Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] (71. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.707
Cevap
98
Favori
520.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4 sene kullanma olayı sadece iphone a özgü değil zaten.iphone 11 le bunun arasında kullanım ömrü olarak çok bi değişiklik olmayacaktır.sonucta 3 android güncellemesi 4 yıl guvenlik güncellemesi sözü verildi.islemci yeterli olursa 5 yıla kadar gider.iphone ile arasında işlemci olarak farkeder ama bu da yeterli arada 6k fark var sonuçta.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • A52 ve A72 arasında yazılım desteği, sıklığı vs. olarak bir fark var mı? A72 almanın A52'ye göre bir dezavantajı var mı?

• alicon11 kullanıcısına yanıt
    A52 aylik a72 3ayda bir güvenlik güncellemesi alacak dendi ama ne kadar bu şekilde devam eder bilemiyorum.onun haricinde bi fark yok.

• Bunun mantıklı dayanağı nedir hocam? Daha sık güncelleme daha iyi değil mi? Pahalı model neden daha az güncelleme alıyor?

Banada saçma geldi alt model aylık alırken üst model 3 ayda 1 :)
    Bence tam tersidir.

• SON OF GOD kullanıcısına yanıt
    Saçma yada değil durum bu.benim aldığım bi karar değil samsungun açıklaması.

Eski A serilerinde de böyleydi. Mesela A5 aylık güncelleme alırdı A7 ise 3 aylık. Aynı politika devam ediyor.

• Samsung Galaxy A52 [ANA KONU]

• ***Galaxy A52, IP67 sertifikasına sahiptir. 1 metreye kadar tatlı suyun içerisine 30 dakika boyunca daldırıldığı test koşullarına dayanmaktadır. Denizde, havuzda ya da sabunlu suda kullanılmaması önerilir. Şeker içeren sıvıların telefonunuza dökülmesi durumunda, lütfen cihazınızı tuşlarına dokunarak temiz ve hareketsiz suyun içerisinde temizleyin. Yalnızca düşük basınçlı suya dayanıklıdır. Akan çeşme ya da duş suyu gibi basınçlı sular, cihaza zarar verebilir.

• vfnv kullanıcısına yanıt
    Tr cihazlarına aylık güncellemeyi 1 ay geç veriolar onun içinde ayrı kategori yapsınlar bari.

Ne kadar aylik güncelleme devam edecek bilmiyorum.eski cihazları kullananlar cevap verebilir.a50 a51 kullananlar şuanda aylik güncellemeye devam ediyor mu acaba

• Hocam 2 sene önce a8 plus vardi ip67 li havuza da girdim denize de daldım videolar fotoğraflar çektim yeri geldi kirlendi çeşmede yıkadım hiçbir sıkıntı yaşamadım rahat olun yani :))

Benimde eşimde bir ara A5 2017 vardı denizin altında ve havuzda yüzlerce fotoğraf çektim onunla. Hem çok güzel çekiyordu hem de hiç sorun yaşamadım. Hoparlörü bile bozulmadı. Dediğin doğru. Bir şey olamaz ıslanma ile. Ama yine de çok zorlamak doğru değil. Artık yapmıyorum böyle şeyler. O zaman ilk heves yapmıştık baya.

• Şu kasadaki boşluk olayı kronik miymiş? Sorunla karşılaşanların sayısı çok mu? Almayı düşünüyorum ama korkuttu açıkçası.

• onurkorukcu20 kullanıcısına yanıt
    Sadece 1 kişiydi. O da telefona giydirdi burada devamlı sonra sattı gitti. Kalmadı burada artık başka yaşayan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssavtak -- 7 Mayıs 2021; 16:14:18 >
  • Öyle çok yaygara etti ki hala etkisi devam ediyor. Almak isteyenler tırsmış durumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: ssavtak

Sadece 1 kişiydi. O da telefona giydirdi burada devamlı sonra sattı gitti. Kalmadı burada artık başka yaşayan.

Yabancı platformlarda da sorun olduğu söylenmişti ondan sordum ama sorun yok sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sinyortr1

Selfie kamerasını açtığımızda önizlemede çok güzel çıkıyor fakat denklanşöre basıp fotoğrafın nasıl çıktığına baktığımda fotoğrafın rengi , tonu vs. değişmiş şekilde kaydediyor. O ilk fotoğrafı çekmeden önceki halini istiyorum. Bir ayarı var mı onun? Filtreler falan çoğunu denedim.

Dediğimi anlayan ve çözümünü bilen var mı? Selfie çekerken denklanşöre bastıktan sonra biraz bekleyip fotoğrafı işliyor ve öyle kaydediyor. Fotoğraf çok daha net ve ayrıntılı oluyor. Ben ilk selfie kamerasını açtığımda denklanşöre basmadan ki halini çekmesini istiyorum. Elbet bi ayarı vardır ama bulamadım. Bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ssavtak kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bide o zmnlar telefon fiyatları bu kdr uçuk değildi o rahatlıkta vardı tabi baya hevesimizi almıştık denizin dibinde video cekip izlioduk 😄

• sinyortr1 kullanıcısına yanıt
    S20+ var dediğiniz olayla sürekli olmasada bende bazen karşılaşıyorum nedenini bilmiyorum ama.

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.