Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A70 [ANA KONU] VE NİHAYET ANDROİD 11 GELDİ! (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.202
Cevap
69
Favori
503.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Android 11 de kablo ile bilgisayara bağlamadan yada samsungun orjinal type c kulaklığını takmadan o ekrana geçilmiyor. Youtube da araştırabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FelixCrail -- 2 Mayıs 2021; 15:28:2 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar SideSync uygulaması açılmıyor. Eski sürüm falan da indirdim ama telefonda açılmadı bir türlü. Bilgisayarda açılıyor ama sıkıntı yok.
    Samsung Flow deneyim dedim omu da bilgisayaea indiremedim, kuramadım. Pc Windows 8.1 diye olmuyor sanırım.
    Nasıl veri aktarımı sağlayabilirim kablosuz yardımcı olabilir misiniz

• ChicharitoHernandez kullanıcısına yanıt
    Wifi file transfer var hocam onu deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: kubilay61

Wifi file transfer var hocam onu deneyin.
    Bilgisayardan telefona aktarım sağlanıyor mu bununla? Tam tersi sanirim

• ChicharitoHernandez kullanıcısına yanıt
    iki taraftanda aktarım yapılabiliyor hocam

• Herkese mehabalar. Bugün ikinci el temiz bir A70 aldım. Cihaz iyi duruyor ancak youtube'da 2160 60FPS videolarda takılma oluyor. Bu neden kaynaklı acaba? Bildiğim kadarıyla Exynos 9610 ve 9611'den daha iyi bir işlemcisi var. Aynı videolar A50'de sorunsuz şekilde oynuyor.

• Roland Deschain kullanıcısına yanıt
    Bende bir takılma olmuyor hocam.Netle alakalı olabilir mi acaba.

• kubilay61 kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı yerde aynı videoyu A50 ile de deniyorum. Onda herhangi bir sorun olmuyor.
    Takılma videonun tamamında değil ancak belli bölgelerinde oluyor özellikle. Örneğin şu ileteceğim videoya bir bakabilir misiniz rica etsem. Videonun başlangıcından hemen sonraki taşlı kısım ve hemen sonrasındaki sandallı kısımda oluyor özellikle. Sizde de benzer şey oluyor mu?

Link :https://www.youtube.com/watch?v=1La4QzGeaaQ&feature=youtu.be

• toygun1725 T kullanıcısına yanıt
    S22 ultrayı bekle

• Roland Deschain kullanıcısına yanıt
    Bu videoda bendede takılma oldu ama iki kere geri sardırdım takılma kalktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

Hocam aynı yerde aynı videoyu A50 ile de deniyorum. Onda herhangi bir sorun olmuyor.
    Takılma videonun tamamında değil ancak belli bölgelerinde oluyor özellikle. Örneğin şu ileteceğim videoya bir bakabilir misiniz rica etsem. Videonun başlangıcından hemen sonraki taşlı kısım ve hemen sonrasındaki sandallı kısımda oluyor özellikle. Sizde de benzer şey oluyor mu?

Link :https://www.youtube.com/watch?v=1La4QzGeaaQ&feature=youtu.be

a50 zaten a70den güçlü bir cihaz. oyunlarda daha fazla performans veriyor.

• kubilay61 kullanıcısına yanıt
    Portal diye bir uygulama buldum daha hızlı bundan tavsiye ederim.

• Selamlar iyi bayramlar. 11 güncellemesinden sonra hareket sensörü çalışmamaya başladı. Yeniden başlatınca düzeliyor ama 2 3 saate yine aynı. Jireskop hiç bir şekilde çalışmıyor. Çözümü var mıdır acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zetnakah

Selamlar iyi bayramlar. 11 güncellemesinden sonra hareket sensörü çalışmamaya başladı. Yeniden başlatınca düzeliyor ama 2 3 saate yine aynı. Jireskop hiç bir şekilde çalışmıyor. Çözümü var mıdır acaba?

Bende de aynı sıkıntı mevcut çözüm bulan olursa paylaşırsa sevinirim.

• A70 telefonum 11 güncelleme sonrası titreşim çalışmıyor. Titreşime aldigimda telefon sessiz modda gb calisiyor. Samsung Tr ayarları sıfırlamamı onerdi fakat duzelmedi. Fabrika ayarlarına donmek diger bir altarnatif dedi fakat henüz denemedim uzun ve zaman alıci oldugu icin. Böyle bir problem yasayan oldumu.

• quote:

Orijinalden alıntı: NORTH_CYPRUS

A70 telefonum 11 güncelleme sonrası titreşim çalışmıyor. Titreşime aldigimda telefon sessiz modda gb calisiyor. Samsung Tr ayarları sıfırlamamı onerdi fakat duzelmedi. Fabrika ayarlarına donmek diger bir altarnatif dedi fakat henüz denemedim uzun ve zaman alıci oldugu icin. Böyle bir problem yasayan oldumu.

Samsung telefonlarda titreşim motoru sorunu kronik sanırım. Eski telefonlarımdan 2 sinde de titreşim motor sorunu yaşamıştım (donanımsal), servise gönderip hallettirmiștim.

Donanımsal mi yoksa programsal (yazılımsal) mı diye anlamak için, samsung test kodu ile vibration adımından deneyebilirsiniz. *#0*# yi tuşlayarak açılan ekranda vibration butonundan titreşim motorunu test edebilirsiniz. Eğer buradan vibration butonuna basınca da titreşim yapmıyorsa, servise gitmesi gerekebilir diyebiliriz.

• onurkskn O kullanıcısına yanıt

Hard reset sorunu çözdü hocam ama 11 güncellemesi kamera odaklamasını mafetti

• quote:

Orijinalden alıntı: zetnakah

Hard reset sorunu çözdü hocam ama 11 güncellemesi kamera odaklamasını mafetti

Anladım hocam. Reset atasım pek yok umarım bi güncelleme yayınlarlar yoksa kaçınılmaz son gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 45SI45

Samsung telefonlarda titreşim motoru sorunu kronik sanırım. Eski telefonlarımdan 2 sinde de titreşim motor sorunu yaşamıştım (donanımsal), servise gönderip hallettirmiștim.

Donanımsal mi yoksa programsal (yazılımsal) mı diye anlamak için, samsung test kodu ile vibration adımından deneyebilirsiniz. *#0*# yi tuşlayarak açılan ekranda vibration butonundan titreşim motorunu test edebilirsiniz. Eğer buradan vibration butonuna basınca da titreşim yapmıyorsa, servise gitmesi gerekebilir diyebiliriz.

Alıntıları Göster

Yanıtınız için teşekkür ederim. Lakin bu kodu denemiştim fakat çalışmıyor bu şekilde. Geriye sadece fabrika ayarkarına dönmek kalıyor. Uzun bir iş bilmiyorum denemeyebdeğer mi değmez mi. Yoksa gidip direk servisemi vereyim. Kullandigim samsung telefonlarda ilk kez boyle bir sorunla karsilasiyorum. Ama güncellemeden sonra olmasi ilginc.

• 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.