Şimdi Ara

Samsung Galaxy A9 mercek altında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • mevcut flash player'da iken sesi flash player içerisinden açtıpğımda ses göstergeci fare hareketlerimle azalıyor ya da artıyor, alternatif flash player da böyle bir sorun yok.

• 6" diye telefonu eleştirenlere bişey göstermek istiyorum..

Samsung Galax A9 2016
    161.7 x 80.9 x 7.4 mm (Uzunluk/Genişlik/kalınlık)

iPhone 6S Plus
    158.2 x 77.9 x 7.3 mm (Uzunluk/Genişlik/kalınlık)

6" ekranlı bir telefon olmasına rağmen nerdeyse iPhone 6 Plues ve 6S Plus ile aynı seviyede, 6" diye bu telefonu eleştirmek acımasız olur zaten piyasadaki en iyi kasa ekran oranını sunan markalardan birisi Samsung

• Telefondan çok arkada ablanın oynadığı robot dikkatimi çekti :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MrKira

quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

G5 den daha iyi bir cihaz. Tr ye gelir umarım

Şakamı yapıyorsunuz ? Birde artılamışlar

Diğer markaların fanboyları artılamış.Tasarım ve bataryası fena değil samsung un a serisi genel olarak güzel ama gereksiz pahalı oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ablanın oynadığı robot daha çok ilgimi cekti. 6 inç nedir arkadaş?

• quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Kulllanan kullanır bize görede karınca gibi ekranı nasıl çekiyorsunuz

gözler sağlam allaha şükür
  • Tizen versiyonu çıksa keşke bu donanımla uzaya çıkar cihaz.

• A8 varken çokta bi manası yok bence , bide kaç paraya gelicek note 5 parasına gelirse almak çok anlamlı olmaz ...

• Robot güzelmiş.kusura bakmayın hiç ilgimi çekmedi cihaz.

• A9 piknik telefonu mu ki, A9'da FM Radyo entegrasyonu var ama üst modellerde yok?! Olmadı bir de TV anteni koysaydınız da karasal yayın TV izleseydik!
  • Led ışığı nerededir? Samsun'a selam olsun!
  • Ben lg gflex 1 kullanıyorum 6" taşıması elle kavraması az sorun oluyor aslında bu özelliklerde 5.5" olsa olur. 6" alacaklara uyarım şudur 6" bence ideal büyüklüğün üstündedir max telefon büyüklüğü 5.5" tir.
    Ama 6" lik telefona da insan alışıyor. Eşimde s3 var kirbit kutusu gibi geliyor bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 30 Mart 2016; 19:00:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkandogan123

Ekranı Diğer AMOLED Ekranlardan çok kötüydü. Size de öyle geldi mi? Renk kalitesi çok kötü bence.

yahu bende onu diyecektim ekran parlaklığı kısık gibi sanki bi gariplik var o telefonda belkide bozuktur o ekranda bir gariplik var o kesin amoled öyle olmaz :)

• robot çok güzel yha :D

• Zenfone 6 kullanıyorum ve yakın zamanda telimi değiştirmek istiyorum ama bütün tellerin ekranı küçük geliyor gözüme nasıl alıştıysam. Benim gibi büyük ekran sevenlere iyi alternatif tabi ki ülkemize gelirse. Kaderini fiyatı belirler. Öyle bir fiyatı olmalı ki "üzerine az daha verip note 5 alırım" demeyelim.

• telefon arkadaki robot kadar heyecan vermedi fiyatına göre gereksiz telefon bence

• güzele benziyor.
    Yorumlama süper

• Kesinlikle iphone 6s+ katili ,

• büyük ekran sevenler için ideal telefon ama galiba türkiye satışı olmayacak.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.