Şimdi Ara

Samsung Galaxy A54 5G: Sınıfının en iyi ekranı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy A54 5G: Sınıfının en iyi ekranı
    Samsung Galaxy A54 5G, 120Hz yenileme hızına ve Full HD+ çözünürlüğe (2340 x 1080 piksel) sahip 6,4 inçlik Super AMOLED ekranla geliyor. Piksel yoğunluğu 403 ppi ve maksimum parlaklık ise 1000 nit.

Akıllı telefonda kullanım senaryolarına, uygulamalara ve enerji tasarrufuna bağlı olarak 120Hz ve 60Hz arasında otomatik geçiş özelliği mevcut. Adaptif 120 Hz'lik kullanım sunuyor, ancak kullanıma bağlı olarak bu frekans 60Hz'e kadar düşebiliyor. Ön kamera ise diğer A serisi cihazlarda olduğu gibi su damlası çentiğinde değil, ayrı bir delikte yer almakta.

Optik parmak izi tarayıcı ve AOD desteği

Maksimum parlaklık son derece tatmin edici ve bu nedenle akıllı telefon doğrudan güneş ışığı altında kolayca kullanılabiliyor. Görüntüleme açıları iyi ve Samsung Galaxy A54 5G ek ayarlarla birlikte Always-on-Display desteği de sunuyor.

Samsung Galaxy A54 5G ekranında yerleşik bir optik parmak izi tarayıcısı var. Hızlı ve sorunsuz çalışıyor ve alt kenara oldukça yakın yerleştirilmiş. Sensörün, diğer markaların daha pahalı modellerine göre çok daha hızlı olduğu da söylenebilir.

Yeni Galaxy A54, Video Sabitleyiciyle #Acayipİyi

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Samsung Galaxy A54 5G
    Samsung Galaxy A54 5G
    Samsung Galaxy A54 5G
    Samsung Galaxy A54 5G
    Samsung Galaxy A54 5G
    Samsung Galaxy A54 5G
    Samsung Galaxy A54 5G
    Samsung Galaxy A54 5G
    Samsung Galaxy A54 5G
    Samsung Galaxy A54 5G
    Samsung Galaxy A54 5G
    Samsung Galaxy A54 5G
    Samsung Galaxy A54 5G
    Samsung Galaxy A54 5G
    Samsung Galaxy A54 5G
    Samsung Galaxy A54 5G
    Samsung Galaxy A54 5G
    Samsung Galaxy A54 5G
    Samsung Galaxy A54 5G
    Samsung Galaxy A54 5G
    Samsung Galaxy A54 5G
    Samsung Galaxy A54 5G
    Samsung Galaxy A54 5G
    Samsung Galaxy A54 5G
    Samsung Galaxy A54 5G
    Samsung Galaxy A54 5G
    Samsung Galaxy A54 5G
    Samsung Galaxy A54 5G
    Samsung Galaxy A54 5G
    Samsung Galaxy A54 5G
    Samsung Galaxy A54 5G
    Samsung Galaxy A54 5G
    Samsung Galaxy A54 5G
    Samsung Galaxy A54 5G
    Samsung Galaxy A54 5G

• Şu telefonun 256'lığı 12K'ya satılırken olumsuz yorumlar sebebiyle almamıştım. Şimdi ise fiyatı uçtu.

Bu telefonun beş sene güvenlik güncellemesi alması bile Xiaomi, Honor, Realme, Vivo gibi alternatiflerinin önüne geçmesini sağlıyor.

Bizim millet 300-350 dolarlık bir telefonda her şeyin mükemmel olmasını bekliyor. "Kamerası kötü.", "Exynos işlemciye bu para verilmez.", "Çerçeveleri kalın." gibi şeyler yazarak soğutuyorlar insanı.

Nasip diyelim.

• reklamlar dicem de, dh'de teknesini bi şekilde yüzdürmek zorunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidrojennn -- 20 Temmuz 2023; 15:37:21 >
  • Şu telefonun 256'lığı 12K'ya satılırken olumsuz yorumlar sebebiyle almamıştım. Şimdi ise fiyatı uçtu.

Bu telefonun beş sene güvenlik güncellemesi alması bile Xiaomi, Honor, Realme, Vivo gibi alternatiflerinin önüne geçmesini sağlıyor.

Bizim millet 300-350 dolarlık bir telefonda her şeyin mükemmel olmasını bekliyor. "Kamerası kötü.", "Exynos işlemciye bu para verilmez.", "Çerçeveleri kalın." gibi şeyler yazarak soğutuyorlar insanı.

Nasip diyelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayalimdeki telefondu. Hayal olarak kaldı. Mecbur A34 ile idare edeceğiz.

• hidrojennn kullanıcısına yanıt

Başka türlü para kazanması imkansız.

• Frappe35 F kullanıcısına yanıt
    A34 ün eksik kalır yanı yok ki. Oyun performansı daha iyi hatta. O yüzden sırf ikisi arasında kalınca A34 seçtim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 16milyon renk değil mi:)

A34 daha iyi zaten hocam.

• bulursanız Honor 70 alın , mutlu olun

• Donanimous kullanıcısına yanıt
    Alakası yok

• A34 ile kendinizi avutmaya devam edin, lol. Daha iyiymiş. Benim önceki telefonum A50 hepsinden iyi diyeyim o zaman, o da damla çentikliydi.Samsung Galaxy A54 5G: Sınıfının en iyi ekranı 

(Yanlış anlaşılmasın A34 kötülemiyorum ama fiyatların oynayacağı belliydi, cimrilik edip A54'e dil uzatmak komik.)

• ssbrutality S kullanıcısına yanıt
    Nasıl?

• Şuanlik iyi,ama bi kaç seneye daha iyisi olucak hayati anlik yaşiyoruz 10k cihaz nesli sona ericek max giriş seviye 20k başlar alan kıymetini bilsin bunlar iyi günlerimiz

• A54 sahibiyim. Ekranından çok memnunum. Tek sıkıntısı bence Exynos işlemcili olması, snapdragon işlemcilere göre bir tık daha ılık çalışıyor.

• Samsungun yaptığı tek iyi şey ekran zaten

• İlk çıktığında tesadüfen teknosa mağazasinda gördüm ve direkt dikkatimi çekti valla 1 hafta sonrada alabildim suan sorunsuz kullaniyorum herşeyi ile dahaa iyi A34 den farki da baya var aslinda tasarim anlaminda arkadaki cam çrkcpremium hissettiriyo öncellikle çentikskz oluşuda öyle kameralarin çıkıklığı baya güzel duruyo bana göree daha sayamadigim baya varr

• A34 ün ev içi düşük ışık kamerasi iyi degil a54 e göre zayıf noktası bu.Fakat işlemci ısınmıyor pil uzun gidiyor

• Kamera konusunda A54 daha iyi

Kamerası azıcık daha iyi diye o yonga seti çekilmez bence.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.