Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52s 5G [ANA KONU] (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.474
Cevap
56
Favori
173.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bozmaz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • samsung a52s ile redmi 11 pro 5g arasında kaldım arkadaşlar ne dersiniz

benim için en önemli özellikler sağlamlık, sorunsuzluk, müzik, nfc, oyun diye gider

• evohan kullanıcısına yanıt
    A52s derim

• tek kafama takılan batarya şarj olayının ve kutu içeriğinin zayıf olması

• Şarj hariç hepsinde fazlasıyla memnun eder xiaomilerin oldum olası yazılımlarına ısınamadım çokçada bug vardı eski versiyonlarında samsung bu konuda çok iyi seviyede yazılımı sorunsuz bir cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EspiritusSancti E kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam

• evohan kullanıcısına yanıt

Bu dediklerinin hepsi Samsung.

Belki oyun kısmında Xiaomi bir tık önde olabilir ama yazılımları sorunlu oluyordu, şimdi nasıllar bilmiyorum.

• Beyler bu telefonu alacağım ancak hangi satıcıdan alsam güvenli olur? Turkcell Pasaj'daki Serhatcan Teknoloji'den mi alsam bilemedim, 9.7 puan verilmiş ama.

• Sigunyula kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada tercih ederim

• Peşine kontratlı seçeneğini değerlendirirseniz daha uyguna gelecek aslında. Sizin kendi hattınız Turkcell değilse Turkcell hattı olan başka bir tanıdığınız üzerinden bu seçeneği kullanarak alabilirsiniz.

Samsung Galaxy A52s 5G [ANA KONU]
  • sarppy kullanıcısına yanıt
    Peşine kontratlı seçeneği elbette karlı ama Cihaz alındığı gün itibariyle faturalı hat tahaddüt sıfırdan başlayıp 12 ay uzamış oluyor

• Emre7492 E kullanıcısına yanıt

Hepsiburada ama hangi satıcı? Oradakiler daha pahalı.

Satıcı hepsiburada yada Samsung Türkiye 5krş fazla verin kafanız rahat olsun

• sarppy kullanıcısına yanıt

Şimdi baktım da bu Serhatcan Teknoloji beyaz olanına zam yapmış, ben beyazını almayı düşünüyorum. Ayrıca siyahına da beyazına da peşine kontratlı çıkmıyor ama dün çıkmıştı. Sitesinden baktığım peşine kontratlı çıkıyor ancak giriş yapınca kayboluyor. Bir gün bekleyemediler valla.

• Emre7492 E kullanıcısına yanıt

Tavsiye için sağ ol ancak daha fazla para vermek istemiyorum. Ayrıca Samsung'un kendisi nerede satıyor ki? Hiçbir alışveriş sitesinde satıcı olarak gözükmüyor, mağaza olarak söylüyorsun olabilir.

Rica ederim hepsiburada da satıcı seçiminde Samsung Türkiye seçeneği mevcut ama şuanda a53 5g var a52s yok

• Youtube da Birileri Turkcell pasajdan alınan a52s lerin ekranında beyaz ların sarımtrak olduğunu söylemişti.Var mı gerçeklik payı?

• soultrap99 S kullanıcısına yanıt

Nereden alırsan al daha sarımtırak. Turkcell Pasaj ile alakası olan bir durum değil. Önceki s9 plus telefonuma göre daha sarı kaldığı bir gerçek.

• Merhaba, yaklaşık 1 ay önce eşime A52s aldım genel olarak memnunuz telefondan

şöyle bi sorunumuz var

telefonla normal kulağında konuşurken gelen giden ses aktarımı gayet güzel temiz ama hoparlöre aldığında gelen ses temiz ama karşı tarafa boğuk bir ses gidiyor (sanki dandik bir bluetooth kulaklıkla konuşuyormuş gibi) A52s kullanıp ta böyle bir sorun yaşayan varmı yoksa bize servis yolu mu gözüküyor.

• omr10 kullanıcısına yanıt

Kontrol ettim, bir boğukluk algılayamadım. Normal hoparlör sesi gibiydi.

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.