim?
    bir daha olmamasi icin ne yapabilirim?
    simdiden cevaplayanlar icin tesekkurler

• arkadaslar telefonu rootladım ardından 1. sayfadakı 1.2ghzlık karnelı yukledım yalnız yuklenıp yuklenmedıgınden emın degılım nerden ogrenebılırım? buyuk ıhtımalle yuklenmedı.
  • Windows daki virüsler linux tabanlı değildir yani androide zarar veremezler. Belki hafıza kartındaki dosyalarına zarar vermişlerdir, kartı tarat

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan369

arkadaslar telefonu rootladım ardından 1. sayfadakı 1.2ghzlık karnelı yukledım yalnız yuklenıp yuklenmedıgınden emın degılım nerden ogrenebılırım? buyuk ıhtımalle yuklenmedı.

1.2 ghz e yukledgınde tlfda resetleme oluyormu
  • Kerneli bilmiyorum nasıl yüklendiğinin anlaşılacağını ama şunu deneyebilirsin. Kernelden önce quadrant benchmark ile cihazı test edip Kernelden sonra tekrar test edip aradaki farka bakarak anlaşılabilir diye düşünüyorum.

• quote:

Windows daki virüsler linux tabanlı değildir yani androide zarar veremezler. Belki hafıza kartındaki dosyalarına zarar vermişlerdir, kartı tarat

telefon ile taratabilecegim saglam bir program onerir misin

• quote:

Orijinalden alıntı: mutfansa33

quote:

arkadaslar telefonu rootladım ardından 1. sayfadakı 1.2ghzlık karnelı yukledım yalnız yuklenıp yuklenmedıgınden emın degılım nerden ogrenebılırım? buyuk ıhtımalle yuklenmedı.

hayır olmadı zaten yukleme devam etmıyordu kendım yuklemeyı resetlereyerek devam ettırdım bekle bekle herhangı bırsey olmadı bende reboot attım sanırım yuklenmedı 1.1ghzlık karnelındede aynısı olmustu
  • quote:

Orijinalden alıntı: KraL_15

quote:

Windows daki virüsler linux tabanlı değildir yani androide zarar veremezler. Belki hafıza kartındaki dosyalarına zarar vermişlerdir, kartı tarat

telefon ile taratabilecegim saglam bir program onerir misin

google play da DR WEB LİGHT antivirüs programı var. üstelik türkçedir.

• Telefon için yapılan programlar pek iş görmez bence. Sen en iyisi hafıza kartını bilgisayara tak ya da usb ile bilgisayara bağla telefonu öyle tarat. Nod32 dışında avıra.kasper.bitdefender vb. Kullan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayisikent -- 24 Kasım 2012; 11:51:13 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mutfansa33

quote:

hayır olmadı zaten yukleme devam etmıyordu kendım yuklemeyı resetlereyerek devam ettırdım bekle bekle herhangı bırsey olmadı bende reboot attım sanırım yuklenmedı 1.1ghzlık karnelındede aynısı olmustu

hm tamm , google playden antutu cpu masterı ındr bakalım belkı ordan gorursun

• 
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.