Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.707
Cevap
98
Favori
520.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende de s20+ var a52 ye mi geçeyim sizce ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ssavtak kullanıcısına yanıt

Sağ olun hocam. Aslında ben memnun olan azınlıktaydım ama ileride exynosun ne çıkaracağını bilmediğimden korkup sattım. A52 gibi bir cihaz bana fazla fazla yetecektir zaten oyun oynamadığım için.

• SON OF GOD kullanıcısına yanıt
    Plus olduğu için belki şarjınız daha yeterli olabilir. Ama benim şarjım artık sabah 07.00 de açtıktan sonra 16.00 gibi bitirmeye başlamıştı. Son güncellemeler ile düzeleceğine daha da bozuldu. Yoksa telefonun diğer tüm açılardan beni çok memnun ediyordu. Karar sizin ama ben 1 hafta olacak kullanıyorum hiç özlemedim S20 yi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssavtak -- 6 Mayıs 2021; 9:43:31 >
  • 1080p 60 fpste bu cihaz ois açılmıyor mu hwp incelemesinde bunu söyledi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle alanlara hayırlı olsun,

acaba telefon dual sim destekliyor mu? oyun oynaya birisi değilim sadece 2 sim aktif, mailler ve sosyal medya kullanıcısıyım, bu amaclı tercih edeceğim

• jackhammer kullanıcısına yanıt

Evet çift sim olması lazım.

• Evet çift sim. Ama iki sim takılıyken hafıza kartı takamazsın. Benim S20 de e sim kullanıyordum. Ondan sd kartta takılıydı. Bu cihaz e sim desteklemiyormuş. Ondan ben. Vodafone dan fiziksel karta tekrar geçtim. E sim kullanmak isteyen varsa bu cihazdan almasın. Destek yok.

• @tucsonFL @ssavtak gerı donus ıcın tesekur ederım, 2 sım kullanmak cok ezıyet maalsef, e-sim olayı yaygınlaşsa bizim gibiler de artık tek sim slot olan telefonlara bakabilir aslında hatta iphone bile düşünebilirim belki, bu arada fiyatın 3,5 civarına düşmesini ben de bekleyeceğim gibi, birde fiziksel olarak görmek lazım el tutuş hissiyatı vs.

• Nakit ihtiyacı sebebiyle telefonu satmak durumunda kaldım
    İsteyen ilanıma bakabilir.
    Yardımcı olurum

• nettr N kullanıcısına yanıt
    Amazon tam kapanmadan muaf değil galiba.evde yatıyorlar sanırım.
    Sadece a52 için değil mi 11 mi11 lite reno 5 a72 a52 hepsinde geç kaldı.bu arada samsung fiyat kırdı kırdı.rakipleri görüyorsunuz.piyasa çok kızıştı.

• Ben de sonunda samsung satıcısından satın aldım a52 yi. herkes sorunsuz kullanır umarım cihazı.

• Telefonun içini merak edenler için :) Samsung bu modelde de işlemciyi soğutmak için grafit ped ve bakır boru kullanmış. Böyle teferruatlı bir soğutma sistemi beklemiyordum açıkçası. Şaşırttı beni

• 3862 ye hepsiburadadan siparişi verdim cihaz gelince kasayı bir kontrol edeyim başka tavsiyeniz varmı sım takmıcam hemen olurda iade durumu oluşursa diye birde kılıf ve ekran koruyucu tavsiye varmı kılıf mümkünse kamera korumalı ve standlı olursa güzel olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mvnmt35 -- 6 Mayıs 2021; 15:5:23 >
  • Hangi satıcıdan aldınız o fiyata? Ben 3971 liraya sipariş geçtim bu sabah, bittibitiyor satıcısından aldım bugün kargolayacak diye.

• tucsonFL kullanıcısına yanıt

Tekcenter diye bir firma sabah o fiyattaydı sonra bildirim geldi bu fiyat için

• Bu firmalara nasil güvenebiliyorsunuz.0 cihaz mi iadeden gelen ürün mu.yarin bigün iade durumu olursa sıkıntı yasayablirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vfnv -- 6 Mayıs 2021; 15:20:39 >
  • vfnv kullanıcısına yanıt

Telefonsuz kaldım ne yapayım? Amazon efendinin keyfini beklersek yandık. Cihaz daha çıkalı 1 ay ya oldu ya olmadı. Sıfır olanlar iade cihazlardan daha fazladır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tucsonFL -- 6 Mayıs 2021; 15:27:47 >
  • Öyle olacak diye bi şart yok tabi çok düzgün iyi bir cihaz da gelebilir ama bilemedim.neyse hayırlı olsun.

• vfnv kullanıcısına yanıt

İade olayı koşulsuz şartsız 14 gün değilmi sim takmadığın sürece

Edit: iptal ettim siparişi telefonda acelem yok dursun bakalım şimdilik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mvnmt35 -- 6 Mayıs 2021; 15:42:38 >
  • Evet 14 gün iade hakkı var.siz niye iptal ettiniz?

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.