Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A7 2018 [ANA KONU] (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
461
Cevap
12
Favori
45.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Güncellemeyi yükleyen ve bir olumsuzluk yaşayan oldu mu arkadaşlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    siz yüklediniz mi hocam öncelik batarya olmak üzere genel olarak nasıl

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ensar14 E kullanıcısına yanıt
    Yükledim, epeydir kullanıyorum. Batarya performansı bana göre bir tık düşüktü sanki başlarda. Lakin şu an çok bariz bir olumsuzluk görmedim. Deneyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 9 Ağustos 2022; 20:1:58 >

hocam annemde A7 2018 babamda J8 mevcut

A7 2018 - A750FXXS4CTF1 - Android 10'un 2. sürümü kurulu

J8 - J810FJXU4CTG2 - Android 10'un ilk sürümü kurulu

arayüz tırıltılı ve batarya performansı olarak hep bir öncekinden daha kötü dediler güncelleme yapmak istemiyorlar, bunlara temiz kurulumla Android 9 son sürüm flaşlayacağım bakalım farkedecek mi

birkaç yerde de Android 10'un 9'a göre daha kötü olduğunu okumuştum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ensar14 -- 17 Ağustos 2022; 16:17:4 >
  • Bu cihazlarda 2 farklı kutu tasarımı mı var? Bazılarında tamamen beyaz kutu bazılarında cihaz resmi olan kutu gördüm. Bir fark var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen gün yeni bir güncelleme geldi. Henüz emin değilim ama şarj daha çabuk bitiyor gibi. Bir de bazen ekran kararmıyor zamanaşımı süresi dolmasına rağmen.

• Son güncelleme ile parmak izi sansürü devre dışı kaldı. "Parmak izi sansürü yanıt vermiyor " şeklinde hata mesajı oluştu.

• Beyler bu telefonda VoLTE neden çalışmıyor Turkcell ile?

Edit HDSES yazıp SMS atınca düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 4 Mart 2023; 0:47:21 >
  • A7 2018 için pil değiştiren oldu mu yakınlarda? Öneriniz var mı? Samsung yetkili servisi 800 liraya yakın fiyat çekiyor sanırım. Geçen senenin tam2 katı. Üstelik taktıkları pilin durumu ve üretim tarihi belli değil. Yardımcı olursanız sevinirim.

https://www.deji.com.tr/samsung-galaxy-a7-2018-mucize-batarya-deji
    Bulabileceğiniz en kaliteli yan sanayi batarya budur hocam. Üretim tarihi bilgisini firmaya sorarsınız

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tsksn T kullanıcısına yanıt
    Diğer telefonlarımda Deji kullanmıştım fazlaca sayıda ama hiç memnun kalmadım hocam. S4 ve S5 için 5-6 adet almıştım sanırım. Başlarda iyiydi ama 1 sene dolmadan piller 6 saati bile çıkaramayacak kadar yıpranıyordu normal kullanıma rağmen. Deji'yi eledim. Siz Deji kullanıyor musunuz bu modelde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 4 Mart 2023; 12:56:55 >
    Yok hocam daha değiştirmedim bataryayı. Yanımda sürekli powerbank bulunduruyorum. Öyle çözüyorum şimdilik

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. 4.5 senelik ve hiçbir işlem/onarım görmemiş A7 2018 telefonumun arka kapak yapışkanı kendi kendine atarak kapağı bu şekilde tırnak girecek kadar kasadan ayrılmış. Sizde benzer durum oldu mu yıllar sonra?

SAMSUNG GALAXY A7 2018 [ANA KONU]

• Batarya şişme yapmış olabilir eskimistir ondan kapak atmış gibi ,ben yedek olarak kullanıyorum böyle bir sorun hiç olmadı bende ama 4 5 yılllık bir cihaz sonucta bataryanın cökmesi normaldir

• TheNet1 T kullanıcısına yanıt
    Bataryada herhangi bir şişme tespit etmedim hocam dışarıdan baktığım ve elle inceleceğim kadarıyla ama kapağı tamamen ayırıp bakınca daha net belli olur tabi. Hep silikon case içinde kullanıldı. Tahta kürdan ile çıkıntılı kısımlarda biriken kirler için temizlik yaparken tesafüden farkettim. Siz hiç batarya değiştirdiniz mi bu arada hocam? Kaç sene oldu kullanalı sizin?

• Tahmini olarak soyledim servis daha iyi bilir tabi bende 2018 de aldım vatandan batarya hic degistirmedim yedek oldugu icin gerek duymadım degistirmeye yoksa batarya bitik ama yinede ekran açık kalma suresi 4 - 5 saat alıyorum yeterli bana göre

Bende oldu. Ben pandemi dönemi kolonya ile sildiğim için açıldığını düşünüyorum. Açıldığını görünce tamamen kaldırıp baktım sonra geri kapattım şuan hiç açılmamış gibi duruyor bir kalkma yok.

• meftunyekta kullanıcısına yanıt
    Olabilir, mantıklı hocam.

Geri kapatmadan önce yapışkan sürdünüz mü? Tamamen kapağı açtığınızı yazmışsınız, tekrardan yapışkansız kapatınca yine kalkma yapar diye sordum. Bende plastik case olduğu için sorun olmuyor bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 25 Eylül 2023; 20:56:26 >
  • Hayır bir yapıştırıcı sürmedim. Direk olduğu gibi kapattım şuan bir kalkma yaşamadım, üstelik kılıfsız kullanıyorum.

Batarya değişikliği yapmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meftunyekta -- 25 Eylül 2023; 20:49:9 >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.