Şimdi Ara

Samsung Galaxy A9 mercek altında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung'un 6-inç ekrana sahip olan en yeni ve büyük akıllı telefon modeli Galaxy A9 tüm detaylarıyla mercek altında. Snapdragon 652 işlemcisi ve 4000mAh kapasiteli piliyle bakalım bu telefon neler vaad ediyor.

• Videoyu izlemedim vaktim yok sonra izlerim ama bir sorum var? Bu telefon Türkiyede satışa çıktı mı?

• G5 den daha iyi bir cihaz. Tr ye gelir umarım

• yahu 20nmlik 4x a57 4x a53 cekirdek barindiran s810 ısınıyor.... tamam cortex a72 a57 ye göre daha verimli fakat bu 4x a72 4x53 çekirdekli s652 28 nm.. okuduğum kadarıylada herhangi bir isinma sorunuda yok bu işlemcide.. bu ne mantıksızlık anlamadım.. nanometre daha kötü olmasina rağmen cortex a72 bu kadar etkilimi oldu bu işlemcide.. kafamda deli sorular

• quote:

Orijinalden alıntı: unflattering

Videoyu izlemedim vaktim yok sonra izlerim ama bir sorum var? Bu telefon Türkiyede satışa çıktı mı?

Hayır.

• Bu sefer güzel birşey çıkmış ortaya. Demekki 7 mm telefona 4000 mah batarya sığabiliyormuş hemde %76 ekran/kasa oranı ile.

• 2199 TL fiyat ile gelir. Değer mi? Değer..

• Meizu Pro 6 incelemesinden sonra bu videoya bakınca bir tuhaf oldum.

Edit: Soldakinin Pro 6 olmasını dilerim.Aurora borealis screen saver ı ile tasarım çok hoş duruyor.2 3/4 D :D

Bu mesaja eklenen görseller:

Samsung Galaxy A9 mercek altındaSamsung Galaxy A9 mercek altında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONIONBUD -- 29 Mart 2016; 23:31:14 >

• videoyu izlerken kaşla göz arasında kadının çantasını da kapıverdiler :)

telefonu ilk gördüğümden beri büyük ekranı ve pili yüzünden almayı kafama koyduğum bir cihazdı. Ama düşününce a7 bile 1800TLden giriş yapmışken bunun 2000den aşağıya gelmesi mümkün görünmüyordu. Öyle olunca biraz daha bütçeyi zorlayıp note 5 almak çok daha mantıklı oldu benim için. Büyük ihtimalle Samsung da aynı şeyi düşünmüş olacak ki dünya genelinde satışa çıkarmadı hala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

G5 den daha iyi bir cihaz. Tr ye gelir umarım

Pil hariç hiçbir esprisi yok.O da boyutun getirdiği bir avantaj.
    Sahi hangi konuda G5 ten daha iyi?Ekran, işlemci, kamera, ses çipi, şu anki mevcut işletim sistemi sürümü, alacakları güncelleme desteği, Touchwiz ya da Lg 5.0 arayüzü gibi ölçütleri değerlendirdiğimizde hangisi daha iyi?
    Bir daha düşün istersen.. :)

• quote:

Şakamı yapıyorsunuz ? Birde artılamışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Elinden gelenin en iyisi bumu gerçekten.

Kurduğun cümlede akıl, mantık namına hiç bir şey yok.

• koccaa telefon, bildirim ışığı yokmuş. bildirim ışığı olmayan akıllı telefon adamı kanser eder.

• Kadınlar ve büyük cep pantolon giyen erkekler için uygun boyutta bir telefon.

Lebron James bunu beğendi. :)

• Bildirim ışığı olmaması haricinde çok güzel bir cihaz olmuş.
  • Cat4 modeme sahip. a9 Pro cat7.

• samsungdan gördüğüm kadarıyla s6 ve üstü alınacaksa alınır altı için değmez fiyattan ötürü.

• 6" nedir yaaa...tepsi
    insan kullanacak bunu
  • Greylights kullanıcısına yanıt
    Bu sefer de ekranın ölçüsünü fazla kaçırmışlar. :)

6 inç ekranı 5000 mAh batarya ile sunmak varken samsunga yakışmamış.Fiyatı düşük olursa o zaman eyvallah denilebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aycibin A kullanıcısına yanıt
    Kulllanan kullanır bize görede karınca gibi ekranı nasıl çekiyorsunuz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.