Şimdi Ara

Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
6.339
Cevap
65
Favori
357.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar herkeze merhaba benim için öncelik kemera ve batarya a71 ile realme 6 pro arasında kaldim. Sizce kemera olarak hangisini tercih etmeliyim. Nova 5t tavsiye etmeyin düşünmüyorum. Yada kısa zamamda çıkacak orta segment tel var mı beklesem ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alfabrava kullanıcısına yanıt
    realme 6 pronun işlemci ve ekran olarak a71'den çok eksiği var.
  • Desibel34 D kullanıcısına yanıt
    A71'de de sar yüksek hocam
  • Sizlerce A71 mi Nova 5t mi?
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Nove 5t karşılaştırılacak bir cihaz değil
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Direkt a71

• quote:

Orijinalden alıntı: arifomer

Hocam hayırlı olsun. güle güle kullanın. ilk izlenimlerin olumlusu olması güzel.

Birde benim gibi kararsızlara yardımcı olması açısından beyaz sizi tatmin etti mi yoksa keşke başka renk alsaydım dediniz mi?

Alıntıları Göster
    Siyah çok parmak izi bırakıyor. Mavi bence biraz yapay gözüküyor, plastik olduğu belli oluyor. Beyaz parmak izi bırakmıyor ve cam gibi gözüküyor. Prizma şekli daha güzel gözüküyor. Bence beyaz daha güzel.
    https://www.youtube.com/watch?v=Npji0waGkNo&t=431s

• Aynı sorun bendede var yesillenme sorununa ek olarak sanki telefonun sag ustten alta kadar mavilik varmış gibi telefona baktikca moralim bozuluyor servise gondersem görebilirlermi bilmiyorum bundan öncede samsung kullanıyordum onunda ekrani sıkıntılıydı bidaha samsung kesinlikle almayı düsünmüyorum bomba gibi elinizde patlayabiliyor bu arada telefonu alalı 1 ay olmadı.

• Ekran olarak a71 güzel ama çok şikayet var yesillenme gibi bir sorun. Kamera olarak da sekmentine göre güzel değil diyen çok benim için önemli olan kamera güzel fotoğraf güzel sabit video 6 pronun on kamerasında hem geniş açı hemde eis var işlemci olarak a71 diyorsun ama 720g yeni bir işlemci hatta antutuda a71 daha iyi scor alıyor

• Bu ışığı düşürünce görünen yeşil sarı parlaklık tüm a71 modellerinde olduğu ve s20 de olduğu ve Samsung un yaptığı açıklamada yazılımsal olduğu ve güncelleme ile bu sorunun çözüleceğini s20 için söylemiş. A71 için de umarım gelir deniyor yabancı forumlarda. Yani herkeste var, dikkatli kullanıcılar fark ediyor. Ürünü değiştirmek çözüm değil zira yabancı forumlarda yeni telefon alan hatta ekranı değişen kişiler bile sorun devam ediyor diyor.

• özgür41 kullanıcısına yanıt
    işlemci nedeniyle mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadirdalgic

Direkt a71
    Size göre artıları neler? Batarya işlemci mi?
  • arifomer kullanıcısına yanıt
    Valla içime su serptiniz insallah şu sorun geçerde rahatlarım artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şuan elimde Hepsiburada tarafından gelen Samsung A71 telefon var kutusu hiç açılmadı. Bugün geldi. Hiç açmadan HB nasıl iade edebilirim. Bu sorun var mı yok mu denemek dahi istemiyorum açıkcası ?
    Güldürdünüz.. Bu sorunun cevabı burada değil, "hepsiburada" müşteri hizmetleri ile görüşün.

• -KuTLuBeY- - kullanıcısına yanıt
    Onu bizde biliyoruz. Sorun var açmanı önermem iade et veya aç kullan gibi bir naçizane bir öneride bulunsaydın güzel olurdu.

Neden? Yaşayacak ve görecek olan sizsiniz! Yazmış olduğunuz yazıyı, bir başkası yazmış gibi okuyun, anlarsınız. Fikre gelince, iade edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: özgür41

Şuan elimde Hepsiburada tarafından gelen Samsung A71 telefon var kutusu hiç açılmadı. Bugün geldi. Hiç açmadan HB nasıl iade edebilirim. Bu sorun var mı yok mu denemek dahi istemiyorum açıkcası ?
    Hocam iade talebi oluşturup gelen kod ile iade edebilirsiniz ama ekran sorunundan kaynaklı mı göndermek istiyorsunuz? Bende hb dan sipariş verdim cumartesi burada olacak sanırım.
  • Bende kararisz kaldım...a71 mı ...realme 6 pro mı diye....
    A71 in ekranı çok hoşuma gidiyor ..büyük ve canlı renkler....6 pro incelem şansım olmadı....onu da görsem karar vereceğim...6 pro daha iyi resim özelikleri var sanki ...
    Şarj konusunda belki 1 tık daha öndedir...tel.ile hayatta oyun oynamam...ekranı gizle olsun, şarjı iyi gitsin...güzel resim ve video çeksin ...benim için yeterli.....
    İşlemci vs..cok takılımiorum....şu an elimde mı note 3 var..3 yildir kullanıyorum....o bile işimi görüyor da artık yeter diyorum...
    Ekranı da kirildi...yeni trl.grcme zmani geldi....
    Samsung yada 6 pro..int.de hangisi 3 bin TL nin altına 1 TL bile düşse onu alacahim sanırım...bütçe max.3 bin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatum -- 30 Nisan 2020; 23:45:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatum

Bende kararisz kaldım...a71 mı ...realme 6 pro mı diye....
    A71 in ekranı çok hoşuma gidiyor ..büyük ve canlı renkler....6 pro incelem şansım olmadı....onu da görsem karar vereceğim...6 pro daha iyi resim özelikleri var sanki ...
    Şarj konusunda belki 1 tık daha öndedir...tel.ile hayatta oyun oynamam...ekranı gizle olsun, şarjı iyi gitsin...güzel resim ve video çeksin ...benim için yeterli.....
    İşlemci vs..cok takılımiorum....şu an elimde mı note 3 var..3 yildir kullanıyorum....o bile işimi görüyor da artık yeter diyorum...
    Ekranı da kirildi...yeni trl.grcme zmani geldi....
    Samsung yada 6 pro..int.de hangisi 3 bin TL nin altına 1 TL bile düşse onu alacahim sanırım...bütçe max.3 bin...
    Bende Samsung A71 sipariş ettim Hepsiburada tarafından ve satıcı olarakta Hepsiburada'dan. Brightstar distribütör garantili olarak geldi. Sitesinde Samsung Türkiye Garantili yazdığı halde. Bende direk iade ettim. Şuan A71 beğendiğim halde kronik soruna doğru ilerleyen bir ekran problemi var gibi ne yazık ki. Benimde aklımda Realme 6 pro var. Yada biraz fazla verip hiç sorun yaşamamak için Apple 11 mi seçenekler bitti sayılır. Huawei markasına sıcak değilim.

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.