Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY A7 2018 [ANA KONU] (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
461
Cevap
12
Favori
45.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şarj kablosunun adaptör yuvasına tam oturduğuna iyice bakabilirsin.
  • Cerkes555 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam onlarda sıkıntı yok kutudan çıkan şarjı kullanıyorum hatta
  • Yani benim cihaz da aşşağı yukarı 2.5 saat de şarj oluyor. Note 5 e hızlı şarj koyuyorlar bu cihazda yok malesef. 3300 mp batarya yetmiyor günde 4 kere şarja takıyorum. Batarya değişsek de ufak olduğu için yetmiyecek yine en iyisi satmak.
  • Ben de orjinal şarj kullanıyorum şarj süresi inanılmaz uzadı son güncelleme ile birlikte.

• homosapiens17 kullanıcısına yanıt

Kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam şarj sonrası ne kadar ekran süresi alıyorsunuz? bende şuan 3-3,5 saat arası değişiyor

• Hocam ben servise vermeyi düşünüyorum artık bazen 5 saat diyor bazen 3 ama genellikle 4 saat üstünde şarj ediyorum. Artık bir çözüm bulamadım.

• Arka ana kamera odaklanmamaya başladı. En son yazılımı yüklemiştim. Odaklanma sorunu olan var mı?

• mahiirn M kullanıcısına yanıt
    Ben hafta içi servise götürdüm telefonu, tablete kablo ile bağlayıp samsung yazılımı üzerinden telefondaki mevcut durumu analiz ediyorlar, benimle ilgilenen elemen bir sıkıntı görülmüyor yazılım üzerinden, isterseniz yine alırız ama hiçbir işlem yapılmadan geri verilir büyük ihtimal dedi, bizim telefonlara henüz gelmemiş olan 1 ocak 2021 tarihli güvenlik yamasını yükleyip birde bu şekilde deneyin batarya ile ilgili sıkıntınız devam ederse garantisi bitmeden getirin yardımcı olalım dediler
  • seiko1 kullanıcısına yanıt
    Servisin yüklediği A750FNXXU5CUA1 sürümünde bir sıkıntı yok hocam
  • Son zamanlarda takılmalar yaşamaya başladım. Dün ise telefon tamamen kitlendi. 5 dakika boyunca bir tepki olmadı ve kapandı. Telefonu aradığımda ise karşıki telefonda cihazın aslında kapanmadığını gördüm. Yani çağrı geliyordu ama telefonda bir tepki yoktu. Sizlerde yaşadınız mı acaba bu durumu ?

• Ben yaşamadım hocam. Kapatıp açtığınızda düzeldiyse klasik elektronik eşya sıkıntısıdır. Tekrarlarsa yedek alıp fabrika ayarlarına dönün, yine tekrarlarsa garantisi devam ediyorsa yeni yazılım attırın

• Tsksn T kullanıcısına yanıt

Eyvallah teşekkür ederim.

• Tercih edilen ağ türü ayarı giden var mı? 3G'ye geçemiyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • EvcilTarantula kullanıcısına yanıt
    4.5 g yi kapatınca otomatik olarak 3g ye geçiyor zaten SAMSUNG GALAXY A7 2018 [ANA KONU]

• meftunyekta kullanıcısına yanıt
    S20+ al keyfine bak.

• Merhaba, dün geceden sabaha kadar şarjda kalan telefonum sadece 45 dolmuş. Kablodan mıdır telefondan mı ? Aslında son yazılanları okuyunca telefon ile ilgili olduğunu düşünüyorum artık. 2019 da almıştım. Yeni teşefon almak da istemiyorum. Kamera geç açılıyor, hemen fotoğraf çekmiyor, odaklanmıyor. Ama bikaç saniye gecikmeli okuyor bunlar. Sadece bikaç saniye geç çekiyor diye telefon almak istemeswm de insanın canını sıkıyor bu

• Arkadaşlar selam. Bu telefona pil yani batarya değişimi yaptıran oldu mu? Maliyeti hakkında bilginiz var mı? Orijinal Samsung pil bulunabiliyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni yazılım güncellemesi gelmiş beyler.

Yavaşlatırlar diye yüklemedim.

Sizde durum nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 27 Nisan 2022; 15:26:28 >
  • SAMSUNG GALAXY A7 2018 [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY A7 2018 [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.