Şimdi Ara

Samsung Galaxy A52 [ANA KONU] (240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.702
Cevap
98
Favori
519.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Duymaman imkansız hocam
    Şu ana kadar Optik sabitleyici olup da sallayınca kameradan ses gelmeyen cihaz görmedim
    Mesela kamera aktif iken cihazı sallar sanız ses gelmez
    Ama kamera kullanılmıyor ken her Optik sabitleyici olan cihazdan sallayınca ufak bir Tıkırtı gelir
    Bu arada ufak bir düzeltme yapayım
    S10e nin geniş açı kamerasında Optik sabitleyici desteği yok sadece ana kamerada var

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt
    düzeltme için teşekkürler.

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Evet yüz tanıma ayarı açık. Ekranda yüz tanınmadı yazıyor kaç seda demedim. Eski telefonum mate 9 pro saniye bile geçmeden anında açıyordu 4 5 yıllık cihaz.

• Senin verdiğin değere göre şarj bittiğinde sana 6 saat ekran süresi vermedi gerekir full 4.5g açık diyorsun bence normal hatta iyi bile benimkinde 4.5g açık değil full wifi parlaklık adaptif açık güç modu falan yok hatta ilk aldığım zaman full wifi ile +10 saat çok ekran süresi aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CR7_35 kullanıcısına yanıt

teşekkürler hocam.

• selamlar, acaba parmak izinin okunduğu an o bölgedeki parlaklığın artmasını kapatabiliyor muyuz? forumda arama çalışmıyor sanırım daha önceden yazan olduysa bulamadım.

• Redmi note 10 proyuda kullanmış biri olarak bence samsung a52 daha iyi çünkü şuan a52 kullanıyorum ve yazılımı daha stabili rdm 10proda 120hz gereksiz ekran takılmaları vardı arada takılıyor gibi göze hoş gelmeyen bir takılma vardı ama samsung a52 90hz de takılma yok akıcı. Yazılımı olarak da gayet stabilize redmi note 10 proda telefon ahize sorunu ufakta olsa benim cihazdada vardı. Ses olarak bir tık redmi note 10pro daha yüksek gibi geldi ama a52 sesiside gayet net.kamera olarak a52 daha iyi diyebilirim özellikle gece çekimi efsane rdm 10pro sadece makro modda daha iyi diyebilirim.birde birkaç uzay ile ilgili modları vardı onlarda güzeldi. Ama genel anlamda sağlamlık ve su geçirmezlik anlamında kamera ve stabilize yazılım anlamında a52 daha iyi bir cihaz olduğunu size hissettiriyor.a52 den bu kadarını beklemiyordum.

• selamlar,

çin marka kullanmak istemiyorum artık.

ekranı, kamerası, parmak izi hızı iyi bir telefon arıyorum. a52 sanırım beni üzmez.

oyun çok oynamıyorum. oynadığım oyunlar kelimelik, bilardo falan o kadar yani.

honor 8x kullanıyorum 3.5 senedir hala çok hızlı telefon fakat kamerası gerçekten iyi bir telefon geçmek istiyorum artık.

buraya yazma sebebim; beni gaza getirmeniz :)

• bcan402 kullanıcısına yanıt

Şuan a52 kullanıyorum oyun ve kamera eldeki hissiyatı pili herşeyiyle bence güzel bir cihaz almanızı öneririm. Normalde xiaomi markasını seviyorum ama samsung bu sefer yapmış diyorum gayet stabilize iyi bir cihaz. Redmi note 10 prova kullanmış biri olarak söylüyorum samsung a52 daha iyi diyebilirim.

• Şu güncelleme bildirimini iptal etmenin yolu yokmu yav, aniden bildrim çıkıyor pat diye, bastım yanlışlıka güncelleme yaptı, telefon sanki hafif kasmaya başladı. İstemiyorym kardeşim güncelleme müncelleme, yağ gibi akıyordu zaten cihaz

• Arkadaşlar merhaba , telefonum sipariş aşamasında , acaba telefon üzerinde ekran koruyucu mevcutmu( Xiaomi vs tarzı telefonlardaki gibi) ? Kutu acılış videolarında farkedemedimde.

• arkadaşlar sizce kamera ve kalite açısından A52 mi M52 5g mi. acil yardım bekliyorum

• arkadaşlar bir de A52 de turkcell wowifi çalışıyor mu? turkcell in listesinde A52 de M52 de yok

• dogus_erd D kullanıcısına yanıt

az önce satın aldım. vatan'dan 5300 tl.

ekran koruyucu yok. hediye de etmiyor vatan. önceki telefonlarımda telefon alana mutlaka kılıf veya ekran koruyucu verirlerdi

şimdilik honor 8x'in a52'ye göre tek artısı parmak izi okuyucu hızı. 8x'de saniyesinde okuyorken a52 de yaklaşık 2 saniye.

olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: eczaci20

arkadaşlar sizce kamera ve kalite açısından A52 mi M52 5g mi. acil yardım bekliyorum

YouTube da karşılaştırmalar var bakın be kararı kendiniz verin,m52 a52 camera yazınca çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajf39 -- 19 Aralık 2021; 21:52:11 >
  • bcan402 kullanıcısına yanıt

Direk mağazadanmı aldınız? Bende siyah renk hepsiburadadan sipariş verdim. Bakalım bekliyorum. Artık geldikten sonra bir ekran koruyucu yaptırırım.

• Animasyonu kapatırsanız hızlanır hocam

• svshn S kullanıcısına yanıt

Ayarlar.. biometrik ve güvenlik.. parmak izi kilit açma.. ekran kapalıyken simgeyi göster asla

Kilit açarken animasyon göster devre dışi

• Hala yatmadı param bekliyorum.

Utanmadan hala dönüş sağlamıyorlar. Defalarca aradım kayıt oluşturdum ilgili ekip dönmüyor. Paramın değer kaybı %70e dayandı. Resmen paramı 1 aydır rehin tutuyorlar. İban verdiğim tarih 17 Kasım bugün 20 Aralık. Parayı vermemek için 40 takla attılar resmen. 444 77 11 i arıyorum üst birime ilettik dönüş sağlanacak deniyor. Dönüş yapılmıyor. Paramı istiyorum diyorum, evet çok üzüldük duruma, ilgili ekibe ilettim dönüş sağlanacak diyorlar. Dönüş falan yok ortada. Samsung Global falan varsa bizzat şikayetçi olacağım bu görüştüğüm ve ilgilenen kişiler hakkında. Kesinlikle bulaşmayın resmen rezillik.

• dogus_erd D kullanıcısına yanıt

evet mağazadan aldım. gezici çalışıyorum bu hafta. o yüzden gittim aldım.

parmak izi için diğer arkadaşların dediklerini yaptım ama yine de gözle görülür bir değişiklik yok.

ama bu kadarı çok normal. bunda ekrana basıyorsun, diğerinde telefon arkasında özel bölümü var.

• 
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.