Şimdi Ara

Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.339
Cevap
65
Favori
357.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eşime aldım. Yaklaşık 1 aydır kullanıyor. Gayet güzel orta segment bir telefon. Kamerası öyle ahım şahım değil ama kötüde değil. Hız olarak geyet iyi. Büyük telefon isteyenler içinde ideal. 3k dan fazlada etmez onuda belirteyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arifomer kullanıcısına yanıt
    Jelatin olayına takılmayın. Samsung dan gelen cihazlarda jelatin yok, alt kutu ve üst kutuyu birbirine bağlayan güvenlik bandrolü var sadece.. Ürünü tedarik eden firmanın insiyatifi jelatinli olup olmaması. Bu durumun sebebi ise, ürünler Türkiye ye uygun hale getirilmesi için kutu içeriğine Türkçe içeriklerin (garanti belgesi,kullanma klavuzu) vb. koyulması için açılıyor kutular tekrar paketleniyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Distribütör garantisi demek samsung Türkiye garantisi demek zaten. Aynı şey. Sizin karıştırdığınız paralel ithalat. Paralel ithalat farklıdır. Ama Distribütör veya samsung Türkiye garantili farklı değil ayni şeydir.

Alıntıları Göster

• Adam distribütor garantinin paralel ithalat olduğunu sanıyor birde kendini düzelten kişiye aklınca laf soktuğunu falan sanıyor. Değişik insanlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-483D60B32

Abi nasıl hastalık lı insanlar var ya, adam almış telefonu kutusunu açıp acmamayi forumda soruyor.

Bu nasıl kafadır biri anlatsın bana.

Ben bu telefonu alıp bu forumda ilk yorum yapanlardanim,

Telefonumda bir sıkıntı yok, çatır çatır kullaniyorum.

Telefonum yeşil felan degil, evet ekranı kısınca o olay bende de oluyor. Bunu normal kullanımda goremezssiniz.

Çok boş insan var cokk boş, ama hepsi kendini akilli zannediyor.

Tuaff yemin ederim tuaffffffff
    Boş insandan kastınız nedir? Burada ekran yeşil dedik diye boş insan mı oluyoruz? Ne yapalım 3200 tl verip hatalı ürün mü alalım? Kusura bakmasın kimse ben samsung' dan zengin değilim. Bunca yıl ürünleri garanti kapsamından nasıl çıkardıklarını hepimiz biliyoruz, hiç bir firmaya babamın malıymış gibi davranamam. Ekranda 3. parti yazılımların izi kaldığında garanti dışı bırakmasını biliyor ama samsung. O kullanıcı hatasıysa(!) bu da üretici hatası. Telefonun olumlu, olumsuz yönlerini söylemeyelim, siyaset yapar gibi çıkalım buraya ekran gri renkleri yeşil olarak gösterebiliyor gece körlüğü için yapılmış mükemmel bir telefon diye reklam mı yapalım?

• Kardeş bir doktora görün.

• A51, m31, a71 siz olsanız hangisini alırdınız?

Yıllardır telefonlara bakmadim ama samsungun sacma sapan bir model çeşitliliği olmuş.

• bu 3 cihaz içerisinden kesinlikle a71

• Arkadaşlar 5.5 senedir iphone 6 kullanıyorum artık değiştirme zamanı geldi. Hızlı stabili vs çok iyi fakat ekrandır bataryadır vs.

Yine en az 5 sene rahat rahat stabil kullanacağım cihaz almak istiyorum ama adroid ve samsungsan çekincem var.
    A71, note 10 lite ve iphone xr düşünüyorum. Fiyatları çok farklı ama sizlerdende düşünce almak istedim. Öneriniz nedir bana?
    Çünkü samsungda 2 sene sonra çok sıkıntı yaşayabileceğimi düşünüyorum.

• Kerii K kullanıcısına yanıt
    hocam 5 sene uzun bir süre olduğundan dolayı hiç bir android i tavsiye etmem siz iPhone ile devam edin derim en azından 5 sene cihazın arkasında adamlar

• Kerii K kullanıcısına yanıt
    Bende iphone 6 dan geçtim inan bana doğan slx den inip maserstiye binmiş gibi oldum çok memnunum

• Bende bugun a71 aldim haftaya gelir.

Spigen kılıf hicbiryerde kalmamış.

Tavsiye edebileceğiniz duzgun bir kılıf var mi?

Birde gelen ürün üzerinde samsung turkiye mi yazacak samsung turkiye garantili aldım. Brightstar falan eskiden vodafone urunlerini getirirdi.

Geldiğinde kirmizi ekran ve yeşil ekran sorunlarina bakacağım insallah olmaz

• Spigenin kendisinden al

• quote:

Orijinalden alıntı: oldboy83tr

Bende bugun a71 aldim haftaya gelir.

Spigen kılıf hicbiryerde kalmamış.

Tavsiye edebileceğiniz duzgun bir kılıf var mi?

Birde gelen ürün üzerinde samsung turkiye mi yazacak samsung turkiye garantili aldım. Brightstar falan eskiden vodafone urunlerini getirirdi.

Geldiğinde kirmizi ekran ve yeşil ekran sorunlarina bakacağım insallah olmaz
    https://www.hepsiburada.com/caseology-samsung-galaxy-a71-kilif-vault-matte-black-acs00599-p-HBV00000RHDR4?magaza=Hepsiburada

Ben bu ürünü aldım. Spigen sitesinde de satılıyordu. Aradım sordum evet elimizde var dediler. 69 tl. Ödemeyi yaptım. Elimizde yok deyip iptal ettiler. Yaptığınız çok ayıp önceden sordum var dediniz dedim.

Neyse 103 tl ye hepsiburada dan aldım.
    https://www.youtube.com/watch?v=YwTyQ2Yw_DU&t=164s

buda incelemesi kalitesi harika.

• arifomer kullanıcısına yanıt
    Maşallah :) ürünler gelince fotolarını paylaşım bizlerle mutlaka

• quote:

Orijinalden alıntı: -KuTLuBeY-

Maşallah :) ürünler gelince fotolarını paylaşım bizlerle mutlaka
    Tamamdır hocam
  • Flowles kullanıcısına yanıt
    @arifomer @Flowles

Teşekkürler arkadaşlar.

• Merhabalar telefonu alanlar memnunlar mı olumsuz yönleri nelerdir beni bilgilendirebilir misiniz? Ayrıca instagram hikaye performansı nasıl telefonun video çekmeyi deneyen oldu mu hiç instagram üzerinde teşekkürler
  • Klişe bir ifade ama, telefondan ne beklediğiniz önemli. Ama bu 3 model içinden seçim yapmak istiyorsanız öncelikle A51'i listeden çıkarın isterseniz. Önceliğiniz batarya ise kesinlikle M31. Batarya akşama kadar rahatlıkla yeter, akşam evde nasıl olsa şarj ederim derseniz de kesinlikle A71.
    Bu arada yaklaşık 3 haftadır A71 kullanıyorum, memnunum. 4500 mAh batarya biraz daha fazla gitse iyi olacak diye bir temennim var sadece :)
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.