Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.670
Cevap
66
Favori
232.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 320
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 47
  • Ortalama Mesaj Aralığı 52 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 28
  • Favoriye Eklediklerim 66
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • vfnv (282 mesaj) ssavtak (262 mesaj) tucsonFL (221 mesaj) kaana0 (190 mesaj) chelisky_ (177 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1218 mesaj) Mobil (1138 mesaj) Mini (219 mesaj) (41 mesaj) (1054 mesaj)
  • @
20 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy A52 [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    37 Mesaj
    A72 ile arasında kalmıştım ama iyice a52 ye yöneldim. Kasadan ses gelme sorunu sadece bazı kişilerde var sanırım. Başka herhangi bir sorunu çıktı mı şimdiye kadar. Mesela A72 de görüntülü görüşme konusunda sıkıntı varmış whatsapp duo vs olsun sorun çıkan çok olmuş. Ya da beklediğiniz kadar iyi çıkmayıp üzen yanı var mı? Kamerası ekranı sesi bataryası gibi? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1251 Mesaj

Ekranın görüntü veren kısmının sonuna kadar kaplıyor. Sadece çok ince siyah çerçevesinde açıklık kalıyor. Orası da zaten hafif eğimli. Orayı kaplayan kavisli cam yok zaten. Olanlarda oradan kalkıyor kullanışlı değil. Cam ve kalın olması benim hoşuma gitti. Yıllardır S serisinin kavisli camlarında cam olmayan nano plastik koruyucu kullanmaktan bıkmıştım. Hemen çizilip matlaşıyor onlar. Cam çok daha uzun dayanıyor. Rahatsız edici bir açıklık kalmıyor kenarlarda.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    vfnv kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    934 Mesaj

Kılıf ince değil, bir telefonu ele alınca biraz daha kalın hissettiriyor.

|
    |
  • Yüzbaşı
    950 Mesaj
    En iyisi su 0.2 mm olan şeffaflardan almak galiba.cihaz zaten ince değil bi de üstüne kalin kılıfla iyice kabalasabilir.ekranda ince bi film olsa iyiymiş onla uğraşmazdık en azından.ama tam kaplayan nano olanlardan ekrandan yemeyen olanı varsa kullanan paylaşsın ki bu problemi bitirelim.

|
    |
  • Yarbay
    15879 Mesaj
    Spigen kılıfları ortada yok, bana göre en iyi kılıf markası

|
    |
  • Teğmen
    126 Mesaj

Kullananlar kaç kişi burda? O kasa sorunu kronik miymiş? Şu ana kadar başka falsosu çıktı mı cihazın?

|
    |
  • Yarbay
    2396 Mesaj

Sonunda S20 cihazımı sattım, yarın kısmetse A52 siparişimi vereceğim. Şu kasa problemi beni de korkuttu. Sorun yaşamayanlar cihazlarını nereden aldıklarını paylaşabilirler mi?

• Yüzbaşı
    330 Mesaj

N11 den mobimbo satıcısından. İzmir'de samsung bayisi. Mavi renk aldım. Çerçeve sorunu yok.

|
    |
    tucsonFL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4590 Mesaj

Şimdiden hayırlı olsun hocam umarım s20 sattığına pişman etmez
    Bu arada senin s20 alan çok şanslı

|
    |
  • Yarbay
    2396 Mesaj

Eyvallah hocam, kasa problemi çıkmazsa pişman olacağımı sanmıyorum. Genel toplamda iyi bir cihaz A52.

|
    |
    receep 32 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4590 Mesaj

Aynen hocam
    Ekran kalitesi ip67 Optik sabitleyici Stereo hoparlör olsun Bu fiyata iyi şeyler sunuyor
    Muhtemelen Sen kendi ayarlamaların ilem gereksiz şeyleri kaldırdıktan sonra pil olarak 10 saati zorlarsın gibime geliyor

|
    |
  • Yarbay
    2396 Mesaj

Hahahah aynen öyle valla  

S20'de bile 5 saatin altını görmüyordum ama exynos ileride problem yaratabilir korkusundan sattım gitti işte.

|
    |
    receep 32 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    37 Mesaj
    Kasa problemi hariç konuşulan internette gezen herhangi başka bir problem duyan gören oldu mu arkadaşlar?

• Yarbay
    2396 Mesaj

Ben hiç duymadım. Kasa sorunu herkeste yok yalnız, tam olarak kronik diyemeyiz bu sebepten.

|
    |
    Atakantiras kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    69 Mesaj

Bakıyorum A72 Bile Çıkalı 1 Aydan Fazla Oldu Satıcı Olarak Amazon A72 'yi Bile satışa Koymamışki Biz Bekliyoruzki Satıcısı Amazon.com.tr A52 Yi Satışa Çıkarsın Görünüşe Göre Amazon Bunu getireceği Yok Yasak Bitince Gidip Mağazadan Alacağım Amazonun Keyfini bekleyecek Halimiz Yok Okadar Talepte gönderdik yasak bitene kadar getirdi getirdi Getirmezse Mağazalar 17 mayıstan sonra açılır gidip alırız.

|
    |
  • Onbaşı
    37 Mesaj

Aynen kasa da bir kaç kişide çıkmış problem o kadarı da şans işi. Her telefonda farklı farklı sorunlar varken en alınası telefon bu sanırım. Bu arada ben redmi note10 pro ve mi 11 lite da düşünüyordum uzun uzun araştırdım. Rn 10 proda ekran titremesi yine klasik sensör sorunu ve kamerada her xiaomi gibi arka da abartılı kontrast ve ön kamerada aşırı makyajlama durumu var. Mi 11 lite için de ekran duvar kağıdını değiştirdiğinizde kendi kendine 1 saat kadar sonra fabrika ekran ayarına dönüyor ve teker teker ekran simgeleri yükleniyor. Facebook twitter vs bazı uygulamalar karanlık modda sorun çıkarıyor veya geçmiyor. Bildirimler ekrana yarısı kesilmiş şekilde düşüyor mesela. Bunları görünce 4000 5000 tl arası bir telefonda bile xiaominin ne kadar özensiz olduğunu farkettim yazılım konusunda. Bu arada samsung fanı olduğum falan yok. Yıllardır samsung kullanmadım telefonum asus ki aynı kalitede telefon üretse düşünmeden asus alırdım orası ayrı :)

|
    |

• Yarbay
    2396 Mesaj

Ben de bugün sipariş vereceğim bakalım hayırlısı olsun  

|
    |
    Atakantiras kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    542 Mesaj
    S20yi sattığına göre konuyu bana devredebilirsin kardeşim sen artık a52 konusunda takıl insanları bilgilendir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SON OF GOD -- 6 Mayıs 2021; 8:42:52 >
  • Yarbay
    2396 Mesaj

Sabah sabah boş yapma abisi.

|
    |
    SON OF GOD kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1251 Mesaj

Hayırlı olsun sevindim. Sende benim gibi S20 ye veda etmişsin. İnan hiç aramayacaksın. Ben buradan aldım. Sorun çıkmadı 24 saatten az sürede elime geçti.

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-a52-128-gb-samsung-turkiye-garantili-p-HBCV0000032V32?magaza=K%c4%b1rm%c4%b1z%c4%b1Elma

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,062
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.