Şimdi Ara

Samsung Galaxy A72 [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: obasar84 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.473
Cevap
30
Favori
122.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Redmi note 10 pro 8gb 3999 olarak fiyat açıklanınca artık beklenecek bişey kalmadı.bugün yarın fiyat ortaya çıkar.A52 daha sonra çıkacak dedi bikaç teknoloji editörü.ona istinaden dedim a72 önce çıkar diye ama belki a52 a72 aynı anda da çıkabilir tabi.

• Arada 500tlden fazla fark olacaktır.Tahminim 4699 3799 şeklinde.Ama bi sürpriz olup a72 5499 a52de 4499 olursa şaşırmamak lazım xiaominin fiyatları görünce.

• A52 de a72 de oldukça güzel paketler bence, şişirme 108mp gibi seyler yerine ois+suya dayanıklılık sunuyorlar, a72de telefoto da var. 90/120hz ve 720g/730g-732g farkları göz ardı edilebilecek farklar.
    Eğer 4500 civarında gelirse a72 başarılı olur, yoksa önce çinliler sonra küçük kardeşi siler piyasadan a72yi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cinliler orta segmenti samsungun elinden aldilar samsung geri almak istiyorsa A72'yi 4000 tl fiyat etiketiyle cikartmasi gerekiyor burdan yukarsi bu telefona fazla cinli rakipler bu fiyat segmentinde cok donanimli telefonlari var piyasada uygun fiyata satiyirlar samsung A72 yi yuksek fiyata cikarirsa cok musteri kaybeder umarim guzel fiyat aciklarlarda aliriz bu telefonu.

• Note 10 pro düşündüğümden pahalı çıktı.A52 nin fiyatını mantıklı yaparlarsa note 10 u vurabilirler. Şahsen A52 yi bekliyorum ben.

• Sudafed kullanıcısına yanıt
    Note 10 pro fiyatı belli mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Lansmanda 6-128 modeli için 3800, 8-128 için 4000 lira diye belirttiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tucsonFL -- 25 Mart 2021; 20:41:50 >
  • mg3 M kullanıcısına yanıt

Çinliler evet piyasayı ele geçirdi ama a72 için 4000 hayal ötesi bi fiyat.oralara düşebilirlerse a52 max 3400 olur ki bu fiyat bandında a52 a72 harici başka telefon satılmaz.

• A52 3999 tl olarak görünüyor. Note 10 pro ile aynı bence fena değil fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sudafed -- 26 Mart 2021; 12:1:45 >
  • Sudafed kullanıcısına yanıt

Denk işlemcilerle aynı fiyat. Xiaomi çöpüne para vermektense Samsung cihaz almak çok çok daha mantıklı. A52 için verilecebilecek en iyi fiyat buydu. Hediye verceklerini de düşünmüyorum. A72 ile fiyat farkı da 900 TL. Hemen hemen 100 Euro yapıyor. Yurt dışı fiyat farkı da bu seviyedeydi. Samsung yine kıyak yapmış. Hak ettiği orta segmenti tekrar ele geçirsin de Çin markaları görsün gününü. Samsung Galaxy A72  [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Sudafed

A52 3999 tl olarak görünüyor. Note 10 pro ile aynı bence fena değil fiyat.

Fiyatlar nerede gözüküyor

• Samsung Galaxy A72  [ANA KONU]

• Asla 4900 edecek bir cihaz değil.

• Redmi note 10 serisinin yanında bu fiyatla ölü doğdu biraz, işi zor.

• tucsonFL kullanıcısına yanıt
    Bence A52 4000tl gelirse alınabilir gibi gibi

• A52 alınır, ben A72 için dedim hocam ölü doğdu diye.

• tucsonFL kullanıcısına yanıt
    Yani fiyat doğruysa A72nin 4900 edecek neyi var anlayamadım

• Samsung canlı desteğe bağlanıp sordum fiyat belli mi diye Nisan ayında satışa çıkması planlanıyor diye cevap geldi.

• 4799 bekliyordum bir tık üstüne çıkmıs kampanya olmazsa beklemek lazım fiyatı düşmesi için.

• Diğer sitelerde 4500'e satarlar, bakalım satışları nasıl olacak.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.