Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] (337. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: portrey Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
6.760
Cevap
99
Favori
524.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

33lük olan type c çıkışından max 20w veriyor o yüzden 25w super fast desteklemez.

45lik olanla superfast sarj yapabilmeniz lazım. attığınız siteye göre samsung superfast(PPS) destekliyor.

kablonuz PPS desteklemiyor olabilir. attığınız sitede fast charging diyor, samsung superfast demiyor, PPS demiyor.

samsung ve google telefonlar super fast şarj olabilmesi PD ya da quick charge 4 standartlarından farklı bir standart talep ederler. O da PPS Fast Charging standardıdır. hem adaptörün hem kablonun PPS standardını desteklemesi gerekir. bunlardan birisi desteklemezse 15w kalır.

şarj yüzdesi %0-%60 arasında superfast çok farkediyor. %60 üstüne çıktığında 15w lara düşüyor zaten.

• fox_doctor F kullanıcısına yanıt

Ayrıntılı bilgi için teşekkür ederim.

İlana baktımda pps desteğine dair bir bilgi bulamadım. Sadece PD desteği yazıyor.

Yeni kablo almıştım şu ilandan Onda PPS desteği yazıyor, şuan ilçeme kadar geldi, bide ondan deneyeceğim

Rj45 100W USB C tipi C kablo iPhone 15 Macbook Samsung Xiaomi POCO oyunları açı PD hızlı şarj kablosu veri USB kablosu 5A - AliExpress

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU]

• -OFLU- kullanıcısına yanıt

Bu arada telefonun type c çıkışı ya da kablonun ucu kirli olduğu için de super fast şarj edemiyor olabilirsiniz. Tozlu ortamlarda kolay pisleniyor.

Deneyince sonucu buraya yazabilir misiniz? Yedek olarak alabilirim.

Süper hızlı şarj ibaresi çıkıyor onda sorun yok. Hesap olarak yapmasak fark etmeyecektim.

İnternette 15 ile 25 arasında fark yok diye çok yorum var, muhtemelen onlarda bu durumu yaşıyor olabilirler.

Kablo dağıtım için bekliyor, bugünden geçti artık pazartesi günü gelecektir.

Ekleme yapayım, şarj aletinin üzerindeki bilgiler bunlar

usb a üzerinden bildiğim kadarı ile bu hızlar verilemiyordu ama bunda veriliyor diye yazmışlar Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OFLU- -- 24 Mayıs 2024; 13:31:13 >

• -OFLU- kullanıcısına yanıt

Bu watt takıntım yüzünden aşağıdaki linkteki ürünü aldım, kullanıyorum. Cihazdan kaç watt çekiliyor anlık gösteriyorSamsung Galaxy A52 [ANA KONU] 

"PPS:3.3-11V/3A(33W MAX)"

Kablonun linkini bulamadım.

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU]aliexpress.com
    6.17US $ 74% OFF|Essager 33W GaN USB C Charger Digital Display PD Fast Charging For iPhone 13 12 Max Pro iPad For Xiaomi Poco Samsung Charger Es| | - AliExpress
    https://www.aliexpress.us/item/3256804522230527.html?gatewayAdapt=glo2usa4itemAdapt&_randl_shipto=US

Maalesef yine olmadı.

Şar değeri 45w modelde 4600-4800 ma rakamlarına kadar çıkıyor ama bu değerler 4,5v 5v üzerinden hesaplanıyor.

12 dakika şarj ile toplam depolanan akımı karşılaştırdım. 45w olan ile şarj ettiğimde ortalama 4650ma ile şarj olmuş

Sonra 21 dakika 33w olana taktım ortlama 3965ma değerinde anlık şarj etmiş.

Yapılan şarj oranlarına bakarsak tam 25w değil, ama 15w dan daha fazla. Tabi voltajı 4.5 dan hesaplarsak 20w bile etmiyor. Yani 25w oranına ulaşamadık.

Zaten ilan başlığında pps ile ilgili birşey yazmıyordu.

