Şimdi Ara

Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: igonam Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
3.984
Cevap
72
Favori
185.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 22 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 341
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 46 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 72
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ercaner jr. (472 mesaj) xTheXx (337 mesaj) isa_tr (299 mesaj) arifomer (202 mesaj) nevrans (93 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (958 mesaj) Mobil (1843 mesaj) Mini (121 mesaj) Uygulama (1062 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy A71 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    312 Mesaj
    Android ekranı için kodlar vardı. Daha bir yerde görmüştüm.

Ekran sıcaklık değeri bazı telefonlarda 0 iken bazılarında 2 idi.

Bu kodu biliyormusnuz. Android ekranı için.

Bunu yaparak ekran renk sıcaklık değerini degistirebiliyorduk.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    256 Mesaj

Direk güneş altında görünen xiaomi ve meizu modelleri olduğunu biliyorum. Bunda da direk yoğun ışık altında görülebilir. İnanmak istemiyorum ama Resimde görünen bence parmak izi sensörü.🙂

|
    |
    metalman133 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: metalman133

Arkadaşlar beyaz ekranda şöyle bir iz var , foto çekme butonu ekranı mi yakmış yoksa parmak izi okuyucusu mu gözüküyor bilmiyorum ama belli oluyor yani

Defalarca kontrol ettim, bende öyle bir iz yok. Cok bastirmakla alakalı olabilirmi acaba.

Siz telefonu nerden aldınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    428 Mesaj

Ben henüz almadım hocam teknosada incelerken gördüm, bu kırmızı ekran vs yazdıkları için yukarıda gidip bakayım dedim , çok bir kırmızılık görmedim ekranda ama bu şekilde kırmızı bir yuvarlak var her daim

|
    |
    tatargs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    **AMD Phenom II X6 1055T 2.8 GHz, 9 MB** ASUS M4A87TD/USB3** G.SKILL Ripjaws 4 GB (2X 2GB) DDR3 1333 MHZ RAM CL7 2GB kingston hyperx DDR3 1333 MHZ RAM CL7 **WESTERN DIGITAL 1 TB SATA III HDD 64MB Caviar Black 6GB/s WESTERN DIGITAL 2 TB SATA III HDD 64MB Caviar GREEN 6GB/s**POWERCOLOR HD6870**LG W2286L-PF 22'' LED LCD MONİTÖR, Full HD**COOLER MASTER RC-690 KKP4-GP 650W Aliminyum**
  • Yarbay
    4228 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rebelyell

sizce bu telefonu mu almak daha mantıklı yoksa realme xt yi mi? ikiside 8gb ram ve benzer özelliklere sahip
    bence a71

|
    |

Orijinalden alıntı: bamorex

Yakında çıkacak Samsung Galaxy Note 10 Lite yada bu mu telefonun kararsızlığı var bir çok kişide.

Qualcomm Snapdragon yada Samsung Exynos işlemcileri karşılaştırması çok yapılıyor ve Qualcomm Snapdragon hep tercih sebebi olmakta.Yeni Saumsung'un amiral gemisi S20 modellerinde Samsung Exynos vede 5G özelliği olmayan ederi yüksek ürünleri satacak ülkemizde.USA'da Qualcomm Snapdragon ve 5G olanı satışta.Avrupa ve ülkemize üvey evlat muamelesi yapmaktadır.Ama eninde sonunda 5G teknolojisi tüm modellerde satılacktır.Amiral gemilerine yıl sonuna doğru diğer modellere seneye gelecektir.

Soru şu, şimdi bu telefonlardan mı tercih yapmak yada 5G teknolojisini beklemeliyiz.
    5G teknolojisinin ülkemizde yaygınlaşması 3-4 seneden önce olmayacak gibi. Yine de şu an 5000TL + gibi bir ücret ödeyip sonrasında 5G siz kalmak risk gibi.

• Yüzbaşı
    256 Mesaj
    Cihaz elime ulaştı arkadaşlar kırmızı ekran göremedim ben gayet beyaz duruyor. Hatta honor 8x var elimde onunla yan yana baktım. Honor kırmızı gidi gözüktü gözüme 😂 Parmak izini de çok uğraştım göremedim ekranın altında.
    Honor resmini de ekledim

|
    |

• Yüzbaşı
    256 Mesaj
    Buda cihazın ram durumunu merak eden arkadaşlar için. Kutudan çıktığı hali ile sadece kurulum yaptım

|
    |
    Acaba ekrandan ekrana fark mı ediyor ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1540 Mesaj

Youtube'da karşılaştırma ve kutu açma videolarına baktım, hepsine dikkat etmedim ama kırmızı ekran olanlar vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paxal -- 2 Mart 2020; 13:22:13 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Flowles

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Er
    13 Mesaj
    çok beğenerek araştırarak aldığım ancak sürekli uyanık kalma arızası ile daha 1 aylık telefonu günde 2 kere şarj etmek zorunda kalmam nedeniyle dün akşam xiaomi redmi note 8 proyu sattım ve bu sabah mecbur biraz paraya kıyıp mediamarktan A71 aldım şuan işte olduğum için güncelleme kurcalama modundayım, tavsiye vermeye almaya açık birisiyim :) iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uguroktem -- 3 Mart 2020; 15:33:51 >

Note 8 den geçtim a 71 e

internetten alan var mı cihazı?
    **AMD Phenom II X6 1055T 2.8 GHz, 9 MB** ASUS M4A87TD/USB3** G.SKILL Ripjaws 4 GB (2X 2GB) DDR3 1333 MHZ RAM CL7 2GB kingston hyperx DDR3 1333 MHZ RAM CL7 **WESTERN DIGITAL 1 TB SATA III HDD 64MB Caviar Black 6GB/s WESTERN DIGITAL 2 TB SATA III HDD 64MB Caviar GREEN 6GB/s**POWERCOLOR HD6870**LG W2286L-PF 22'' LED LCD MONİTÖR, Full HD**COOLER MASTER RC-690 KKP4-GP 650W Aliminyum**
  • Yarbay
    4228 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: uguroktem

çok beğenerek araştırarak aldığım ancak sürekli uyanık kalma arızası ile daha 1 aylık telefonu günde 2 kere şarj etmek zorunda kalmam nedeniyle dün akşam xiaomi redmi note 8 proyu sattım ve bu sabah mecbur biraz paraya kıyıp mediamarktan A71 aldım şuan işte olduğum için güncelleme kurcalama modundayım, tavsiye vermeye almaya açık birisiyim :) iyi günler.
    Xiaomi den sonra nasıl geldi bende geçme arifesindeyim

teşekkürler.
    |
    |
    tatargs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ilk izlenim olarak bana göre samsungun önde olduğu çok nokta var, belki android 10 ile de alakalı bu durumdur. çok fazla detay özellik var kişileştirme imkanı daha fazla gibi geldi tabi şuan daha 4-5 saattir elimde telefon :) ama kamera konusunda note8pro biraz daha iyiydi sanki birde ekran ve kasa malzemesi daha iyiydi onun dışında şuan çok bariz bi fark göremedim.

hee bide şuan benim için en önemlisi şarj olayı, 1 saat hiç dokunmadım bi kaç bildirim geldi bakmadım bile yüzde 1 düşmüş en çok takık olduğum konu bu şu anda o yüzden memnunum
    |
    |
    Kadirdalgic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
Cancer Clinical Trials
Sohbet
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,641
1.2.165

Reklamlar

Canlı Tv izle SEO kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials Sohbet Radyo Dinle Gülüş Tasarımı
Bu sayfanın mobil sürümü / mini sürümü

Version: 1.2.1039

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.