Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.707
Cevap
98
Favori
520.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • huawei ve xiaomi'lerdeki gibi ekranlı kilitle butonu nasıl koyabilirim? var mı samsung da bu özellik?

widget larda göremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boş bir yere çift tıkla kapanır :)

• jazzIII kullanıcısına yanıt

bende merak ediyorum, varmi çözen

• redboxer82 kullanıcısına yanıt

https://forum.donanimhaber.com/samsung-galaxy-a52-ana-konu--148472212-240#151490084

Daha önce yalnış kişiye cevaplamışım. Ayarlardan parmak izi görseli tamamen kalkmıyor. animasyon efektler devre dışı bırakılabiliyor.

• Telefonu aldım sorunsuz , arkadaşlar ekran koruyucu tavsiyeniz varmı bulunduğum bölgede seramik ekran koruyucu diye birşey vardı pek guzel değildi açıkçası hami yaptirdim beğenmedim.

• Arkadaşlar Merhaba,

Bu telefonun siyah renginden eşime aldım. Arka kapakta herhangi bir sorun çıkmadı, bu yüzden içime daha çok sindi.

Yalnız ekranın üstünde, üst ekrandaki simgelerin hemen bitiminde, ön kameranın hemen altında yatay bir çizgi var ama bu çizgi öyle pembe veya başka bir renkte değil.

Çok dikkatli bakınca anca seçiliyor. Nasıl anlatayım, hani böyle plastiği bıçakla çizersin ya, şeffaf rente belli belirsiz bir çizgi.

Ama dümdüz.

Sizde de böyle mi? Sorun mudur bu?

• Arkadaşlar Türk Telekom hattı olup cihazda arada sırada arama yapmakta zorluk çeken var mı? Ne aranıyor ne arıyor. Uçak modunu açıp kapayınca düzeliyor. Ne olabilir problem? Muhtemelen bu muhabet geçmiştir ama

• quote:

Orijinalden alıntı: erditepe

Arkadaşlar Türk Telekom hattı olup cihazda arada sırada arama yapmakta zorluk çeken var mı? Ne aranıyor ne arıyor. Uçak modunu açıp kapayınca düzeliyor. Ne olabilir problem? Muhtemelen bu muhabet geçmiştir ama
    Aynı sorunu turkcell hattımda da yaşıyordum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar yeni aldım telefonu, telefon görüşmesi yaparken arka planda bir uğultu sesi varda acaba bir ayarı vs varmı acaba .Bir sure sonra biraz rahatsi edici bir durum dikkatli dinlemede ortaya çıkıyor whatshap gorusmelerinde vs bu durum yok.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

• ajf39 A kullanıcısına yanıt

Nasıl çözdünüz peki?

• Arkadaşlar telefonu almayı düşünüyorum. Herhangi bir kronik sorunu var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: erditepe

Nasıl çözdünüz peki?

Uğraşmadım,kasadaki esneme sorunu yüzünden telefonu sattım

• quote:

Orijinalden alıntı: nataraj marble

Arkadaşlar telefonu almayı düşünüyorum. Herhangi bir kronik sorunu var mı acaba?
    Genel olarak çok güzel Bi telefon,yoğun kullanan için batarya günü kurtarmayabilir,ben kasadaki esneme sorunu yüzünden sattım

nasıl bir esneme var. Çok göze batıyor mu?

• quote:

nasıl bir esneme var. Çok göze batıyor mu?
    Kutusunu açtığımda sadece güç tuşunun altında ufak Bi esneme vardı,sonrasında kasanın iki yanındaki çerçevenin tamamı esnemeye başladı,kılıfla kullanmama rağmen bu esnemeyi net hissediyordum ve bu esneme sesde yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajf39 -- 24 Aralık 2021; 10:38:19 >
    Bu genel bir kronik sorun mu?

• quote:

Bu genel bir kronik sorun mu?
    Cihaz piyasaya çıktı çıkalı bu sorun hep konuşuluyor

• Merhabalar. Eşime amazondan samsung a52 aldık. İçerisinde akbank, netflix, tiktok, spotify uygulamalarının yüklü olduğunu gördük. Bunların yüklü olması normal mi yoksa iade edilmiş bir telefon olabilir mi? Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: kayidyarsay

Merhabalar. Eşime amazondan samsung a52 aldık. İçerisinde akbank, netflix, tiktok, spotify uygulamalarının yüklü olduğunu gördük. Bunların yüklü olması normal mi yoksa iade edilmiş bir telefon olabilir mi? Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
    Telefonu sizmi kurdunuz,kurulmuş hazır vaziyettemi çıktı kutudan

Biz kurduk

• 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.