Şimdi Ara

Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.339
Cevap
65
Favori
357.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı koşullar da ben aldım 3212/3 tercih ettim ticari kart vardı.
    Ben fiyatın yükselme ihtimali olabilir düşüncesindeyim. Malum içinde bulunduğumuz durum ve döviz hareketliliği. 😞😞

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Word karti olanlar için 75 tl n11 puanı icin son gün. ayrıca ödemeyi yaptıktan sonra istediginiz takdirde faizsiz 3 taksit yapıyor.

• Good Lock yüklenmiyor sanırım bu cihazlara deneyen olursa bana yazabilir mi ?

One Hand ve Task Changer çok elzem özellikle.

https://forum.donanimhaber.com/04-12-19-good-lock-2019-pie-uygulamalar-ipuclari-anlatimlar-linkler-gl-2018-oreo--137426040

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 29 Şubat 2020; 19:52:46 >
  • Cihazın pil durumu ile alakalı ekran süresi vb. nasıl bilgi verecek varmı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Good Lock yüklenmiyor sanırım bu cihazlara deneyen olursa bana yazabilir mi ?

One Hand ve Task Changer çok elzem özellikle.

https://forum.donanimhaber.com/04-12-19-good-lock-2019-pie-uygulamalar-ipuclari-anlatimlar-linkler-gl-2018-oreo--137426040
    önce nice lock yükle sonra istediğin modülü apk olarak indir kur sonra nice lock içerisinden çalıştır
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bluehorizonapps.nicelock3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 29 Şubat 2020; 23:40:49 >

• Dostum ben biliyorum kullanıyorum zaten de belki bu modeli önerebilirim başkasına öğrenmek istedim destekliyor mu diye çünkü bazı cihazlara kurdurtmuyor genellikle amiral gemilerinde açılıyor bu programlar.

• Bugün Mediamarkt'ta inceledim. Yanında da A51 vardı. Beyaz ekranda çok bariz şekilde pembemsi idi. Fotoğrafta solda olan A71. Fotoğraf tam net değil ancak ton farkını bariz görebilirsiniz.
    Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roland Deschain -- 1 Mart 2020; 1:53:52 >
  • Almak için fiyatın düşmesini bekliyordum. Bu kırmızı ekran olayı çıktı. Hepsinde olan bir durum mu acaba.
  • A51 kasıyo donuyo , A71 in ekranı kırmızı ne alıcaz biz şimdi ?

• Arkadaslar ben aldim telefonu, ekran stock ayarlarda bu şekilde,

Fakat ayarlardan ekranı normal beyaza dondurebiliyorsunuz.

Telefon yeni çıktı.yazilimsal oldugunu düşünüyorum.

Çünkü ekran ayarlarıyla oynayınca o pembelik gidiyor.

Telefon kutudan ilk çıktığında berbat bir ekran karşılıyor sızı. Renk olarak.

Telefon cok yeni, muhakak hallederler.

• güzel diyorsunuz cidden çözülecek sorunlar ama bu cihazları hiç mi kontrol etmiyorlar
    a51 almak istedim Bluetooth sorunu çıktı
    a71 dedik ekran rengi farklı yani bu çok mu zor kontrol edilmesi aklım almıyor acele acele yüzlerce telefon çıkaracağına biraz şu işlere önem verin

• Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    maalesef ekran renginin pembelegini kontrol etmiyorlar. simdiye kadar hic bir telefon markasinin ekranlarini uretim aşamasinda kontrol ettiginide duymadim. varsa kronik bir sorun zaten ortaya cikar..

dun aksam arkadasim almis media markettrn.. sorunsuz bir tel vardi.. cok basarili ben cok begendim lakin kamera cikintisi cizilmeye cok dayaniksiZ.. kilifsiz kullanilmaz..

• quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

Bugün Mediamarkt'ta inceledim. Yanında da A51 vardı. Beyaz ekranda çok bariz şekilde pembemsi idi. Fotoğrafta solda olan A71. Fotoğraf tam net değil ancak ton farkını bariz görebilirsiniz.
    Yazılımsal bir şey midir sizce? Acaba güncelleme ile hallederler mi?

• A71 mi, garantisiz Xiaomi mi note 10 mu arkadaşlar sizce? Daha önce hiç xiaomi kullanmadığım için ikisi arasında kararsız kaldım. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?

• Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    Telefonu sorunsuz sekilde kullaniyorum.

Bir sıkıntısı ile karailasmadim.

Ilk acip kullanmaya basladiginizda ekran iyi görünmüyor.

Ama ekran ayaralrindan gerekli ayarları yapınca ekran düzeliyor.

Cihaz çok yeni. 1 ay bile olmadi cikali.

Eminim duzeltcek bir sıkıntı.

Telefonun uzerinde çıkış yazılımı var. Ocak 2020.

Alacağı guncellemelerle daha iyi bir telefon olacağını düşünüyorum.

Cihaz çok hızlı. Şarj çok iyi. 8 ram. Qualcomm işlemci. Ve büyük bir ekran.

A51 den çoğu konuda üstün bir cihaz. You tube da izledim araştırdım.

En güzel yanı android 10 la gelmesi.

Tek sıkıntı ekran. Oda yazilkmla iyilestirilir diye düşünüyorum.

Onun dışında sıkıntısı olmayan bir cihaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • notsec N kullanıcısına yanıt
    Bende aynı şeyi çok düşündüm. Fiyatları yakın olunca. Mi note 10 Pro mu bu mu diye. Gittim gittim geldim. Ama sonuç olarak. O kadar para verip. garantisiz bir cihaz. Tek hat kayıtlı. Sıfırlama sonrası imeil silinmesi. Şebeke problemi yaşama riski. (Band 20 den dolayı)
    A71 modelini tercih ettim. Haa kamera harici de bir üstünlüğü yok diğer özellikler birbirine çok yakın. Tercihini yaparken bunları göz önünde bulundur. (garantili fiyatı o paraya zaten değmez)

• notsec N kullanıcısına yanıt
    Xiaomi cihazları genellikle çok kaba ve kalitesiz duruyor, arayüzü de çok sıkıcı ve basit, bakmayın bu kadar popüler olduğuna sırf fiyatından dolayı bizim insanımız ucuzu çok sever, iphone ve samsung'tan şaşmayın ancak para konusunda sıkıntı varsa sırasıyla huawei, xiaomi'ye bakılabilir.

Donanım olarak kesin daha iyidir ne varsa dolduruyorlar zaten ama günün sonunda işine yarayacak akıllı göze hoş gelen kullanımı Samsung sunar tartışmasız, artık donanım değil yazılım para ediyor, bir IOS'tan zengin oldu Apple.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.