Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52s 5G [ANA KONU] (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.479
Cevap
56
Favori
173.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.lensun.store/samsung/galaxy-a52s-5g-lensun-nano-ekran-kaplama ekran koruyucu için bu ürünler silikon kılıf telefoncudaki a52 için olan herhangi bir kılıf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonumu şarja taktıktan sonra belirtilen süreden yaklaşık +2 saat sonra %100 şarj oluyor.Hızlı sarj açık ve kutudan çıkan 15w şarj adaptörü ile şarj ediyorum.Sıkıntı ne olabilir?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • pharm4vita kullanıcısına yanıt
    Samsung marka 25w şarj aleti kullan. Diğer marka şarj aletlerinde telefon daha geç şarj olabilir çünkü.

• Lexco kullanıcısına yanıt
    Telefon 3 aylık.İlk zamanlar 1.5 saatte 0 dan 100 e ulaşıyordum yalnız şuan zaman 2 ye katlandı

Aynen bende aynı şeyden muzdaripim

Farklı bir kablo ile denediniz mi?

• Beyaz_Peynir kullanıcısına yanıt
    Hızlı şarj destekleyen kablolar ile denedim aynı sonuç

sıcaklık. klima altında deneyin bir de

• Equexks E kullanıcısına yanıt

Keşke o fiyatlarda olsaydı geçen sene 9. Ayda puanlarla falan 3750 ye babama aldım a52 yi, şimdi 6500 civarında işte maalesef.

A52s ise pasajta puanla falan 6300e gelecekti bide yanında 400 liralık kulaklık hediyeydi şimdi uçtu iyice.

• Samsung galaxy a52s 5g imei atılabiliniyor mu arkadaşlar ?

• Sabaha kadar şarjı resmen içiyor bu telefon. Bundan önce m52 kullanıyordum onda da ilk günler böyle %10 felan gitmişti fakat sonradan düzelmişti %2-3 felan gidiyordu. Wifi'yi Bluetooth'u her şeyi kapatıp öyle yatarım her telefonumda da bu böyledir ama bu telefonda 2 gündür şarjı emiyor resmen. Gece %95'de kapatıp yattım saat 00:35'de bu sabah saat 09:33:de bi baktım şarjım %82'ye düşmüş!! Olacak şey değil valla. Bu durumu bütün a52s kullananlar yaşıyor mu onu merak ediyorum??

• Sagiroda S kullanıcısına yanıt

Keşke gerçekten ben de almaktan vazgeçmiş oldum mesela çünkü 7200 tl lere çıktı telefon bu arada pazaramayı hiç önermiyorum 20 temmuzda daha kargoya ürün daha kargoya verilmeden açtığım iade talebinin üzerine ürünü yolladılar ve hala iadeyi kabul etmediler.

• enesilhan-27 kullanıcısına yanıt

Sizin telefonda problem var muhtemelen ben yatarken %100 de olan şarj sabah kalktıgım da aynı şekilde %100 oluyor sizin telefonun konumu açık mı açık olunca şarj daha fazla gidiyor onu kapatıp bir de öyle deneyin.

Wifi hep açık mobil veri ara sıra açık Bluetooth gps akıllı saat bağlı olduğundan hep açık otomatik parlaklık aktif 120hz aktif oyun yok genelde sosyal medya uyg 7 7,5 saat oluyor sonra gece bıraktığım yüzde 6ile7 arasında inmiş oluyor

• Emre7492 E kullanıcısına yanıt

Bende bu şekilde kullanıyorum, her şey açık ve bağlı.

anlamsız bir batarya düşüşü vs yaşamıyorum.

• Her1 H kullanıcısına yanıt
    %100'den düşmesi epey bir zaman alıyor zaten. Sizden ricam böyle 90-95 aralığında bir deneyin bakalım yine hiç düşmeyecek mi veya ne kadar düşecek ? Evet konuma hiç karışmıyorum konum açık olarak yatıyorum. Bugün konumu kapatarak deneyeceğim bakalım bir değişim olacak mı ? Teşekkürler bu arada cevabınız için.

• Emre7492 E kullanıcısına yanıt
    Ben de konum hariç hepsi kapalı hocam. Ve 60 hz'de kullanıyorum işin ilginç tarafı da bu zaten. Buna rağmen 2 gündür acayip fazla gidiyor şarjı bekleme modunda. Bugün konumu da kapatacağım bakalım bir değişiklim olacak mı.

Rica ederim hangi yüzde de olsa en fazla % 1 düşüyor ama çogunlukla bıraktıgım gibi sabah aynı oranda alıyorum.

Batarya problemi olabilir isterseniz servise gönderin

• Farklı ülke stock romu garantiyi bozuyor mu arkadaşlar?

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.