Amazonda şu ürün var, açıkça pps desteği yazılmış, ama biraz tuzlu

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU]amazon
    UGREEN USB C USB C Şarj Kablosu 100W Çift Açılı PD 3.0 PPS USB-C Kablosu 90 Derece 5A / 20V iPhone 15 Pro Max, M2 MacBook Pro/Air iPad Pro 2021 iPad Air 5 Galaxy S23 A54 vb. ile uyumludur. (1m)
    https://www.amazon.com.tr/UGREEN-Kablosu-Da%c4%9f%c4%b1t%c4%b1m%c4%b1-MacBook-Surface/dp/B083PP7PSS/ref=sr_1_31

• şöyle bir problemim var. instagram'da video izlerken parlaklık ayarında bir değişiklik olmamasına rağmen ekran parlaklığı bir anda artıyor. ana sayfada olmuyor bu, herhangi birinin profilindeyken oluyor. başka bir uygulamada böyle bir sıkıntı görmedim. instagram güncel, kaldırdım kurdum herhangi birşey fark etmedi. benzer birşeyler yaşayan, çözüm üretebilen var mı acaba?

• darth hede kullanıcısına yanıt

O bir sorun değil. Instagram geçen martın ortasında gönderiler için HDR desteği vermeye başladı. Story kısmında hala HDR desteği yok. Bunu ayarlarda kapatma var mı bilmiyorum.

Aynı şey youtube shorts için de geçerli. HDR olan shortslar parlak ekranda gösteriliyor. Hem telefon hem TV youtube uygulamasında HDR çekilen shortslar izlerken ekran parlaklığı artıyor.

• NL'ye 6.1 güncellemesi geldi.

• Hanimin a23 ne 6.1 gelmis bizde hala ses yok.
  • A52'nin son güncellemesiymiş One Uİ 6.1.

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU]sammobile
    Your Galaxy A52 will not get new Android and One UI feature updates
    https://www.sammobile.com/news/galaxy-a52-5g-a52s-android-one-ui-updates-discontinued
  • Bu sabah itibari ile 6.1 bize de gelmiştir hayirli ugurlu olsun.Ilk yukleyenlerden yorumlarini bekliyoruz.
  • Telefonun güncelleme kısmına bakayım dedim gelmiş. Varmidir güncelleyen nedir son durumlar arkadaşlar.
  • Paetzold kullanıcısına yanıt
    Daha hemen belli olmaz hocam
    Birkaç gün yazılımın oturması lazım
    Ve yine en sağlıklı sonuç için eğer bir sıkıntı çıkarsa temiz kurulum yapıp tekrar bir hafta kullanıp gözlemlemek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Daha hemen belli olmaz hocam
    Birkaç gün yazılımın oturması lazım
    Ve yine en sağlıklı sonuç için eğer bir sıkıntı çıkarsa temiz kurulum yapıp tekrar bir hafta kullanıp gözlemlemek lazım

Yeni mi hocam daha guncelleme.. ben telefonu güncelleme kısmına tıklayınca gördüm dedim biraz oldu herhalde geleli. Güncelleme haberlerine uzak kalınca biraz..

• Paetzold kullanıcısına yanıt
    Bu sabah geldi.6.1 son guncellememiz.
    Bundan sonra en iyi ihtimalle yil sonuna kadar minor guvenlik yamalari gelir.
    1 ocak 2025 ile de Samsung da bu cihazin olayi biter.
    Bizde insallah seneye yavas yavas degistirmeye baslariz cihazlarimizi.
  • blackman123 B kullanıcısına yanıt
    günceyelimmi hocam.nasıl son sürüm
  • kadirce03 kullanıcısına yanıt
    Selam daha guncellemedim is yerinde wifi iyi degil, evde ya da iyi wifi olan bur yerde indirip yukleyecegim.
    Yukleyip kurunca yazarim
  • blackman123 B kullanıcısına yanıt
    ok tşk
  • Yükleyin gençler, yükledim sorum yok.Aod u guncelleyin.Pile yeni ayarlar gelmis.
  • 
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.